Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
gosiaczek83 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
gosiaczek83 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Gosiaczek a ci juz tez odszedl czop?A byl podbarwiony czy czysty?


był czysty, tz biało - kremowy w duzej ilości wiec u mnie to jeszcze potrwa... Pewnie to był tylko fragment. Mi dziewczyny w szpitalu mówiły ze poczatkowo moze odejsc cześć własnie taka nie zabarwiona, a później własnie czesto podczas badania lub po odchodzi z krwią i to raczej juz szybko poród zwiastuje 🙂

No mi od tygodnia wyplywalo ale w malutkich ilosciach takie patasie mleczko smietankowe 😉 a teraz jeszcze pochodzilam troche jakby plamienie ale takie brazowe-no ale po zmowie doktorka i meza juz wiem co sie dzieje 😉 no i jakos stres mnie ogarnal bo tez czytalam ze jak juz podbarwiony to zwiastun porodu szybszy niz jak nie podbarwiony tymbardziej ze doktorek napisal czekamy na wody albo silne skurcze


Dokładnie takie ptasie mleczko.
Ze mna lezała dziewczyna która tez poczatkowo miała takie cos jak ja. Trafiła do szpitala jak zaczeła plamić krwią. Potem po badaniu wylazł jej krwisty skrzep to było gdzies około 17. O 21 zaczeły jej sie skurcze, o 22 wzieli ja na porodówke a o 00.30 juz była z córeczką 🙂

Zaraz zawalu dostane to czytajac 😉 no to czyli u mnie igielki w tylu pozadne sa jeszcze nigdy tak sie w siebie nie wsluchiwalam i obserwowalam mnie dodatkowo tak bola plecy jak na okres ale znosne juz od tygodnia takie sa i sie chyba przyzwyczailam-a wiesiolek dziala juz wiem bo mam miekka szyjke(mojej siostrze odeszly wody i trafila na porodowke z twarda szyjka i zanim ona sie rozmiekla itp to i trwalo to dlugo caly maraton 18 godzin i jak jej wczoraj powiedzialam ze mam miekka szyjke to powiedziala ale ci dobrze bo podobno najdluzej to z szyjka sie kobiety uzeraja)


Ania tak czekałaś na to wiec spoko - co ma być to bedzie 🙂 I Lenke wkoncu zobaczysz 🙂
Ja też mam miekką szyjkę 🙂 i mówili ze to dobrze bo jest przygotowana do porodu.
Ale główka narazie nie zeszła. Wiec rozwarcie nie postepuje dlatego, bo tak by główką rozpychała szyjke i juz by szybo poszło. Powiedzieli mi ze moze zejść w 5 min wiec mam sie nie przejmować 🙂 Ale u mnie jeszczeeee... mysle ze to potrwa. Niby termin z ostatniego usg był 9.11 ale raczej nie ma co liczyć na to. Pewnie w przyszłym tygodniu sie dopiero rusze albo i przeterminuje 🙂 Mam zamiar na spacerki teraz chodzic moze grawitacja zadziała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzien Dobry!!! Jestesmy i my.
Nocka super wsawalam tylko raz co ostatnio mi sie nie zdarza.
Anulka to sie chlopaki zmowili 😁 😉. Wyglada na to ze chyba bede ostatnia na liscie z rozpakowanych bo u mnie nadal nic sie nie dzieje. Myslalam ze mi czop odchodzi ale juz od kilku dni jest totalna cisza. Wylecialao ze mnie troche galaretowatego sluzu ale to bylo tyle co kot naplakal i na tym koniec. Skurcze tez mnie przestaly meczyc wiec pewnie rozpakuje sie dopiero w grudniu.
Gosiaczek ciesze sie ze juz jestes spokojniejsza po konsulltacji w w-awie najwazniejsze to teraz nasz spokoj.
Megan mam nadzieje ze te bole szybko ci mina bo wiem jaki to dyskomfort.
A ja dzisiaj smigam z moim P na wizyte z polozna. Moj meszczyzna poraz pierwszy posluch serduszka malego bo do tej pory nnie mial okazji. Na usg nam nie wlanczali bo sprzet nieodpowiedni jak to w szpitalach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
ja z rana K do przedszkola i do lidla - udalo mi sie upolowac niemla wszystko co chciałam. potem mięsny, spożywczy, Mały miał odciągnięte mleko i załapał smoka z butli bez problemu - to znak ze mogę wychodzic!!!! laktator w ruch i tatus z butlą 🙂

ide was doczytac...mze cos sie wydarzyło w nocy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
hej
ja z rana K do przedszkola i do lidla - udalo mi sie upolowac niemla wszystko co chciałam. potem mięsny, spożywczy, Mały miał odciągnięte mleko i załapał smoka z butli bez problemu - to znak ze mogę wychodzic!!!! laktator w ruch i tatus z butlą 🙂

ide was doczytac...mze cos sie wydarzyło w nocy???

A co jest w Lidlu ciekawego?Narazie cisza przed burza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirka-a w Angli polozna robi masaz szyjki?cholernie boli ale zobacz jaka reakcja mnie pomymral i cos sie rusza 😉 a z ta zmowa to fakt musze postroic troche focha dla meza bo kto to widzial taka zmowa z doktorkiem 😉 a ten galaretowaty sluz to tez moze byc czop to zjawisko o wielu kolorach postaciach wiec roznie byc moze trzeba obserwowac i sie wsluchiwac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
hej
ja z rana K do przedszkola i do lidla - udalo mi sie upolowac niemla wszystko co chciałam. potem mięsny, spożywczy, Mały miał odciągnięte mleko i załapał smoka z butli bez problemu - to znak ze mogę wychodzic!!!! laktator w ruch i tatus z butlą 🙂

ide was doczytac...mze cos sie wydarzyło w nocy???


To Edyta zaczniesz funkcjonowac jak przed porodem czyli na pełnych obrotach jak mały już sie uczy zostawać pod opieką nie tylko mamusi 🙂 Dobrze że tatuś pomoze w dokarmianiu i bedziesz miałą troche oddechu dla siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
edithd napisał(a):
hej
ja z rana K do przedszkola i do lidla - udalo mi sie upolowac niemla wszystko co chciałam. potem mięsny, spożywczy, Mały miał odciągnięte mleko i załapał smoka z butli bez problemu - to znak ze mogę wychodzic!!!! laktator w ruch i tatus z butlą 🙂

ide was doczytac...mze cos sie wydarzyło w nocy???


To Edyta zaczniesz funkcjonowac jak przed porodem czyli na pełnych obrotach jak mały już sie uczy zostawać pod opieką nie tylko mamusi 🙂 Dobrze że tatuś pomoze w dokarmianiu i bedziesz miałą troche oddechu dla siebie 🙂

Ja tez wlasnie bym tak chciala miec zapas mleka dla Lenki zeby tatus sobie radzil tymbardziej ze w styczniu bede miala 3 egzaminy i tatus bedzie musial radzic sobie a nie chcialabym zeby mala wyczula modyfikowane bo cycka odwali i tyle bedzie z mojego karmienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd a jaki ty znak zodiaku jestes? czy w genach rodzice ci przekazali nieodparta ilosc energii? heheh

wy przynajmniej macie jakies objawy zblizajacego sie powodu..a co ja mam powiedziec? u mnie zero sluzu widoku czopa skurczy czegokolwiek!!!! i jak tu urodzic w przyszlam tygodniu? nierealne ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
edithd a jaki ty znak zodiaku jestes? czy w genach rodzice ci przekazali nieodparta ilosc energii? heheh

wy przynajmniej macie jakies objawy zblizajacego sie powodu..a co ja mam powiedziec? u mnie zero sluzu widoku czopa skurczy czegokolwiek!!!! i jak tu urodzic w przyszlam tygodniu? nierealne ?

Meza zagonic do roboty łykac wiesiolka i isc do lekarza co ma rece ktore lecza 😉 A Edyta pewnie jest spod znaku torpedy 😉)))))))))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Karusia83 napisał(a):
edithd a jaki ty znak zodiaku jestes? czy w genach rodzice ci przekazali nieodparta ilosc energii? heheh

wy przynajmniej macie jakies objawy zblizajacego sie powodu..a co ja mam powiedziec? u mnie zero sluzu widoku czopa skurczy czegokolwiek!!!! i jak tu urodzic w przyszlam tygodniu? nierealne ?

Meza zagonic do roboty łykac wiesiolka i isc do lekarza co ma rece ktore lecza 😉 A Edyta pewnie jest spod znaku torpedy 😉)))))))))))))))


😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Meza zagonic do roboty łykac wiesiolka i isc do lekarza co ma rece ktore lecza 😉 A Edyta pewnie jest spod znaku torpedy 😉)))))))))))))))


anula i co ja mam ci odpisac? hehhe jak rzucisz teksta to koniec- musze sie zastosowac-z tym lekarzem moze byc gorzej...no chyba ze jutro w klinice trafi sie jakis cudny doktorek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):

Meza zagonic do roboty łykac wiesiolka i isc do lekarza co ma rece ktore lecza 😉 A Edyta pewnie jest spod znaku torpedy 😉)))))))))))))))


anula i co ja mam ci odpisac? hehhe jak rzucisz teksta to koniec- musze sie zastosowac-z tym lekarzem moze byc gorzej...no chyba ze jutro w klinice trafi sie jakis cudny doktorek 🤪

Zapytaj sie czy robia masaz w sumie ty masz 5 dni po mnie to zadna roznica a chyba sama nie chcesz zostac na torbach tutaj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o mateczko, ale żescie się rozpisały

w lidlu byly sniegowce i cziuszki dla starszyzny, wiec dla Kari mam dwupak golfów, jakies rajtki i pizamkę znów był atak masowy mieszkanców, ale jakos mi sie udało cos wyszperac

co do płci to ja przy Kari byłam pewno ze to chlopak będzie, teraz było mi oboętne, chcieliśmy drugą dzewczycnkę, działaliśmy niemalże od 1 dnia owulacji (z moimi rodzicami za ścianą, bo byliśmy wtedy na feriach w Alpach z nimi) przez chyba 6 dni i sie udało 🙂 mi kolezank mówiła ze chlopcy to z konca cyklu są, a mysmy na koniec nic nie działali, i tez w ogole w to nei wierzę

co do masażu to moj dr robił to bardzo delikatnie i choc napinało to nie bolało, ale w trakcie porodu miałąm częśc szyjki twardą i mi ją połozna masowała, ja jęczałam z bólu...strasznie to było...

a co do aktywnosci to anka bierz grabie i do roboty, ja w srodę i w czw przed porodem grabiłam liscie, wieczorem je z Kari paliłyśmy, ale miałyśmy frajdę.. potem w pitek posprzatałam domek, pojechałam do dr i po tym naciąganiu umyłam sobie cała łazienke łącznie z wysoko umiejscowionymi kafelkami zeby sie jeszcze 'dobić'. w sumie gdzies mam co sobie moi sąsiedzi o mnie mysleli, ale na pewni ają mnie za nienormalną.... jak w 8 m-cu kosilam łakę to mi tata powiedział ze mnie do opieki spolecznej poda za znęcanie się nad dzieckiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny wydaje mi się czy Angela znikneła? Ja za nią szczególnie kciuki trzymam 😉
A co do obawów porodu....Ja nie miałam żadnych, w dniu porodu pojawiła się krew rano ale skurczy zero (nawet na KTG nic się specjalnie nie pisało). Do szpitala trafiłam o 14 ze względu na wysokie ciśnienie (miałam skierowanie) a o 16 zaczęly mnie łapac skurcze. Urodziłam o 21.30. A poprzedniego dnia nic a nic nie zapowiadało szybkiego rowiązania 🙂 Tak więc jeszcze Wam się może kolejka przetasować w najmniej oczekiwany sposób
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edyta-a myslisz ze moi sasiedzi to nie mysla nienormalna ale mam to gdzies-tata mnie pogoni z ogrodu a nie chce go denerwowac bo chlopina ma swoje lata wiec podnosze swoje 4 literki i ide prasowac obiadzik i okna w miedzy czasie moze umyje-syzyfowa robota bo pewnie deszcz bedzie padal ale pogimnastykuje sie troche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Dziewczyny wydaje mi się czy Angela znikneła? Ja za nią szczególnie kciuki trzymam 😉
A co do obawów porodu....Ja nie miałam żadnych, w dniu porodu pojawiła się krew rano ale skurczy zero (nawet na KTG nic się specjalnie nie pisało). Do szpitala trafiłam o 14 ze względu na wysokie ciśnienie (miałam skierowanie) a o 16 zaczęly mnie łapac skurcze. Urodziłam o 21.30. A poprzedniego dnia nic a nic nie zapowiadało szybkiego rowiązania 🙂 Tak więc jeszcze Wam się może kolejka przetasować w najmniej oczekiwany sposób

Nasza Angela pojawia sie tu w godzinach okolo 12 bo wtedy Fabianek spi wiec ma czas zajrzec wiec jeszcze czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):

A co do obawów porodu....Ja nie miałam żadnych, w dniu porodu pojawiła się krew rano ale skurczy zero (nawet na KTG nic się specjalnie nie pisało). Do szpitala trafiłam o 14 ze względu na wysokie ciśnienie (miałam skierowanie) a o 16 zaczęly mnie łapac skurcze. Urodziłam o 21.30. A poprzedniego dnia nic a nic nie zapowiadało szybkiego rowiązania 🙂 Tak więc jeszcze Wam się może kolejka przetasować w najmniej oczekiwany sposób


I ja na to skrycie licze, szczerze to nawet cos takiego z nienacka mi sie marzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Gosia nie smiej sie tak bo urodzisz 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


Jak Ciebie czytam to nie moge sie powstrzymać, specjalnie nas tu rozbawiasz 🙂 chyba chcesz sie ze mna pościgać do tego porodu 😁 W sumie to juz wiesz moge stawać na starcie a co tam 🙂 Tyle ze ja nie spod znaku torpedy wiec zostane w tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...