Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam.
Pogoda jako tako ,dzisiaj idziemy kupić Wiki buciki ,zabawki do piasku i koło do pływania.
No i musimy znaleźć gdzieś piasek do piaskownicy,bo chce jej zrobić na działce.
Podobno można kupić w castoramie. 🙂
Sandra współczuje starcia z głupim babskiem ,mój M to by chyba ją do tego morza wrzucił. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

U Nas to samo co u Kasi wczoraj fajnie słonecznie a dziś już niebo zachmurzone ;/ yhhh ...:| .
A Myślałam że pospacerujemy .. ale chyba nic z tego nie wyjdzie jedynie co to tylko pojedziemy do Babci od Mojego M . 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry

Mixi piękne słoneczko ale zimno.......
Ja też jadę dzisiaj kupić Majce parę drobiazgów. Muszę kapcie kupić do żłobka i do domu, żeby ją powoli przyzwyczaić, że w czymś takim będzie chodzić 🤔 Zabawki do piaskownicy kupiłam na allegro bardzo tanie, zobaczymy czy będą bezpieczne dla mojej córy 😁

http://allegro.pl/komplet-8-elem-wiaderko-foremki-lopatka-grabki-i3348614957.html

Piasek chcę kupić tutaj:

http://allegro.pl/piasek-kwarcowy-do-piaskownicy-darmowa-wysylka-i3299845825.html

Jeszcze muszę zamówić piaskownicę i takie imienniki, żeby podpisać rzeczy Majki:

http://allegro.pl/imiennik-wszywki-naszywki-identyfikator-imienniki-i3353898623.html

Ale będę miała przyszywania 😮
No i jeszcze nie mam worków(muszę mieć trzy), plecaczka, butelek i kubka niekapka do żłobka, jeszcze zapasowe smoki, jeszcze troszkę ubranek...
A oprócz tego czekają mnie zakupy dla starszej do liceum 🤔 Nie wspomnę o sobie, we wrześniu wracam do pracy i przydałoby się odświeżyć garderobę 🙃
No i we wrześniu 16-stka Sandry i Roczek Majki 🙃 🙃 🙃

A zakupy pewnie na prawobrzeżu, bo centrum dzisiaj od 9 do 15 zablokowane, będą bombę z Odry wyciągać 🙃
A... jeszcze śliniaki, fartuszek do malowania, jejku kobieta w żłobku dała mi mega listę 😲 Do tego kupiłam kalosze, płaszcz przeciwdeszczowy, pościel z wypełnieniem, ręczniki.... Jest jeszcze tego trochę...
Dziewczyny, których dzieci chodzą do żłobka, też takie zakupy robiłyście ??? 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agn, a nie lepiej podpisac na metkach, anizeli bawic sie z przyszywaniem:-)
W szoku jestem ile potrzeba tych rzeczy uwas. 😲 😲
U nas rodzice nie musza robica az rakich zakupow :-) ciuszk raczej podpisuja markerami:-)

My zapomnielismy wziac duzej lopatk i takim malenstwem musiala nadia dziury w piachu kppac, sie namachala laska.

O 12 zdajemy mieszkanie, jedziemy na latarnie do gasek i pozniej juz kierunek poznan.

Jesczze tyle roboty mnie czeka, ze koniec, musza sie oprac, oprasowac, bo jutrociezki dzien mnie czeka. Pewnie caly lipiec bedzje taki meczacy, w zwiazku z nowa praca..

Jzkis baran ukradl nam antene od radia, wiec super.. 4h drogi bez muzyki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny my po poludniu wybralismy sie nad jeziorko do Skorzęcina obczaić domki. Jedziemy tam w sierpniu z ciotkami,moją mamą i siorą więc opieka na bank dla Majki będzie a my w końcu sobie wypoczniemy,a sami wcześniej jedziemy nad morze pewnie tylko na weekend ale to i nam dobrze zrobi 🙂 oczywiście z Majką i tak się złoży,że może już 1 sierpnia pojedziemy nad morze,a 7 do Skorzęcina nad jeziorko z ekipą.
Majka już śpi a my mamy wieczór dla siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 😉

My w ciągu dnia byliśmy u Babci Mojego M :P .Kubuś w ogóle nie bał się psa który tam był hehe 😉 . Głaskał go i chodził za Nim hehe na czworaka jakby inaczej 🙂

Napiszcie mi Mamuśki jak wasze dzieci raczkują ? dwoma nóżkami czy jedną ? .
Bo Mój Kubuś jedną nogę ma zgiętą i trzyma stopkę na podłodze d drugą normalnie na kolanie . he śmiesznie to wygląda bo jak się rozpędzi to idzie jak burza ha .. Ale nie wiem czy to normalne .. że tak raczkuje na jednej nodze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :*

My nie śpimy od 6:00 🙂 . he . ale to normalne .
Odpiszcie mi na wcześniejsze pytanie .
Pogoda do dupy ;/ ech ... a miało być fajnie .. podziękuje za takie lato :| ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Patinka moja raczkuje "normalnie" na rękach i kolanach, ale to bardzo indywidualna sprawa. Przy raczkowaniu dzieci przybierają różne postawy i nie trzeba się tym przejmować zbytnio. Jedne przesuwają się na pupie, inne mają jedną nogę podwiniętą itd... jeśli się niepokoisz, to wiadomo zapytaj pediatrę.

Lusia na pierwszej drzemce, ja idę wywiesić pranie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy.
My od 7.30 nie śpimy.
Patinka Wiki też tak na początku raczkowała śmiesznie.
Wyglądało to jakby ja jedno kolano bolało 😁 😁 😁
Ale jak doszła do wprawy to potem śmigała już na dwóch.
Byliśmy wczoraj za butkami dla Wiki ,ale jest problem bo ona 19 musi mieć ,a prawie wszędzie od 20 rozmiary.
Jeżeli chodzi o chodzenie w butkach to radzi sobie wzorowo .Uciekała nam w CCC i zwalała buty z półek ,a ja za nią jak wariat układałam.
Kupiłam wczoraj za to zabawki do piasku i dwie książeczki.
Jejku mamy problem z jeżdżeniem Wiki w foteliku .Jest nieziemski ryk ,nie wiemy o co jej chodzi.Wczoraj przełożyliśmy go tyłem do jazdy i jakby troszeczkę lepiej.
Coś jej nie pasuje ,w tym starym to zapalaliśmy silnik ,a ona już spała ,a teraz ryk szarpanie się ,masakra.
Sandra powodzenia w nowej pracy 🙂
A i jeszcze jakby było mało to samochód nam się sypie . 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WITAM
Mixi odkąd zmieniliśmy fotelik na większy- a mamy ten z grupy od 0-25 Tymkoś cieszy się już jak idziemy do garażu- pokochał swój nowy fotelik. A jak woziłam go w nosidełku to ryk był nieziemski 🤢 Początkowo chciałam kupić ten od 9 do 36 kg bodajże- ale stwierdziłam , że ten od 0-25 kg będzie lepszy- bo lepiej rozkłada się do spania. Jak już z tego mi wyrośnie to odziedziczy fotelik bo bracie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej laseczki,
my byliśmy dziś na kontroli u kardiologa. Otwór jeszcze jest drożny ale to nie przeszkadza w prawidloowej pracy serca. Do kontroli dopiero za rok. Bardzo fajna pani kardilolog pogadałyśmy trochę i przy okazji zapytałam o zanoszenie czy to ma związek z serduszkiem i powiedziała że żadnego związku to nie ma poprostu niektóre dzieci tak maja no i że z tego wyrośnie.

A my przez weekend w ogole nmie wychodzilismy na dwór bo pogoda kiepska ale dzis napewno pódziemyt bo słoneczko świeci 🙂
Jesteśmy z Gabrysiem teraz u mojej mamy jest moja siostra która przyjechała z Irlandii z córkai mężem więc jest wesoło 🙂
Gabryś ząbkuje cały czas i teraz to chyba apogeum wszytko bierze dop buzi i zabardzo jesc nie chce ani kaszek a nii obiadków. Raczkuje i wszędzie zagląda do szuflad, szafek a najbardziej lubi spacerować z dużego pokoju do kuchni 😁 😁

Może kiedys was nadrobie ale ostatnio w ogole czasu nie mam 🤢

buzxiaki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 ja sie ostatnio nie odzywam, bo nie mam weny... Ula jest caly czas kochana, wiec nie mam na co narzekac 😉, nie raczkuje ale przemieszcza sie jakos na siedzaco 😁 😁 i ciagle podpiera sie na rączkach jakby chciala zaraczkowac ale pupa nie pozwala 😁 w lozeczku chwyta sie szczebelek i cos kombinuje, ale ogolnie wolno jej to idzie...nic na sile 😉

Mixi mamy zaklepane lokum nad morzem o tutaj 🙂 http://janka.obitur.pl/
moi rodzice tam co roku jeżdżą i sa zadowoleni 😉 dzwoniłam po Rewalu ale tam za pokój 2os chcieli od 140 zl za dobę a niczym się od tego nie różniły...wiec tu już zarezerwowałam i spokój 🙂 i tylko 100 m od morza 🙂

Nie dostałam podwyżki, wiec mam wyjebane na ta prace..siedze i sie dalej nie przemeczam 😁 😁 😁 no i powysylalam dzis jakies cv do firm niemieckich, moze akurat cos sie trafi... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...