Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A ja daje kaszkę przed cycem na śniadanie a deserek osobno jako przekąskę.
Mały zjadł 2 cyce i śpi sobie w łóżeczku. Ciekawe czy się jeszcze obudzi na jedzenie czy nie bo nie dałam mu dzisiaj MM. Zobaczymy jakie będą efekty. Ale wymemlał mi konkretnie aż mnie bolą. Właśnie ja nie wiem czy tylko ja mam takie wrażliwe piersi bo mimo, że karmię już prawie 5 miesięcy to ciągle mnie bolą i ranki mi się robią. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja się dopiero co wyleczyłam z pęknięcia brodawki :/ Czasem Wojtek też jakoś poszerpie mi cyce i bolą, ale generalnie jest dużo lepiej niż na początku 😁 Nawet M może ich sobie teraz poużywać, bo wcześniej miałam ochotę założyć pancerny stanik 🙃
Dobrej nocki 🙂 Uciekam prasować w towarzystwie Gingersa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się z wieczora
U nas męczący dzień, mały spał ale tylko na mnie 😮 a ja wolę już tak, niż słyszeć ciągłe jęki 😮
jutro przyjezdzają teście 😠 ratunku 😠
latka ja pewnie dopiero pod koniec lutegfo sprobuje go przezucic do spacerówki 😉 bo w między czasie znów wyjeżdżamy, więc i tak szybko zleci
doti a kiedy standardowo dziecko zaczyna sie bac obcych?
madzi a buziaczki dla Kubusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu, ale Ci fajnie My to nwet do ambasady nie mozemy dotrzeć 😞(

Ale mi ciezko na sercu od paru dni , bo moja kolezanka, troche starsza ode mnie w koncu próbowała ulozyc sobie zycie po wielkich bojach i perypetiach zyciowych, wziela slub kilka.miesiecy temu a teraz zmarl jej maz 😞 kobieta z wielkim sercem a tu taka niesprawiedliwość....nie potrafie sobie nswet tego wyobrazić. ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu trudne pytanie mi zadałaś 😜 szczerze mówiąc nie mam pojęcia, jak czytam różne kalendarze rozwoju to wychodzi na to że w 6-7 miesiącu.
Mam jakiś nieplanowany nawał pokarmu... Mała zjadła posiłek z jednej piersi o 19, kolację z drugiej o 21 a ta opróżniona o 19 jest już przepełniona i boli...co gorsza zaczynają mi się robić zastoje. A jeszcze 2 godziny muszę wytrzymać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
latka życie jest czasem nie sprawiedliwe;( Oby Twoja koleżanka jeszcze znalazła szczęście
Doti moje pytanie było zadane w związku z wizytą teściowej jutro. Myślałam że to już czas na strach 😁
Doti czemu nie można Ci dać oklasku?! ostatnio chciałam wszystkim poklaskać za to że "jesteście" a Tobie nie mogę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry.
Nasza nocka bosssssska! Mała po kolacji o 21 obudziła sie dopiero o 1, a później o 6:40 i rozpoczęłyśmy dzień. Teraz leży o gada do baldachimu.... A mi coś w plecach sie poprzestawiało i boli mnie kręgosłup na wysokości mostka. Nie mogę nabrać głębszego oddechu, z trudem się obracam już nie mówiąc o podnoszeniu Małej... 😮 😲

Marylu może tak być że Krzyś będzie się bał teściowej. Moja Mała po przerwie w odwiedzinach u dziadków (2 tygodnie ich nie widziała) zaczęła się ich bać a to na początku stycznia było.
Oklasków nie zbieram bo zablokowałam tą funkcję 🙂

Latka to okropne! Aż się chce krzyknąć "życie jak Ci nie wstyd!!!!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ja też się melduje z kawą w ręce.
Moja Wiki dzisiaj w nocy jadła co 1,5 godzinki masakra teraz leży przewinięta i już wali kupsko do czystej pieluszki. 😮
Czy Wasze bobasy też tak robią bo Wiki czeka ,aż jej przewinę i dopiero robi w brudną nie zrobi i już 🤪 😁 😁 😁 Złośliwe babsko 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry,

i kolejne pytanie :
bo robię ten zagęszczacz nutriton chce podać przed jedzeniem to Szymon wpada w histerie i nie da rady połknąć i się dławi po czym wszystko ląduje na jego szyi i traci apetyt ze złości i nie chce później jeść... to jest faktycznie obleśne bo strasznie gęste i jak wzięłam spróbować ta aż mnie na wymioty ciągło, takie nieprzyjemne w buzi;/ więc jedzenie próbuje już dawać na śpiocha bo inaczej nie da rady, powoli z boku smoczka od butli wstrzykuje ten zagęszczacz ale on budzi się z płaczem i koniec jedzenia 😞 i dalej wszystko ląduje na szyi...
tak więc zliczyłam wczoraj ile zjadł przez cały dzień : 170ml 😞 😞

co mam robić?? za każdym razem źle! 😞
trace już siły i cierpliwość...
a to co zjadł to połowe ulał....
wczoraj Szymon prawie ciągle spał... temp: 34,8 a wieczorem 35,2...
jest biedaczek osłabiony...
i moja waga pokazuje 6400g 😞

w dodatku pediatra dała syrop na rozluźnienie żeby robił kupkę... podaje go ale efektów nie widać (a wspomniała że jak już syrop nie podziała to znak że prawdopodobnie ma leniwe jelita i będzie robić jakieś badania)

😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
isa, biedny Szymonek, rzeczywiście nie wiadomo co robić w takiej sytuacji.
To bardzo mało zjadł jak na cały dzień... Trzymam kciuki,żeby było lepiej.
Jak nie będziesz już wiedziała co robić to idź jeszcze raz do pediatry, może ci coś podpowie...
U nas nocka taka sobie, mały zasnął o 21:30, pobudka na jedzenie o 2, o 4 na smoka i wstał o 5:30 :/, później po 7 drzemka na 0,5h, więc że jestem wyspana to nie mogę powiedzieć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa, no rzeczywiscie zjadl bardzo bardzo malo..;//
Sprobuj mu podawac ten zageszczasz po palcu.. 😮

Tituszce podawalam tak antybiotykl. Nakladalam troszke wiecej do strzykawki, bo i tak pierwsze co podalam to mi zwrocila ;/
No i jak zwymiotowala, to juz dalej jakos sie przyzwyczajala do tego oblesnego smaku i dalo rade.. zajelo nam to 3 dni przyzwyczajenie sie do tego...
Pierwsze 3 to meczarnia, ja nerwowa Titucha w zygach podloga w zygach antybiotyk w jej i moich wlosach maniana..
Pozniej juz bylo tylko lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry,
wreszcie wyspana wstałam przed 9 🙂 a od 7 spalismy razem w łózku przytuleni a pozniej ycy i do tej pory śpi 🙂

Isa ja nie miałam nigdy styczności z tym zagęszczaczem ale weszłam na forum i tam jedna laska napisała że rozrabiała to z mlekiem mm bo w innej postaci jej synek nie chciał przyjącc wiec może spróbuj ?? 😉

A co do wózków wczoraj z tego wszytkiego pojechałam do sklepu, no i te wszytkie parasolki takie "liche" i malutkie sie wydają jeden co mi wpadł w oko to coneco traper, fajnie działaja tam amotyzatory 🙂 ale zastanawiam się może kupie siedzisko spacerowe do mojego stelaża....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry a ja nie wyspana nie wiem czy mi jedna kawa pomoże 😞 bo Maja budzila sie co godzine tylko zeby ją przykryc,bo tak sie odkopuje...masakra! teraz się obudziła i gada do siebie w łóżeczku 😁 ona jest czasami nie mozliwa 😁 Ja mojej daje leki ktore ma od kardiologa rozpuszczam w mleczku w sumie to tylko proszek wiec tak daje i tak mi powiedzieli już na Polnej że moge dac do mleczka. Maja już sie boi obcych,bo ryczy jak kogos nowego zobaczy,ciekawe jak jutro zareaguje na mamę (swoją babcie) bo przyjedzie z Niemiec 🙂 Oooo idzie kupa,slysze jak Majka stęka 😁 😁
Miłego dnia dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...