Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jestem i ja nadal 2w1.Edyta-obys byla taka wrozka dla mnie jak ja dla ciebie bo ja ci wykrakalam szybki porod(jak pierdniecie)to oby twoj szybki koniec ciazy tez byl spelniony 🙂 mimo nieprzespanej nocy mam super nastroj.W nocy latalam sprawdzac co w majtach slychac lekkie plamienie bylo ale nad ranem juz ok usnelam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEjka!!! my też nadal w dwupacku. Pogoda do d.... We własnym łóżku mi sie o wiele lepiej spało niż w szpitalnym.
Wiecie co mi dokucza. Ból i pieczenie z prawej strony pod żebrami. Czasami jest to nie do zniesienia. Masakra mówię Wam. Położna mówiła mi,że to może być wątroba którą Młody kopie i dusi. Nie ma dla niej miejsca. W nocy Młody kopie, ciągle napina sie i wypina. Brzuszek pół nocy twardy. Paranoja. Dziś mam jakieś kłócia w pachwinach. Cos mi się wydaje,że poród się zbliża.
Dziś w planach mam prasowanie.. Troszkę się tego uzbierało,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A no i co najlepsze-przed chwilka obudzil mnie mezus telefonem i sie smieje a ja zla ze obudzil i pytam sie z czego radosc taka-a ten ze sie martwil mna ze tak w nocy lazilam i ze napisal smsa do doktorka czy to tak ma byc itp a doktorek mu odpisal ze nie chcial mnie zestresowac i ze podczas badanoa wyciagnal mi czop sluzowy i dlatego moge teraz lekko krwawic ale ze ustapi i teraz ma maz byc czujny i czekac na skurcze albo wody-no nie wyrobie meska zmowa za moimi plecami a dalo mi ich sobie poznac teraz to "funfle" od jednej pipci.Ale poudaje zlosc troche a w duszy sie ciesze bo juz jak korka nie ma to moze cos ruszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Znów beda wyścigi która teraz sie rozpakuje 🙂 Ja chyba donosze do konca 🙂 bo cos mała sie nie spieszy - nawet niezle sie dzis czuje. Ale mam w planach sprzatanie pranie i mycie podłóg przed wyjazdem do warszawy wiec wieczorem moge juz zdychać 🙂
Anula moja Ola tez zdecydowanie delikatniej sie teraz rusza. Lekarz mi powiedział ze przed porodem to normalne. Ma juz mało miejsca poprostu. Za to na usg i ktg strasznie sie wierci i smiali sie ze nie lubi byc słuchana i podglądana bo non stop kopie w te peloty od ktg. I słabo sie zapisywalo bo wyszło chyba 30 ruchów w ciagu 10 min 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
Meg100 napisał(a):
Anula widze,że dla nas obu zbliża się wielka chwila 🙂 🙂 jestem ciekawa co z tego wyjdzie i która z nas będzie pierwsza.


mozemy zaczac obstawiac hehe 😆

Megan bedzie pierwsza musi podciagnac norme chlopcow bo dziewczynki goruja z wyjsciem na swiat jak narazie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Karusia83 napisał(a):
Meg100 napisał(a):
Anula widze,że dla nas obu zbliża się wielka chwila 🙂 🙂 jestem ciekawa co z tego wyjdzie i która z nas będzie pierwsza.


mozemy zaczac obstawiac hehe 😆

Megan bedzie pierwsza musi podciagnac norme chlopcow bo dziewczynki goruja z wyjsciem na swiat jak narazie 😉


Ania ale popatrz w tabelke dziewczynki chyba są górą - tz po selekcji mamus aktywnych i nie dziewczynek sie zrobiło wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Gosiaczek a ci juz tez odszedl czop?A byl podbarwiony czy czysty?


był czysty, tz biało - kremowy w duzej ilości wiec u mnie to jeszcze potrwa... Pewnie to był tylko fragment. Mi dziewczyny w szpitalu mówiły ze poczatkowo moze odejsc cześć własnie taka nie zabarwiona, a później własnie czesto podczas badania lub po odchodzi z krwią i to raczej juz szybko poród zwiastuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja obstawiam ze next bedzie znowu dziewczynka:P solidarnosc jajnikow 🙂
generalnie to mi sie wydawalo ze latwiej jest splodzc dziewczynke niz chlopca, zastanawiam sie jak zaplanowac kiedys next ciaze zeby byl chlopiec? probowalyscie planowac plec waszych malenstw? szczegolnie te ktorych to juz drugie dziecko..edithd masz parke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja mysle Karina że nie da sie w 100% tego zaplanować, mysle ze nawet nie w 80%. Ze to czy bedzie chłopak czy dziewczyna to zupełny zbieg róznych okoliczności natury 🙂
Ja o tym sporo czytałam bo mąż bardzo chciał pierwszego chłopca. I np mówia ze im blizej owulacji lub dokładnie w dzien owulacji to chłopiec bo męskie plemniki są szybsze i maja wiekszą szanse wtedy dotrzec jako pierwsze do jajeczka 🙂 . U nas było dokładnie w owulacje i jest dziewczyna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Gosiaczek a ci juz tez odszedl czop?A byl podbarwiony czy czysty?


był czysty, tz biało - kremowy w duzej ilości wiec u mnie to jeszcze potrwa... Pewnie to był tylko fragment. Mi dziewczyny w szpitalu mówiły ze poczatkowo moze odejsc cześć własnie taka nie zabarwiona, a później własnie czesto podczas badania lub po odchodzi z krwią i to raczej juz szybko poród zwiastuje 🙂

No mi od tygodnia wyplywalo ale w malutkich ilosciach takie patasie mleczko smietankowe 😉 a teraz jeszcze pochodzilam troche jakby plamienie ale takie brazowe-no ale po zmowie doktorka i meza juz wiem co sie dzieje 😉 no i jakos stres mnie ogarnal bo tez czytalam ze jak juz podbarwiony to zwiastun porodu szybszy niz jak nie podbarwiony tymbardziej ze doktorek napisal czekamy na wody albo silne skurcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
A ja mysle Karina że nie da sie w 100% tego zaplanować, mysle ze nawet nie w 80%. Ze to czy bedzie chłopak czy dziewczyna to zupełny zbieg róznych okoliczności natury 🙂
Ja o tym sporo czytałam bo mąż bardzo chciał pierwszego chłopca. I np mówia ze im blizej owulacji lub dokładnie w dzien owulacji to chłopiec bo męskie plemniki są szybsze i maja wiekszą szanse wtedy dotrzec jako pierwsze do jajeczka 🙂 . U nas było dokładnie w owulacje i jest dziewczyna 🙂

A to juz temat ze boki zrywac 😉 Mamy wspolnych znajomych z moim doktorkiem ktory ma 2 corki Zosie i Małgosie(ktora miała być Jasiem) i co najsmieszniejsze i to ginekolog a tak chcieli miec 2 synka ze kalendarz chinski mierzenie temperatury i cale bzdety co do dnia wyliczone kiedy trzeba itp i byl przekonany ze chlopak a na usg wyszla pipcia i teraz zartuje na ten temat ze jakby to bylo do zrobienia to by miliony zarabial bo kazdy by chcial sobie zaplanowac-to jest natura i my na nia wplywu nie mamy tymbardziej ze od tego jaka plec to zalezy od mezczyzny a nie kobiety a zawsze chlopy mysla ze to nasza wina ze sie dzieczyny sypia(meska ambicja posiadania syna) a ja jestem tego zdania ze corunia tatunia jest dla faceta blizsza bo chlopczyk nie przyjdzie do taty nie wejdzie doslownie na glowe nie bedzie calowac itp z taka czestotliwoscia jak chlopak a do mamy chlopczyk do pewnego wieku sie klei i pozniej koniec a dziewczynka zawsze ma ten wzor taty w glowce bo jakby nie bylo dla dzieczynki tata jest pierwszym facetem i tatusiowa rola jest bardzo wazna moj juz sie przejmuje bo sie naczytal jaki to ma wplyw na dziewczynke jakim sie jest ojcem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
gosiaczek83 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Gosiaczek a ci juz tez odszedl czop?A byl podbarwiony czy czysty?


był czysty, tz biało - kremowy w duzej ilości wiec u mnie to jeszcze potrwa... Pewnie to był tylko fragment. Mi dziewczyny w szpitalu mówiły ze poczatkowo moze odejsc cześć własnie taka nie zabarwiona, a później własnie czesto podczas badania lub po odchodzi z krwią i to raczej juz szybko poród zwiastuje 🙂

No mi od tygodnia wyplywalo ale w malutkich ilosciach takie patasie mleczko smietankowe 😉 a teraz jeszcze pochodzilam troche jakby plamienie ale takie brazowe-no ale po zmowie doktorka i meza juz wiem co sie dzieje 😉 no i jakos stres mnie ogarnal bo tez czytalam ze jak juz podbarwiony to zwiastun porodu szybszy niz jak nie podbarwiony tymbardziej ze doktorek napisal czekamy na wody albo silne skurcze


Dokładnie takie ptasie mleczko.
Ze mna lezała dziewczyna która tez poczatkowo miała takie cos jak ja. Trafiła do szpitala jak zaczeła plamić krwią. Potem po badaniu wylazł jej krwisty skrzep to było gdzies około 17. O 21 zaczeły jej sie skurcze, o 22 wzieli ja na porodówke a o 00.30 juz była z córeczką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale mnie rwie isc do ogrodu pograbic liscie 😉 ale tata jest i pewnie jakby mnie zobaczyl w ogrodzie z grabiami by mi sie oberwal ochrzan no i juz widze oczy sasiadow w 9 mcu i liscie grabi-idiotka.Szkoda ze nie mieszkam na peryferiach nikt by nic nie widzial a ja bym sobie upust emocjom dala i moze co nie co przyspieszyla 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
gosiaczek83 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Gosiaczek a ci juz tez odszedl czop?A byl podbarwiony czy czysty?


był czysty, tz biało - kremowy w duzej ilości wiec u mnie to jeszcze potrwa... Pewnie to był tylko fragment. Mi dziewczyny w szpitalu mówiły ze poczatkowo moze odejsc cześć własnie taka nie zabarwiona, a później własnie czesto podczas badania lub po odchodzi z krwią i to raczej juz szybko poród zwiastuje 🙂

No mi od tygodnia wyplywalo ale w malutkich ilosciach takie patasie mleczko smietankowe 😉 a teraz jeszcze pochodzilam troche jakby plamienie ale takie brazowe-no ale po zmowie doktorka i meza juz wiem co sie dzieje 😉 no i jakos stres mnie ogarnal bo tez czytalam ze jak juz podbarwiony to zwiastun porodu szybszy niz jak nie podbarwiony tymbardziej ze doktorek napisal czekamy na wody albo silne skurcze


Dokładnie takie ptasie mleczko.
Ze mna lezała dziewczyna która tez poczatkowo miała takie cos jak ja. Trafiła do szpitala jak zaczeła plamić krwią. Potem po badaniu wylazł jej krwisty skrzep to było gdzies około 17. O 21 zaczeły jej sie skurcze, o 22 wzieli ja na porodówke a o 00.30 juz była z córeczką 🙂

Zaraz zawalu dostane to czytajac 😉 no to czyli u mnie igielki w tylu pozadne sa jeszcze nigdy tak sie w siebie nie wsluchiwalam i obserwowalam mnie dodatkowo tak bola plecy jak na okres ale znosne juz od tygodnia takie sa i sie chyba przyzwyczailam-a wiesiolek dziala juz wiem bo mam miekka szyjke(mojej siostrze odeszly wody i trafila na porodowke z twarda szyjka i zanim ona sie rozmiekla itp to i trwalo to dlugo caly maraton 18 godzin i jak jej wczoraj powiedzialam ze mam miekka szyjke to powiedziala ale ci dobrze bo podobno najdluzej to z szyjka sie kobiety uzeraja)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
czyli widze ze macie 😮 raczej nastawienie ze natury sie nie oszuka..pewnie cos w tym jest...ja chcialam miec corke a ciaza nie byyla w 100% planowana wiec poprostu sie udalo 🙂

Ja od zawsze w sklepach lapalam za chlopiece ciuszki i zawsze mowilam jak mnie sie zapytano co bym chciala a ja ze synka a dlaczego?bo moja corka by miala starszego brata-ktorego ja nie mam a zawsze kolezankom zazdroscilam-no wiecie wiek dojrzewania przystojni koledzy brata ipt a teraz nie wyobrazam sobie ze mogloby byc inaczej.Ale okaze sie bo wczoraj wszystkie panie do mnie z tekstem a ile pani zostalo a ja ze 2 tygodnia a co bedzie syn?a ja ze nie ze corka 😉 a oni a bo ma pani brzuszek jak na chlopca-pipcie widzialam na usg ale w zyciu sa niespodzianki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...