Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Doti gratulacje dla Lusi w koncu sie doczekalas 🙂 to chyba wszystkie bobasy juz zebate czy sie myle?

Masakra Ola wyglada jak zmokniety szczeniak i cala sie klei taka parowka ale dobrze ze humor jej dopisuje i nie marudzi.

Agn wspolczuje cos ostatnio macie czarna serie pogrzebow... 😞

A ja jestem wyje... zrobilam ten dzemik truskawkowy 13 sloiczkow wyszlo i 5 soku i na taka ilosc dalam 2 plaskie lyzki brazowego cukru wiec tak tylko zeby mi soczek puscil moj m sie krzywi ze kwasny wiec Oli bedzie smakiwac hihi...
W ogole stwierdzilam ze oplaca sie samemu robic zaprawy bo i zdrowiej i taniej. jak to dziecko zmienia... przed dzieckiem to mialam 2 lewe rece do gotowania a z osob ktore robia zaprawy smialam sie ze chce im sie w to bawic a teraz prosze jak 72 cm czlowieczek potrafi zmotywowac i jeszcze robie to wszystko z bananem na twarzt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny 😘

Kasia no tak się składa, że ostatnio z rodziną to najczęściej na pogrzebie się spotykam 🤨

Doti gratuluję pierwszego ząbka 🤪

Moja Majka spała dziś po południu ponad trzy godziny 🤪 Żebym wiedziała, że zrobi sobie tak długą siestę to bym się w tym czasie poopalała 😁 Za to dopiero teraz poszła spać na noc 🤢

Starsza po dermatologu, dostała maści i nakaz zmiany kolczyka (uparła się, że nie wyjmie) Jutro chcę jej kupić złoty, ten jej raczej nie uczuli 🤨

Mój M jutro wyjeżdża do wtorku/środy z kumplami na jacht, trochę spokoju w domu będę miała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratki dla Wiki 🙂
Doti gratki dla Lusi za zęborka 🙂
Agn współczuję 😞 Trzymaj się !
Kasia...masz śliczną zieloną żabkę.

Izunia dziś doświadczyła bosą stopą trawy i bardzo jej się to spodobało, nieporadnie próbowała przejść 3 kroczki trzymana pod paszki 🙂 Poza tym w nocy zaczęła mi się budzić, bo te zęby jej dają się we znaki, smaruje jej Dentoxem, ale najczęściej język, bo go ciągle wystawia 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam.
U nas w nocy przeszła mega burza ,że aż Wiki wstała o 0.30 i dopiero o 2.30 poszła spać.
Podpowiedzcie mi dziewczyny jak się wstawia filmiki ?
Niestety deszcz w nocy nie pomógł dalej upał na maksa ,ja w mieszkaniu mam 30 stopni 😲
Słońce już wyszło i praży ,fuj ja chce nad wodę . 🙂
Gratki dla Lusi ,doczekałyście się wreszcie ząbka ,super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Jestem mokra. Od stóp do głowy pot ze mnie spływa! Żar sie z nieba leje i nie ma na niego sposobu!!!! Zaraz idę lać wodę do basenu...

Mixi ja filmiki wrzucam na konto na youtube.

September moja na trawie przez pierwsze kilkanaście sekund chodzi jak jaszczurka po gorącym piasku - raz jedną a raz drugą nogę podnosi wysoko i tak trzyma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Mixi Majka też przez tą burzę nie spała w nocy dwie godziny 🤢

Moja córcia pamięta już jak robią zwierzątka: kurka "koko", piesek "haha", kotek "mau mau", konik "iiiiiiiii", żabka "kukuku". Rano, jak tylko wstanie to szczeka 😁 😁
Ale za nic nie mogę nauczyć jej "kosi kosi " 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale miałam akcje ,aż się poryczałam.
Ręce to do tej pory mi latają.
Dałam Wiki biszkopta i ten stanął jej w gardle ,zaczęła się dusić i robić sina .
Ja ją na ręce palca w gardło ,a tu nic zaczęłam ją klepać po plecach i przekręciłam do góry nogami i jakoś jej poszło .
Jejku myślałam ,że mi dziecko się udusi na moich rękach masakra jakaś na dodatek sama w domu . 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Nie wiem kiedy się pozbieram ,a Wiki jakby nigdy nic się bawi 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mixi u nas też była podobna akcja wczoraj. Lusia ostatnio pakuje wszystko w całości do buzi, bez gryzienia. Tak też wpakowała wielki kawałek biszkopta. Teściowa miała ją na rękach i od razu w panikę, a ja położyłam ją brzuchem na przedramieniu, poklepałam między łopatkami i poszło od razu. Nerwów trochę miałam ale bardziej przez to że teściowa panikowała.

Klusia moja cała w potówkach. Od szyi do pasa - w nocy ją wysypało mimo że miała tylko bodziaka i spała właściwie odkryta bo co chwilę sie rozkopuje. Siedzi teraz w samym pampersie.... pospała już 2 godzinki na powietrzu w cieniu w miejscu gdzie lekko zawiewa.
Ja nalałam świeżej wody do basenu, umyłam auto, wywiesiłam dwie pralki prania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja głupia pchałam jej palucha o gardła ,a paznokcie długie jak nie wiem co 😞
I jakoś cycka nie chciała nie wiem czy jej tam nie podrażniłam ,ale ślinke łyka bez problemu.
Wrzucam filmik na you tube pierwszy raz w życiu ,zaraz zobaczę co z tego będzie. 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=_WMLEjzbLwU
Na razie tyle jakoś jak widzi aparat to głupieje 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.

Tymek jest strasznie drazliwy, ciagle marudzi, z jedzeniem musze cyrki odstawiac, zeby Go nakarmic. Wczoraj to myslalam ze oszaleje taki byl po południu nie znosny.lekko pokaszluje;/. Pierwszy raz od urodzenia. ..ale narazie trochę, zadzwoniłam do Polski do cioci M jest pediatra. I mam podawać prawoslaz, pulmex, zrobić inchalacje, ciekawe jak moj nerwus to zniesie, bo będziemy pierwszy raz robić.
Nie ma goraczki i nie jest to straszne, więc pójdziemy na polko, bo pogoda ładna.

Ciekawi mnie, bo jak spi od jakis dwoch dni poci sie glowka, w nocy szczególnie, moze dlatego, ze w pokoju duszno, bo jest niewielkk a śpimy we trojke i mu goraco, no ale spi w samym pajacu przykryty pieluszka, ale nie mamy na zewnątrz takich temperatur jak u Was....więc nie wiem.

mixi mi nie dziala link. Pisze, ze film prywatny.
Wspolczuje tej akcji z biszkoptem. Ja to juz tez nie raz przechodzilam, ehh cala sie później telepie.
A jak mi kiedyś urwal kawaleczek folii aluminiowej nie wiem jak i skad ! A to takie kanciaste i na koncu jezyka mial ja nerwowo tez wsadzilam palucha do buzi, a jakbym mu to popchala dalej- nic nie mysle w nerwach;/.

agn ale masz madrale 😁

Ale bym chciała teraz sie posmazyc nad Solina na słońcu! Choc mnie to męczy i nie przepadalam nigdy za bardzo, toteraz od kad tu mieszkam tak brakuje mi takich skwarow ze hej!
Juz chce sierpiennnnnnnnnn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To Luśka strachliwa trochę i szuka podparcia rękami 😉 W niedzielę może pojedziemy poszukać jakiegoś pchacza. Jak pójdzie z rozpędu to idzie a jak ma chwilę na zastanowienie to zaraz na kolanach ląduje 😁
Teraz właśnie śpi po zabawach w basenie. Pasowało by Starszego ululać 😁 Idę po kawkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ależ ona cudna!! Mixi, świetna jest!! 🤪 🤪 🤪

Doti, u nas 29.. nie wiem, jak dajecie radę!! 😉 no i gratulujemy pierwszego ząbka 😁

a u mnie pakowanie, pakowanie i pakowanie... jeszcze ostatnie rzeczy kupowałam rano, coś tam się pierze... ach... jak zwykle mi się nie chce... stary w pracy a młody śpi, więc mam chwilę dla siebie 🙂
Małgosia, tak jedziemy pod namiot na cały miesiąc, a nawet chyba trochę dłużej wyjdzie 😉 mam nadzieję, że Tymek da radę... w razie W zawsze można kwaterę wziąć bądź do domu wrócić, choć tego bym nie chciała... no zobaczymy, mam nadzieję, że wyjazd się uda... najpierw 2 tyg jestem z M, potem dwa bez M i pożniej znowu dojedzie do nas, więc luz... od 5 lipca będzie jeszcze moja siostra ze swoją rodziną i kuzynka do pomocy przy młodym 😜 hehe...

oparzyłam się wczoraj patelnią i mam, cholera, szramę prawie na pół przedramienia :/ akurat na wyjazd 😜

Agn, tak Ci miałam napisać, może Maja nie chce jeść z łyżeczki przez ząbki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...