Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
September jak bodziaki 80. nosicie to Izula duża dziewczynka jest! U nas teraz 74 wchodzi pomału.... Ważne że zdrowa! A po co do okulisty się wybieracie? Ja z moimi dzieśmi nie byłam jeszcze, nie ma takiej potrzeby.
Szybko szczepienia skończyliście. A w 7. miesiącu nie macie żadnego? My na pewno mamy WZW B.

Fajny portal o szczepieniach: http://www.wydzialszczepien.pl/kalendarz-szczepien.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Doti napisał(a):
September jak bodziaki 80. nosicie to Izula duża dziewczynka jest! U nas teraz 74 wchodzi pomału.... Ważne że zdrowa! A po co do okulisty się wybieracie? Ja z moimi dzieśmi nie byłam jeszcze, nie ma takiej potrzeby.
Szybko szczepienia skończyliście. A w 7. miesiącu nie macie żadnego? My na pewno mamy WZW B.

Fajny portal o szczepieniach: http://www.wydzialszczepien.pl/kalendarz-szczepien.html


Skończyliśmy, bo wzieliśmy ten program 6+, a tam wszystko w pakiecie było.
Do okulisty mamy iść profilaktycznie, pediatra tak kazał, tylko cymbał jeden nie powiedział do kogo, a u nas na wsi to jakiegoś porządnego nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Isa teraz jest sezon chorobowy i każde dziecko ma szansę niestety zachorować bo same epidemie w koło panują więc się nie obwiniaj! 🙂
Madzia wszystkiego naj dla Kubusia 😘
Deira a też tak właśnie się zastawiałam że dawno się nie odzywasz 😉 a tu Natalka Ci nie pozwala.. Oby wróciła do normy... 🙂
Agn ostatnio tak Ola wcinała rączkę ze aż malinkę sobie zrobiła 🙃 aż mi głupio było ją rozbierać bo akurat na szczepienie jechaliśmy i wyglądało jakbyśmy ją pobili ☺️
Karolka ja miałam te białe pampki i mi zdecydowanie bardziej odpowiadały te zielone bo te białe mają siateczkę i jak Ola kupę zrobiła to ta siateczka jej się do pupy przyklejała 😮 ale teraz jesteśmy na dada i są super jak dla mnie nie ma różnicy od tych zielonych pampersów no oprócz ceny.... A tych pomarańczowych właśnie nie miałam ciekawe jakie są. Teraz mam pomarańczowe chusteczki z pampersa to są zaje.... śliczny zapach mają 🙂 bo te zielone mi się znudziły a mój M nie trawi tego zapach bo mu się z kupami kojarzy 😁

Pisałyście o tym ile dzieciaczki jedzą ze słoiczka. No więc moja Ola zjada cały słoiczek obiadku (dynia z ziemniaczkami) i ostatnio chyba jej się robi ta porcja za mała. Ale ja sama jej gotuję więc zwiększę po prostu porcję na raz 😉 a deserki potrafi 1 wciągnąć na raz i jeszcze wzdycha i szoruje nogami żeby mnie pogonić bo nie nadążam jej podawać 🤪 ale deserki ograniczyłam bo jak zje cały na raz to po godzinie robi kupę która wygląda jak cały ten deserek 🤨 tak jakby go w ogóle nie strawiła ale jak dostaje po pół to jest ok 🙂 tylko kaszka jej nie podeszła ale narazie raz próbowaliśmy i to jak była już głodna więc się wkurzyła na nas 😜

A moja mała wymuszaczka jak wracam z pracy to się cieszy od wejścia na mój widok ale jak tylko zniknę jej z pola widzenia to ryk niesamowity... sprawdzaliśmy dzisiaj z M 5 razy pod rząd i za każdym razem to samo jak się schowałam to ryk, jak się pokazałam banan na twarzy a jak ją biorę to aż na głos oddycha z ulgą 🤪 😁 wczoraj przed spaniem tez zrobiła koncert i usnęła mi na rękach. A mój M ze mnie polewa bo jak on ją kładzie to nawet nie zapiszczy tylko sama zasypia a u mnie to wie że może sobie na dużo więcej pozwolić 😜 A mój M stwierdziła że tego wymuszania nauczyła się przez 9 miesięcy od mistrzyni w wymuszaniu-czyli ode mnie 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja mam inne pytanko - jak dajecie tą kaszkę karmiąc piersią, to przed czy po cycu? Czy w ogóle gdzieś w przerwie między karmieniami? Jak mojego nerwusa spróbuję nakarmić kaszką zamiast dać cyca to mnie zakrzyczy... A jak po cycu to pewnie będzie pluć... Jeszcze nie zaczęłam podawać tej manny, czekam na po szczepieniu i aż się trochę uspokoi z tymi zębolami 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ja dopiero teraz bo wczesniej jakos czasu nie bylo 😁 od 13:30 do 16 sobie z Mają pospałysmy,dzisiaj Majulka dostala jabluszko ze sloiczka ale niestety kwasila sie mega 😁 jutro kupie bananki 🙂 My mamy pieluchy Dady i Pampersa 3 ale do tych trojek Nam jeszcze daleko 😁 😁 😁 Maja jest taka drobina ze koniec 😁 podkladacie juz poduszki pod głowkę maluszką w lozeczku???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Latka ja deserek podaję po obiadku (1,5-2 godz.) jako uzupełnienie posiłku. Między obiadkiem a kolejnym jedzeniem (mleczko) robię 3 godz. przerwy.

Kasia Oleńka stęskniona za mamusią, wyobrażam sobie radość na jej ślicznej buzi jak mama wraca z pracy 😁

Natalia moja śpi na podusi od urodzenia ale ma strasznie płaską.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Latka ja robie tak samo jak Agnieszka z deserkiem 🙂 Ila traktyje deserek jak przekaske a nie jak danie 😁 ona czasem zaraz po deserku potrafi wciagnac butelke mleka.

Natalia ja poduszki nie kladę ale taki klin pid glowke zeby miala wyzej 🙂

Agn tez mi sie wydaje ze Ola teskni przez to czasem mi smutno ze ja zostawiam ale nie ja pierwsza matka pracująca ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...