Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

Angela_89 napisał(a):
a ja sie nadal mobilizuje na to zeby dzis ruszyc na porodowke hehe
😁
no juz w sumie pora na mnie!

też tak mówiłam a 2 tygodnie po terminie urodziłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
thalia napisał(a):
Na brzuszku jedna dziewczyna napisala, ze urodzila chlopczyka - byla w starej tabelce

Ja juz z brzuszka nie korzystam wiecej jestem tutaj tam tylko zamieszczam informacje o naszych aktywnych mamusiach ktore sa tutaj-brzuszek.net niech sie w.............. teraz po tych swoich modernizacjach i ulepszeniach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
thalia napisał(a):
Na brzuszku jedna dziewczyna napisala, ze urodzila chlopczyka - byla w starej tabelce

Ja juz z brzuszka nie korzystam wiecej jestem tutaj tam tylko zamieszczam informacje o naszych aktywnych mamusiach ktore sa tutaj-brzuszek.net niech sie w.............. teraz po tych swoich modernizacjach i ulepszeniach.

🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
anula4ever napisał(a):
thalia napisał(a):
Na brzuszku jedna dziewczyna napisala, ze urodzila chlopczyka - byla w starej tabelce

Ja juz z brzuszka nie korzystam wiecej jestem tutaj tam tylko zamieszczam informacje o naszych aktywnych mamusiach ktore sa tutaj-brzuszek.net niech sie w.............. teraz po tych swoich modernizacjach i ulepszeniach.

🤪 🤪 🤪

no co taka raceja znalazlysmy sie tu przez ich udoskonalenia 😉)))))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się po raz kolejny...coś mi się wydaje że moja mała chyba ma już dosyć siedzenia w brzuszku 🤔 przez te skurcze już nie mogę nawet chodzić bo tak mnie ciśnie na pęcherz że boję się że popuszczę 😜 może to tak działa ten wiesiołek? 😮 bo skurcze są już coraz częściej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia40322 napisał(a):
Witam się po raz kolejny...coś mi się wydaje że moja mała chyba ma już dosyć siedzenia w brzuszku 🤔 przez te skurcze już nie mogę nawet chodzić bo tak mnie ciśnie na pęcherz że boję się że popuszczę 😜 może to tak działa ten wiesiołek? 😮 bo skurcze są już coraz częściej
Kasia-wiesiolek nie przyspiesza a ulatwia porod jak to kiedys Edyta nazwala daje lepszy poslizg bo gdyby przyspieszal chyba cale opakowanie na raz bym lykala 🙂 a z tymi siuskami to tak i ja mam tylko lekko poczuje i od razu lece do kibelka bo wole po troszku niz nie zdazyc i sie posikac 🙂 ale dzidziusie nas juz uciskaja i dlatego tak sie dzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie coś ciężki dzień.. zmęczenie po porodzie wychodzi, jakoś tak źle się dziś czuję! To już 10 dni, i dziś mnie takie zmęczenie opętało i brzuch coś zaczął pobolewać 😞
Sofii śpi już nakarmiona, mam w końcu chwilkę żeby coś przekąsić i wziąć szybki prysznic !
Dobrej nocy brzuszki i mamusie !
Czekam na kolejne wieści z porodówki o nowych istotkach 🙂

ps. Edytko ja też myślałam nad jutrem, ale coś nie za dobrze się czuję więc chyba ze spacerku będą nici
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
maciuś spi juz ponad 3h...to mu sie nie zdarzało...dzis spi pierwszy raz bez czapeczki (dawałam mu na noc bo zakręcałam kaloryfery), a dzis zapomniałam 🙂 i tak sobie myślę ze może go ta czapka wnerwiała i sie budził często. 🙃

a ja zamiast isc sie wyspac to oglądam jakieś głupoty na TVN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
od czasu porodu nie mam czasu tu zaglądac bo jak mały śpi to ja korzystam z chwili wolnego i też drzemię albo sprzątam lub gotuję....dzisiaj mały coś nie spokojny cos nie chce spać od 5 śpi po 10 min. pępuszek mu odpadł we wtorek a dzisiaj jak mu czyściłam go to na patyczku była krew nie wiem czy to pozostałości jeszcze czy coś się dzieje po południu przyjedzie moja ciocia pielęgniarka noworodkowa i to zobaczy...edzia a co do czapeczki to słyszałam żę zakłada się ja tylko w dzień po porodzie bo jest różnica temperatury między brzuchem a po mieszczeniem a później już się nie zakałada bo dzieci od czapeczek mogą złapać zapalenie ucha środkowego tak mi powiedzieli w szpitalu i ja po kąpieli mu nie zakładam....mój maciuś napił się wód płodowych i teraz mu strasznie chlupie w nosie...ściągamy m to tą rurką ale idzie to jak krew z nosa...mam nadzieję że to niedługo minie bo biedactwo się meczy...a dzisiaj w planach spacerek...słoneczko świeci to trzeba korzystać to już nasz trzeci spacerek będzie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tez sie wybieram na spacer 🙂
u nas dziecko tak opatulaja pieluszkami w szpitalu ze czapki nie potrzebuje, a potem na noworodkach było chyba 40'c w kazdym pokoju. sauna...
w nocy 2 x mu ząłozyłam bo w sypialni mamy seryjnie zimno, ja lubie spac w takiej temp. Kari zawsze jest ciepło i muszę jej w nocy zakłądac skarpety bo sie zawsze rozkopie z pierzyny, a jak sie kłądzie spac to musi miec stopy gołe 🙂

moj Maciejek spi od 2h, nakarmiłąm go o 8.30, poszłam z Kari na msze, a Mały spi dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Melduje sie 2w1 choc od 4 rano myslalam ze juz cos bedzie zwijalam sie z bolu podobny jak na miesiaczke ale po godzinie wszystko ucichlo byly ze 2 skurcze nieregularne i padlam ze zmeczenia i do tej pory spalam.Nie mogloby sie rozkrecic porzadnie wreszcie a nie tak mnie na raty meczy?W srode wizyta-ide z nadzieja ze mi powie ze cos mi sie otwiera skraca mieknie itp bo nie zniose info jak mi powie ze jeszcze daleko w sumie 21 za 2 tygodnie ale juz by moglo sie Lence w brzuszku znudzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny co juz maja swoje pocieszki wy tak od razu na spacer wychodzicie?Dla mnie wiele mam tlumaczulo i polozna ze taka pora roku to najpierw sie dziecko "weranduje"czyli codziennie najpierw 5 min np na taras lub balkon bez przeciagu kolejnego dnia 10 min i tak werandowac do godziny(w zaleznosci od pogody bo jak jest wiatr to nie werandujrmy) i dopiero pozniej na spacerek ale nie dluzszy niz 1-1,5 godz.Wiecej przy tym werandowaniu ubierania itp niz bycia na zewnatrz ale tlumaczono mi ze od razu nie wolno bezposrednio bo dziecko nie zna takich warunkow i zaszybko mozna przeziebic-co innego w letniej porze a jesien i zima najgorsze no i ze -10 zima nie wychodzic wcale i przy silnym wietrze.Moja kolezanka tak sie zalatwila w tamtym roku i jej Zosia nie byla werandowana i zlapala zapalenie pluc- urodzila sie na koniec listopada w na swieta znow w szpitalu z zapaleniem pluc wiec pytam sie was bo wy tak o tych spacerach ze az zglupialam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam sie i ja z rana. Wczoraj mielismy bardzo udany wieczor-spotkalismy sie z grupa znajomych i wysmialam sie za wszystkie czasy-pewnie to bylo juz ostatnie takie spotkanie bez dzidzia i bez obowiazkow. Dzis tradycyjnie meczyk i obijanie sie.
Co do spacerow to na szkole rodzenia tez nas uczyli, ze najpierw werandowanie, a potem fru i na spacer, juz nie moge sie doczekac. Wozek bedzie prawie terenowy, a ze mieszkamy prawie w lesie to bede szalec po sciezkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela_89 napisał(a):
dzien dobry!
melduje sie nadal w dwupaku:/mojemu dziecku na swiat sie nie spieszy a mamy juz jeden dzien po terminie!
a ja mam juz dosc nie mam juz naprawde sily na to zeby chodzic i funkcjonowac!
a zgage to mam taka straszna ze spac pol nocy nie moglam 😞

Angela przydalby Ci sie lekarz Edyty teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, my po wizycie teściów i brata G. posiedzieli z 1,5h i pojechali. G poszedł do kosciła a ja z dzieciakami. nie wyszłam w koncu na ten spacerek, bo Macius spał jak suseł od 12-15 potem goscie byli potem juz nie było tak cieplutko jak wczesniej wiec podarowałam, moze koło wtorku-srody pojde bo jutro ma byc bardzo brzydko.
G jwdzie jutro do USC zarejestrować Małego, bo w piątek zapomniał naszego aktu ślubu. potem muszę do pracy zawieźć wypis ze szpitala i akt urodzenia. nie chce mi sie tam jechac....jakos mam odrzut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...