Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ja o Titi nie zapomniałam, tylko Sandra nie ma jej daty urodzenia w profilu a ja nie pamiętam. Podpowie mi któraś to zaraz uzupełnię 😉

Strasznie mi się podobaja takie mega kolorowe torciki dla dzieci: http://tortydladziecipoznan.blog.pl/files/2013/06/bajka-ul-tort.jpg ale tyle z tym dłubaniny że musiałabym chyba całą noc robić same dekoracje... poza tym albo musiałabym wydać kupę kasy na masę cukrową gotową albo mnóstwo czasu na zagniatanie. I kolory nie byłyby tak intensywne.

http://cdn1.disneybaby.com/images/2012/07/06-1.jpg
www.1st-birthdaycakes.com/wp-content/uploads/2012/08/First-Birthday-Cake-Ideas.jpg
http://kootation.com/uploads/cakepicturegallery.com*d*31928-1*Two%20tier%20white%20first%20birthday%20cake%20with%20pink%20pokadots%20and%20flowers.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tiatka jest urodzona takjak ula 22.09 :-)

Kurcze ja mega nie lubie rewala, znaczy jak sami to fajnie, ale doprowadzaly mnie do szalu te zejscia na plaze, z wozkiem, beo rewal jest wysoko polozony.my bykismy tam w swietnym hotelu, x tego co wiem oglaszaja sie teraz na grouponie, tylko bym musiala sobie nazwe przypomniec.

Teraz mamy super miejscowe i za smiesxna kase:-) lipiec i sierpien, czytaj wysoki szon to cdny za nocleg sa koszmarne..

U nas dzisiaj sporo deszczu ale przejasnienia rowniez. Dwa razy oberwanie chmury i mega zmoklismy. Ja i nadia juz po kapieli w morzu wlasnie wrocilysmy. Najlepsze ze darek zostawil na brzegu moje ciuchy iwszystko mi zmoklo, tak wiec pol miasta szlam w stroju i reczniku :-):-) ale ludzie na molo patrzyki na nas jakbysmy oszalaly :-):-):-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂.

Pauleczka moim zdaniem to bezsens w takim przypadku robić dwie imprezy, to nie dla siebie idą na przyjęcie, ani dla Was tylko dla dziecka, właśnie powinny się zachować jak dojrzałe osoby. Mam nadzieję, żę uda Wam się pogodzić wszystko jak najlepiej 🙂.

Mixi a może zerkniesz dla Wiki na te buciki z Clarksa, moim zdaniem są naprawdę fajne, takie miękkie, do nauki chodzenia. Teraz jest promocja w UK 50% taniej, więc i pewnie w Polsce również, może warto zobaczyć. 🙂
Starszą córe masz wyjątkowo pilną 😁 niespotykane w tych czasach za często 😁.

karolka fajnie, że udało się z urlopem. Żeby jeszcze z podwyżką była pozytywna odpowiedź 🙂.

Kasia mój też nie raz zajada bułeczkę z masełkiem i zółtkiem na kolację, uwielbia! 🙂 tęż jeszcze dobrze nie weźmie do buzi jednego kawałka już nastepny pokazuje palcem, lub sam bierze 🙂 zeby tak z kaszką lub mleczkiem było 😁.
Też bym chciała, żeby popił mlekiem, lub kakaem, ale nie! 🤢

Tymon też uwielbia jeść z talerza wszystko sam w drobnych kawałkach, mięsko, warzywa, chlebek, biszkopty. Więc często mu tak podaję.
Wogóle zrobił się mały cwaniak, siedzi, myśli, coś w głowce uknuje cieszy się i szybko ucieka to zrobić. Albo jak go karmię kaszką to celowo zaniska usta mocno patrzy kątem oka i cieszy sie z zamkniętymi ustami cwaniacko, i droczy się ze mną.

Ja muszę właśnie kupić ten kubeczek co Marylu poleciła 🙂.
też zastanawiam się żeby dokupić to:
http://www.amazon.co.uk/Lansinoh-mOmma-Developmental-Newborn-Orange/dp/B0091RU53U/ref=sr_1_11?ie=UTF8&qid=1372264036&sr=8-11&keywords=momma+cup
co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra to młoda Nadia juz tez morsem zostanie?
My mamy roczek w restauracji bo w domu za malo miejsca. Chciałabym tort pszczólki Mai tylko nie wiem czy ktos sie podejmie takiego wyzwania 😁
My chcemy tez nad morze wyjechac tylko jeszcze nie wiadomo kiedy M dostanie urlop,on ma tak jak powie to ma,jak wszyscy na pokladzie.
Majka dzisiaj mnie wolala eee i pokazywala/otwierala buzie ze chce jesc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wieczorem 🙂


Kubuś usnął przed chwilą wstawiłam Sobie wodę na zupę zrobię dziś by jutro mieć spokój 🙂 .
Oj dziś dał popalić :P wszędzie go pełno he . 🙂

A jak u Was ?;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latka widać trafiły Ci się gorsze dni .

Dlaczego każdy chce schudnąć i w ogóle chcą się pozbyć wszystkiego po porodzie a Ja mam na odwrót chciałabym przytyć ... ważę zaledwie 46 kg ..po ciąży mi nic nie zostało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja nie mam narazie motywacji jakoś tak...i tak schudłam 4kg od polowy grudnia do 25stycznia jak Maja była na OIOMie i potem juz na oddziale.
Patinka mogę Ci trochę tłuszczu i ciala oddac??? ja waże 63kg:-/
Masz może fb wszystkie tam jestesmy,wiec moze dolączysz 🙂

Wieczór dla nas Maja już od 21 śpi,M pije drinka a ja piwko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam fb własnie :P Jakoś Mnie to już nie kręci może to zabrzmi jakbym była nie wiadomo jak stara haha :P

A no ja w ciąży przytyłam 15 kg i wtedy fajnie wyglądałam teraz chuda wrr i Mnie to denerwuje . ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko tak ostatnio sie z Kumpelą śmiałam że jak przestanę karmić napiję się np "LECHA" to po jednym to będę pijana ha . Po przerwie idzie 2 lata :P jak nie pije he
Żadnego alkoholu :P

ale już niedługo napije sie winka które czeka na Mnie od Mojego wesela już rok :P
A tak to tylko karmi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Patinka ale Ci dobrze, tez właśnie chce tyle wazyc. Ja przytyłam duzoo w ciazy wiec myślę ze bez karmienia piersia i tak sporo schudlam co widac na suwaku hahah do wagi sprzed ciazy jakies 3kg mi brakuje. Zeby mnie ktos motywowal w domu a wszyscy mówią ze nie musze sie odchudzac;/ no jak nie musze? Masakra

S z tego wszystkiego naszlo mnie kupno drugiego wozka 😁:dry 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będe musiała kupić ... bo mam dużą spacerówkę ;/ z wózka 3w1 i jest tak ciężki ten wózek że szok ..dlatego zastanawiamy sie nad kupnem spacerówki fajnej ale też i lekkiej .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja juz zamienilam w maju na spacerowke ale teraz naszlo mnie na kupno quinny buzz oczywiście uzywke to jest 3w1 ale teraz korzystała bym juz tylko ze spacerówki ktora wygląda na mega wygodną dla dziecka. Od zawsze chcialam ten wozek. Nasza spacerówka uzywana by byla jak bysmy lecieli do polski lub szybkie zakupy autem bo jest mala i lekka. Ale nusze to na spokojnie przemyśleć no ja w gorące j wodzie kapana jestem. Ale pewnie znając mnie jak mnie cos najdzie i sie upre...
Dla mnie nasza spacerowke jest bardzo wygodna ale dla Tymka chyba średnio. Teraz w dodatku nauczyl sie wychylac do przodu, lapie sie bokow wozka i nachyla się do przodu i wpatruje sie w droge co mnie tak wkurza i jest niebezpieczne a cala nasza droga wygląda na poprawianiu go
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Latka szalejesz z tymi zakupami 😎 no ja dzisiaj do kolacji zrobilam oli mleczko w szklance ze slomka tak jak zawsze wode popija i podalam zamiast wody gdy pokazywala na picie i tak sie z m usmialismy bo zrobila dwa lyki zacisnela usta obrocila glowe i odsunela szklanke reka i za nic buzi nie chciala otworzyc a jak dalismy wode to od razu buzie otwarla i wypila wszystko na raz takze juz poznaje na widok ze woda inaczej wyglada hehe a i jak dalam jej mleko to pokazywala na butelki ktore staly jakby chciala powiedziec ze z tego mleczko sie pije. agentka mala.

Doti w komorce nie moge otworzyc linkow z tortami a na pewno jakies cudenka znalazlas ale moze to i dobrze bo bys mi tylko apetytu przed snem narobila hehe
Uciekam spac bo za kilka godzin wstaje do pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia, gdzie tam nie szaleje 🙂. Posciel to kupuje bo nie ma wogole, kubeczek, bo w koncu w jakims pic musi więc próbujemy, choc jak długo pic nir chce z żadnego to daje nu butle ;/. A wózek to tsk mnie naszlo właśnie bo zaczął sie tak wychylac w tym itd;/....no zobaczymy 🙂.
Kochana skad ja to znam, to zaciskanie ust moj jeszcze tak kreci głową na nie ze malo mu nie odpadnie , nawet w butelce wie ze jest mleko a nie sok, jakie te dzieci juz cwane! Ja marze o tym zeby on wzial kubeczek mleczka wyoil i poszedl spać 😉

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My też od 7 już nie śpimy.
Jejku jak Wy długo siedzicie.
Ja jak Wiki zaśnie ok.21 to odwracam się na bok i już mnie nie ma. 😁 😁
Nawet ostatnio książka mnie nie może zmobilizować ,żeby nie zasnąć . 😁
Jeżeli chodzi o wagę to ja dobiłam do 48 i stoję ,nie wiem czy bym jeszcze chciała schudnąć ,no może do 45 ,ale pewnie to już by była przesada. ☺️
Wczoraj miałam dzień napadowego obżarstwa jadłam wszystko co mi pod ręce się nawinęło. 😲 😮
U mnie też słoneczko wyszło ,ale ma być zimno ok.17 stopni,ale spacerek murowany bo ileż można siedzieć w domu. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...