Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Thalia u mnie dzieciaczek sie nie odwinął i nie odwinie bo juz jest za duza a pepowina jest krótka i mój lekarz mói ze jest troche jakby na smyczy. Zreszta cały czas na doplerze widac dwie petle wokol szyi. W tym szpitalu w którym teraz byłam - twierdza ze nic nie widzą 🙂 i wcale sie nie dziwie na takim sprzęcie 🙂 Ale to mnie tak nie zbulwersowało jak to ze wypisali ze szpitala bez badania ginekologicznego - a to powinno byc rutynowe wg mnie u kobiety w ciazy. sprawdzic czy szyjka sie skraca i czy jest rozwarcie, a tu zero.
No ale nic to - jutro dzwonie do swojej połoznej i poradze sie co robic ona podpyta lekarki. Skierowanie wzieli przy przyjeciu wiec zostałam bez. Trzeba bedzie to bede jechała do warszawy znów. Narazie postanowiłam sie nie denerwować...
Z tym łóżyskiem pytam bo ja na kazdym usg miałam podany stopien dojrzałosci. Wiem ze sa 4 chyba. Całą ciaze miałam 1 czyli wydolne, teraz mam 2 czyli zaczyna sie cos zmieniac. 4 chyba swiadczy o tym ze łozysko jest stare. Ale skoro w angli nie robią usg to faktycznie mogło sie zdarzyc ze przeoczyli problemy z wydolnoscia łozyska.
Dzis sie wazyłam... hmm i waga zaczeła mi znów spadac gwałtownie. A jadłam normalnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Jestem i ja z rana.Gosia super ze juz wypuscili cie ale przezyc nie zazdroszcze i tego ich podejscia do sprawy a co im zalezy ma sie skietowanie na cc to dla nich mniej roboty a chca w tej sytuacji naturalny porod-dziwne.ja jestem teho zdanoa co Edyta kladz sie do swojej gin w warszawie bo to nie zarty jak mala owinieta pepowina przeciez przy naturalnym pepowina sie zacusnie i co-oni nie wnikaja a to sa nasze dzieciaczki przecuez no chyba ze masz w okolicy jeszcze inny szpital blizej i moze trzrba innych sprawdzic co oni na to.U mnie nocka w miare spokojna choc nastroj zrypany bo zamiast co rano budzic sie zadowolona to ja co rano o nie kolejny dzien turlania przede mna a mogloby sie cos rozkrecic i moglabym teraz rodzic-nie wiem dlaczego ale mam wrazenie ze mnie noca wezmie bo zawsze na wieczor mnie lapia skurcze ale poznoej akcja cichnie.Tak jak teraz bolaly plecy brzuszek wczoraj brak apetytu samopoczucie do bani a dzis cisza nic nie boli nic nie dokucza ok czas wstac i ogarnac sie i domek moze cos zacznie dolegac 🙂
Aniu witaj w klubie 🙂 mnie też już drugą noc męczyły bóle w plecach i w dole brzucha przy czym mocno twardnieje brzusio.Dziś strasznie źle się czuje,boli mnie głowa i ogólnie bardzo słabo się czuję ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Polazilam troche po domku i tak mnie zaczelo w dole brzucha bolec ze az przysiadlam a teraz leze i mam wrazenie jakby mi Lenka raczkami smyrala az przy spojeniu lonowym tak nisko-dziwne uczucie-mam nadzieje ze nie szykuje sie do wyjscia na tzn supermena raczkami to przodu jejciu jutro dopiero wizyta a ja doczekac sie nie moge co mi powie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
To czekaj przywolam ci myslami akcje porodowa jak to tak dziala bo zastuj cos mamy w rozpakowywaniu chyba serio posypiemy sie hurtowo 🙂

no to juz 🙂
ja chce juz rodzic!!!
nie mam sily chodzic juz z tym brzuchem i cierpiec kazdej nocy z roznych powodow zaczynajac od zgagi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
Angela to nasz weteran 🙂 Po terminie i nic. Jejku mam nadzieje ze ja sie nie przeterminuje bo to zwariowac mozna z tym czekaniem

i szukaniem w tych bolach a moze to juz 😁
juz nie wiem co robic zeby urodzic wszystko co sie dalo juz zrobione a ja nadal w dwupaku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela_89 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
A probowalas chodzic i kucac?Wiem ze to przyspiesza ciezko dupsko z brzuchem podnosic z kucka ale podpbno dziala

musze sprobowac dzisiaj 🙂
prosze wiecej takich informacji bede probowac wszystkiego 🙂
No to z tego co ja wiem to jeszcze porzadny spacer taki z 2 km w jedna strone spokojnym tempem i spowrotem schodzenie po schodach(nie wchodzenie) a i dziewczyny z lipca posypaly sie jedna po drugiej po pizzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Angela_89 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
A probowalas chodzic i kucac?Wiem ze to przyspiesza ciezko dupsko z brzuchem podnosic z kucka ale podpbno dziala

musze sprobowac dzisiaj 🙂
prosze wiecej takich informacji bede probowac wszystkiego 🙂
No to z tego co ja wiem to jeszcze porzadny spacer taki z 2 km w jedna strone spokojnym tempem i spowrotem schodzenie po schodach(nie wchodzenie) a i dziewczyny z lipca posypaly sie jedna po drugiej po pizzy 🙂

taki dlugi spacerek to zaliczylam jakies dwa dni temu ale po nim nic 🙂
na mnie pizza nie dziala bo jadlam bardzo czesto razem z innymi fast foodami ☺️
ale z tym kucaniem to musze sprobowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela_89 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Mialam pomalowac dzis wlosy ale jakos mi sie nie chce

dwa razy mi dodalo to samo 🥴

jak mnie meczy ta zgaga:/
Pewnie jak nie na wieczor to jutro przed wizyta walne sobie farbke.Ja w dzien zgagi nie mam dopiero na noc wczoraj malo jadlam i tez zgaga byla az dziwne a teraz mam dziwne uczucie jakby mala mi rece probowala wyciagnac przez dol tak nisko gilgota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Angela_89 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Mialam pomalowac dzis wlosy ale jakos mi sie nie chce

dwa razy mi dodalo to samo 🥴

jak mnie meczy ta zgaga:/
Pewnie jak nie na wieczor to jutro przed wizyta walne sobie farbke.Ja w dzien zgagi nie mam dopiero na noc wczoraj malo jadlam i tez zgaga byla az dziwne a teraz mam dziwne uczucie jakby mala mi rece probowala wyciagnac przez dol tak nisko gilgota

ja sie wykoncze przez ta zgage w sumie to jeszcze nic nie jadlam bo nie mam apetytu a zgaga meczy 🥴
nie chce myslec co bedzie w nocy bo to juz mnie przeraza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...