Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
no wlasnie straszna cisza 🙂 chyba zaczne czekac na listonosza i moaj laurke hehheh :P gosiaczku gdzie jestes?????

No kurcze tez sie zastanawiam od rana chyba jak Gosia byla to tak jej nie ma ale ma do mnie kontakt to by napisala no chyba ze ja gwaltownie zlapalo i napisze po wszystkim 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc dziewczyny ja tylko na chwile bo maly dal mi popalic w nocy i to ostro chyba ma kolki:/
co do porodu to po przebiciu pecherza polecialo z gorki a jak dali jeszcze oksy to juz wogole myslalam ze to sa moje ostatnie chwile porod trwal 3 godziny i Alanek byl juz na swiecie wzielam sobie ten gaz rozweselajacy ale nie polecam bardziej mnie otumanil niz pomogl:/

zdjec narazie nie mam ale jak tylko zrobie to wstawie 🙂
Alanek ma mega czupryne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela_89 napisał(a):
czesc dziewczyny ja tylko na chwile bo maly dal mi popalic w nocy i to ostro chyba ma kolki:/
co do porodu to po przebiciu pecherza polecialo z gorki a jak dali jeszcze oksy to juz wogole myslalam ze to sa moje ostatnie chwile porod trwal 3 godziny i Alanek byl juz na swiecie wzielam sobie ten gaz rozweselajacy ale nie polecam bardziej mnie otumanil niz pomogl:/

zdjec narazie nie mam ale jak tylko zrobie to wstawie 🙂
Alanek ma mega czupryne 🙂

Angela super ze zajrzalas-a co do czuprynki Alanka dziwisz sie?tyle siedzial w brzuszku ze mu porosly wloski ale najwazniejsze ze juz jest z tej drugiej strony i oby nie byla marudny i dal tobie zyc napisz jak bedziesz miala chwilke jak Fabianek na braciszka reaguje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fabianek sie bardzo troszczy wklada mu smoczka do buzi podaje butelke z mleczkiem daje buziaki i sie przytula do niego i jest w niego zapatrzony miejmy nadzieje ze tak juz bedzie!
jak polozna byla ogladac Alanka to on troche plakal a Fabian myslal ze ona robi mu krzywde i prawie jej zrobil aty aty 🤪 i mowil do niej caly czas oj oj nie nie grozil jej hehe








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To teraz sie trzymajcie bo jak to przeczytacie pospadacie z krzesel:Elmirka jeszcze nie urodzila stanelo jej na 1cm rozwarcia ma regularne skurcze a wszystko stoi jak do 21 nic nie ruszy dadza jej oxy a jak rozwarxie zacznie isc so przodu przebija pecherz.No to sie dziewczyna nameczy i nasteka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja nie chce isc na wizyte w poniedzialek bo az zle mi sie robi na sama mysl ze bedzie znow tyle ciezarowek na koncowke i siedziec i czekac juz wolalabym byc na porodowce ale jak narazie nic nie zapowiada tego ze wekend bedzie ciekawy.Moze namaca znow mnie tak ze zle mi sie zrobi i trafie wtedy na porodowke no juz sama nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
anula nie zapominaj ze ty to masz do niedzieli urodzic! ja mam wizyte w poniedzialek zobaczymy czy cos sie zmienilo przez tydzien,ale nie sadze... wszyscy juz mnie denerwuja tymi pytaniami kiedy i kiedy...no bo jakbym ja tam wsrodku siedziala i wiedziala kiedy???????
Tylko zapomnialas powrozyc do ktorej niedzieli 🙂 ale jakos mysle ze nie ta niedziela a nastepna 🙂 To jest najgorsze urodzilas?jeszcze nie urodzilas?jak sie czujesz?a ciezko ci?dzis juz odpowiedzialam na pytanie jak sie czujesz?to powiedzialam ze nie czuje sie i tyle bo dokladnie jakbym siedziala w srodku i wiedziala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
no wlasnie do ktorej niedzieli heheh? no mnie juz sie tak nudzi.nie wiem co mam czasem z soba zrobic...masakra 😞 😠
i swoja droga boje sie strasznie tego porodu ☺️


Ja tez sie boje, nie powiem ze nie. Wlazlam na brzuszek i 3 grudniowka ma juz dzidziusia, nie wiem w ktorym tyg sie urodzil ale wazy malutko bo 1800-ale zdrowiutka dziewczynka i to najwazniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maz sie smieje ze ja musze byc ostatnia so rozpakowania bo jewtem forumowym zawiadowca 🙂 tylko komu ja dam znac jak zacznie sie akcja-mamusiom juz nie bede glowy zawracac bo szkoda budzic w nocy jeszcze bym bobaska obudzila ktoregos no nic jak znokne na dluzej niz pol dnia to znak ze sie sypie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mi masz anula dac znać 🙂))) ja to spi po parę godzin na pewno telefon sprawdzę w jedej z przerw na mleczko 🙂

my dzis na ur wujka-na zmianę, ja na kawce, G na kolacji. kari obie opcje 🙂
mały dzis pieknie i długo spał w dzien i dopier teraz zasnął po kąpieli (19.30)...masakra
do jutro i czekamy na wiesci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No juz mnie krew zalewa kolejna kolezanka urodzila miala termin na 25 a dzis urodzila coreczke a dalej sie turlam i tekst jrj tesciowrj do mojej mamy az doprowadza do szalu "Agnieszka juz urodzila a co Ania jeszcze nie?"No tylko sobie puknac w glowke co za teksty.Ide z tej zlosci spac szybciej minie kolejny dzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...