Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
witam się późną porą...

w poniedziałek wróciłam dopiero co do pracy, a dziś właśnie zakończyłam moją karierę w banku...
po 6 latach pracy dostałam wypowiedzenie...

ale jakoś bardzo na razie się nie przejęłam, może jeszcze do mnie to nie dotarło, póki co mam wypowiedzenie 3 m-czne czyli do końca sierpnia bez świadczenia pracy oczywiście, więc rozwiązał się mój problem opieki nad Gabi w czerwcu 😁 😁 to taki mały pozytyw który znalazłam w tej całej sytuacji
a tak się martwiłam, ze nie mam z kim jej zostawić a tak sama będę mogła się nią zająć

Inirtam, dobrze, że Tymek już lepiej się czuje

Sandra, Titi nie jedyna je tak mało, bo moja też kaszkę robię 100 ml a bywa, że zjada z tego 50-60 ml, więc resztę dostaje po drzemce, obiadku je tyle co nic, kilka łyżeczek, też na 2 razy i potem deseru nie dostaje nawet bo nie ma już kiedy bo zbliża się wieczór i znów kaszka ok. 100 ml o 19, a tak to jeszcze trochę cycka rano i wieczorem i to wszystko

Marylu, myślę podobnie jak dziewczyny, jak do tego będzie jakaś kolorowa marynarka czy kardigan to jak najbardziej może być białą sukienka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
madzia latka pati dzięki. To pakuję białą 😉
lot mam wieczorny więc może jeszcze jutro zajrzę na forum. Denerwuje się trochę bo zawsze rano latałam z małym i nie wiem jak on się zachowa. ok 20zaczyna się jego rutyna do spania. a lot właśnie po 20 😞
karolka ale wam Ulcia dała popalić 😉 dla pocieszenia powiem Ci że Krzyś to tak i kilka razy w nocy umie robić 🤢 🤢 🤢
pati trzeba było się spytać czemu aż 3 dni czekali ! 😠 😠 i co teraz nawet na wychowaczy nie mozesz przejść?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niestety na wychowawczy nie mozna isc juz na wypowiedzeniu!!!
Jedynie moglabys isc dzisiaj do lekarza wziac l4 i pociagnac jakis czas, co by ci poplacili..
Swinie i tyle.. dobrze, ze sie nie zaczelas uczyc pierdol 😉
Problem sie rozwiazal...;// A Sad pracy na pewno nie pomoze ;// Glupkowaty kraj!!!

Karolka, wsoplczuje 🙂 ale ubolewac nie bede hehe ;D bo u mnie to standard 😁

Marylu, trzymam kciukasy, zeby lot byl spokojny!! Moze maly bedzie spal i po problemie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pati , współczuje, co za chamstwo...

marylu, ciężka pora na lot, ale będzie dobrze ! 🙂 trzeba myśleć o tym, że się będzie w Polsce i od razu inaczej 🙂 a z drugiej strony Cię podziwiam , te częste loty muszą być męczące no i kosztowne zarazem .... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mam nadzieje że zaśnie i po kłopocie 😜
słaba godzina na lot bo w polsce będziemy po 23, a w domu pewnie koło 24 ;-(
latka gdyby mi się chciało lecieć tak jak mi się nie chce, to by było fajnie 🤢 muszę być na komuni, i tak co miesiąc coś "wypada"
sandros dziś, jest jakaś promocja na zakup lotów wizzair. Wiec sprawdz ceny na paryż, tylko zaznacz że kupujesz członkowstwo w klubie wizzair na jedną osobę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Trzydniowka Ole prawdopodobnie dopadla masakra jakas temperatura jej skacze jak glupia wczoraj z nia byla dwa razy u lekarza bo cala bidulka mi sie trzesla ze balam sie zeby mi drgawek nie dostala.. a ja przez caly tydzien moze z 5 godzin lacznie spalam padam na twarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia, biedna Oleńka, życzę dużo zdrówka!!!
marylu, miłego lotu, oby Krzyś dobrze go zniósł.
Pati, ale chamstwo z tą pracą :/ współczuję.
Karolka, napisz jak Ulcia w nocy, przeszło jej, już nie płakała?

Kuba obudził się dzisiaj przed 6, oczywiście cały poranek marudzący, ach, co z tym moim synkiem się dzieje...
W nocy 4 pobudki, jedzenie raz.

Mam pytanko: ile wasze dzieciaczki śpią w nocy i w dzień??
;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry 🙂

biedna Ola 🤨 zdrówka, zdrówka, zdrówka 😘 😘 😘

Ula spala do rana 🙂 cos mi sie wydaje, ze te bole brzuszka byly od glutenu... 🤨moze za duzo go wczoraj dostala, bo rano je 150 ml kaszki manny z biszkopatmi, a po poludniu dalam jej jeszcze 3 ciasteczka rozciapkane w soczku...tylko to mi do glowy przychodzi. Dzis rano jak zwykle dostala kaszke manne, a w doridze do zlobka jej sie troche jej ulalo 😮

Madzia Ula w dzien spi malo, bo łacznie z 2 godzinki, jakby szkoda jej bylo marnowac czasu na sen 🙂 za to w nocy ładnie, bo przewaznie od 19 do 6 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień ....dobry (?)
Dzieci zrobiły mi pobudkę po 5. Mała na jedzenie a Mateusz na wymioty 🤢 Do tego Lusia kilka razy w nocy płakała, chyba przez zęby...teraz śpią oboje.

Pati chamstwo straszne.....
Marylu spokojnego lotu!
Kasiu zdrówkadla Oleńki i cierpliwości i siły dla Ciebie :*
Karolka jak Ula?
Madzia u nas ostatnio noc przespana 20-5 i po mleczku jeszcze dosypia. W ciągu dnia nie liczę ale właściwie po każdym posiłku jest drzemka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej .
Pati szkoda ,że tak Cię potraktowali , a nie idzie sie z nimi dogadac ,zebys wziela wychowawczy ?
Zdrówka dla Olci 😘 oby szybko przeszło.
Karolka ,Ula coraz starsza to i charakterek pokazuje 😁 😁
Marylu spokojnego lotu ,oby Krzyś go przespał 🙂
Moja Wiki zjada rano 150 kaszy mannej,obiadek 130 ml., deserek 130 ml. i cyc ,cyc i jeszcze raz cyc . Wczoraj zjadła jogurciku 50 ml czekoladowego z nestle i truskawke 🙂 🙂Na szczescie nic jej nie jest bo bałam się ,że po truskawie może ją wysypac . 🙂 🙂
Jezeli chodzi o spanie to w dzien jest już coraz nmniej drzemek ,moze z dwie góra trzy po 30 min.,a noc to ok.22 zasypia i budzi sie o 7-8 godzinie ,oczywiscie w nocy jest cyc z trzy razy ,ale to wszystko przez sen wiec pobudek nie ma 😉 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heh charakterek swoją droga, ale to pewnie przez ten gluten byla taka rozdrazniona...

Ja juz 3 dzien nie karmie piersia i nawet pokarm mi sie nie zbiera, cyce sa flakowate... co Ule przystawiam to sie denerwuje i rzuca 😮 posmakowala innych pysznosci to cyc juz jej nie odpowiada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja to cycka ciągnie cały czas ,przyjdzie do mnie w dzień i grzebie mi w bluzce ,żeby jej dać 😁 😁
Tak to śmiesznie wygląda ,ale to i dobrze przynajmniej ja nie muszę pamiętać ,żeby jej dać 🙂
Dzisiaj u nas chyba będzie upał ,bo słońce grzeje jak szalone .
Wiki zaczeła się puszczać mebli i stoi sama jak ten czas leci .
Ale przez to ma pełno guzów na czole bo zapomina ,żeby się złapać jak leci i potem ryk . Tatuś dzisiaj zostaje z córkami sam w domu bo ja idę na zebranie do szkoły .
Zastanawiam się nad kupnem pchacza dla małej bo tak fajnie stoi,trzyma się fotelika samochodowego i chodzi po pokoju pchając go 😁 😁 😁 😁 😁
Doti gratulacje dla Laurki za postępy na nocniczku 🙂
Moja już się przyzwyczaiła do nocnika i jak tylko ją posadzę to od razu robi siusiu i kupke i sie cieszy jak będzie już tak mega ciepło to będę jej zakładała majteczki zamiast pieluszki .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marylu, mixi, na wychowawczy już nie mogę iść jak dostałam wypowiedzenie, zresztą co by to dało i tak kasy bym nie miała
a na L4 teraz tez bez sensu, bo mam 3 m-czne wypowiedzenie czyli do 31 sierpnia, to muszą płacić mi pensje a jakby poszła teraz na l4 to dostanę 80 %,
a ja mam wypowiedzenie bez świadczenia pracy, czyli siedzę sobie w domu 🤪

z l4 można coś pokombinować ewentualnie pod koniec wypowiedzenia, żeby po zakończeniu umowy ZUS płacił, ale to jeszcze daleko zobaczymy jak się sprawy potoczą, na razie staram się nie martwić na zapas, zacznę szukać czegoś w lipcu/sierpniu może najprędzej bo w czerwcu i tak z opieką nad Gabi byłby problem a tak moge się nią zająć i cieszyć się pogodą i ciepełkiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bo z tego co słyszałam to trudno zwolnić osobę co ma na stałe umowę ,ale właśnie redukcja etatu to jedyny powód no chyba ,że dyscyplinarnie 😉
To są cwaniaki 😠
Szykowali się na Ciebie ,ale rzeczywiście już nie będzie Twojego etatu i stanowiska ?
Bo jak utworzą ten sam etat po Twoim odejściu to będzie niezgodne z prawem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mixidixiaga napisał(a):
Bo z tego co słyszałam to trudno zwolnić osobę co ma na stałe umowę ,ale właśnie redukcja etatu to jedyny powód no chyba ,że dyscyplinarnie 😉
To są cwaniaki 😠
Szykowali się na Ciebie ,ale rzeczywiście już nie będzie Twojego etatu i stanowiska ?


no nie będzie, zreszta jak byłam na macierzyńskim to też już jedną zwolnili

ogólnie było nas 5 dziewczyn na placówce, a oni chcą z tego co słysząłam żeby zostały 2, jedna jest teraz od 2 tygodni tez na macierzyńskim to pewnie potem też będa chcieli ja zwolnić, ale to jeszcze daleko daleko bo przecież rok macierzyńskiego będzie miała, a od pół roku na obsłudze sa 2 laski mają zapierdziel jak nie wiem co, bo robią to co robiłyśmy keidyś w 5 osób, cieszyły się i nie mogły się doczekać kiedy wrócę bo trochę by miały lżej, no i długo się nie nacieszyły... będą nadal musiały orać jak głupie,

najgorsze że jedna już od 4 lat próbuje zajść w ciąże i jej się nie udaje a teraz to już jeszcze bardziej chce, trzymam kciuki żeby jej się udało, a druga poznała faceta i tez coś przebąkiwała z chciałaby już mieć dziecko bo ma 32 lata i wszystkim odechciało się juz u nas pracować, więc jakby im obu udało się zaciążyć to nie będzie miał kto tam robić
a jak mnie i wtedy tamtą laskę w listopadzie zwolnili też z tytułu redukcji etatu to przez jakiś czas albo pół roku albo rok - tego teraz nie pamiętam dokładnie - nie mogą na nasze miejsce nikogo zatrudnić... byłyby jaja
wszystkie miałyśmy w sumie trochę dosyć tej roboty bo przez ostatnich kilka m-cy to się jakiś obóz pracy zaczął robić
przyszła jakas nowa baba od spraw personalnych i zaczęła robić restrukturyzację, czyli zaczęły się ostre zwolnienia, i w ogóle jakieś testy pracowników, podsłuchy, tajemniczy klienci, masakra ogólnie, więc może nawet i dobrze że stało się jak się stało, bo sama bym sie nie zwolniła a stresów bym miała co nie miara bo wiem co przeżywały kumpele jak im te egzaminy jakieś robili,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...