Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Wykapalam sie i o wiele lepiej mi od razu.

Edyta oby to było to bo kolejnej takiej nocy to nie wyobrazam juz wolalabym aby to nie bylo takie tylko z konkretnym zakonczeniem

Gosia i co z Toba zrobia oprocz przetrzymania do srody?Pozniej cie wywolaja?

Karinka-zostaniemy same na finish 😉 ja moge byc ostatnia zapisze sie w historii jako ostatnia co sie rozpakowala 😉 bo musiala wszystkich powiadomic i dopiero po spelnieniu swego obowiazku poszla sama sie rozpakowac 😉 chyba z tego nie wyspania zaczynam plesc glupoty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
To chyba hurtowo pójdzie... mi własnie załozyli cewnik do szyjki macicy- czyli przygotowują mnie do porodu. Jutro moze bedziemy juz we dwie 🙂 podobno spokojnie dobe z cewnikiem sie jeszcze chodzi - chyba ze skurcze zaczna byc mocne przez ten czas i akja sie rozkreci na tyle ze urodze.

O widzisz Gosia sprezaj ruchy bo Thalia sie wepchala w kolejke a teraz twoja kolej miala byc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
gosiaczek83 napisał(a):
To chyba hurtowo pójdzie... mi własnie załozyli cewnik do szyjki macicy- czyli przygotowują mnie do porodu. Jutro moze bedziemy juz we dwie 🙂 podobno spokojnie dobe z cewnikiem sie jeszcze chodzi - chyba ze skurcze zaczna byc mocne przez ten czas i akja sie rozkreci na tyle ze urodze.

O widzisz Gosia sprezaj ruchy bo Thalia sie wepchala w kolejke a teraz twoja kolej miala byc


No przeciez sie sprezam 🙂 teraz u mnie tez juz odwrotu nie ma 🙂 jutro bedziemy z Olą, zameldujemy sie we dwie 🙂 Skurcze moga sie rozkrecic w kazdej chwili teraz z tym cewnikiem. Ale pewnie do jutrzejszego rannego obchodu jeszcze wytrzymam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
noo co za wiesci a wyszlam tylko na spacer z psem....Thalia na porodowce! anula ty napewno przede mna urodzisz! wiec zostane sama- no wiecie co jestem zawiedziona!
edithd a Ty myslisz ze nie doznalam szoku wczoraj-i to jakiego moge dotknac malej az dziwne taka krotka droge ma na zewnatrz!
kurde ale mam ochote na cos mega kwasnego- a tu wszystko pozamykane wniedziele 😞
thalia szybkiego porodu!!! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia no to wystartowalas 🙂 moze dzis cie ruszy a jutro to na bank-mnie juz skurcze nie lapia a dla odmiany bola plecy jak na okres zglupiec mozna jeszcze niech mi wody zaczna sie saczyc to bedzie super ale pewnie to tylko moje marzenie 🙂 jutro dotrwam do wizyty ginus mi pogrzebie i moze sie ruszy konkretnie byloby hurtowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no wiem ze to dziwne... ale gin.tez mi na badaniu mowila ze wyczuwa glowke po prawej stronie...a Adriana jest naprawde bardzo nisko ulozona..wiec musze miec mega silne miesnie miednicy ze tak dluga trzymaja wszystko w zamknieciu! a wystarczy tylko 34 palca wskazujacego! pocieszam sie ze moze porod pojdzie mi szybciej niz mojej mamie ponad 12h...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Gosia no to wystartowalas 🙂 moze dzis cie ruszy a jutro to na bank-mnie juz skurcze nie lapia a dla odmiany bola plecy jak na okres zglupiec mozna jeszcze niech mi wody zaczna sie saczyc to bedzie super ale pewnie to tylko moje marzenie 🙂 jutro dotrwam do wizyty ginus mi pogrzebie i moze sie ruszy konkretnie byloby hurtowo


Anula i tak zobacz dotrwałysmy dzielnie praktycznie do terminu 🙂 Mnie skurcze faktycznie zaczynaja juz łapać dośc regularnie ale jeszcze słabe.
Jutro pewnie cie zatrzymaja tez juz na oddziale jak dyzur ma twoj doktorek. Ja przyszłam w piatek i moja dzis miała rano dyzur - i zadecydowała ze nie czekamy tyko indukujemy. Bo i tak juz w terminie. I kamien z serca mi spadł. Swojej mamie Mówilam ze chodzi mi po głowie data 18 listopada i jednak cos w tym było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
no wiem ze to dziwne... ale gin.tez mi na badaniu mowila ze wyczuwa glowke po prawej stronie...a Adriana jest naprawde bardzo nisko ulozona..wiec musze miec mega silne miesnie miednicy ze tak dluga trzymaja wszystko w zamknieciu! a wystarczy tylko 34 palca wskazujacego! pocieszam sie ze moze porod pojdzie mi szybciej niz mojej mamie ponad 12h...

Ja juz moglabym i z 20h rodzic aby bylo po wszystkim i zeby Lenka byla po drugiej stronie brzuszka moga mi rozcinac co tylko chca aby ona wyszla cala i zdrowa bo zawsz to juz bedzie koniec i bedziemy razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
anula pociesz sie ze do nastepnej niedzieli napewno nie dotrwasz a ja ? ja moge jeszcze 3tyg czekac...
Juz nie bede marudzic bo roznie to bywa termin ostateczny to 2 grudnia wiec jak do 2grudnia nie urodze to wywolanie wiec 2 tygodnie przed 2 tygodnie po najwidoczniej Lence podoba sie taka ciasnota jaka ma w brzuszku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anula narazie jest ok. Ktg jeszcze jedno bede miała zrobione wieczorkiem. Zobaczymy czy zapisza sie skurczyki czy juz skurcze fest. Narazie mnie czysci troche po czopkach jakie mi dali i miałam lekkie plamienie po załozeniu cewnika. Jak leze jest ok, brzucho miekki i skurcze cichną. Jak tylko wstaje skała i ból podbrzusza i krzyza... wiec cos sie dzieje ale jeszcze zbyt slabo zeby dzis urodzic tak mi sie wydaje. Pewnie dopiero jutro. Musze duzo chodzic teraz wlasnie zeby sie rozkreciło wiec drepcze sobie w te i z powrotem po korytarzach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
A jak tam Gosia-skurcze sa?chociaz u ciebie jest jakis postep?bo u mniw skurcze ucichly i tylko lekko w krzyzu boli.Thalia pewnie biedulka steka-przeciez pozamykana byla i zero zwiastunow porodu na wizycie a tu chlup


Ale to tylko potwierdza ze kazda to inaczej przechodzi... jedne maja objawy 2 tygodnie przed i nic sie dzieje inne jak thalia z zaskoczenia bezobjawowo 🙂 WIdzisz nikt na nia nie stawiał ze bedzie nastepna a tu niespodzianka 🙂 Tak pamietam jak mówila ze chyba jeszcze torby nie miała spakowanej nawet 🙂

U mnie gdyby nie to tetno skaczace to pewnie tez bym jeszcze chodzila co najmniej kilka dni i po terminie bez objawów zadnych... ale ze skacze to wywołują...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jestem super tego przykladem jak nie urok to sr.....chodze stekam mecza mnie po nocach skurczyczki budzi bol jak na okres kluje w podbrzuszu czopu nie ma-a mowia ze do tugodnia od braku czopu sie rodzi-gadanie... a moja Lenka dalej siedzi i karze na siebie czekac.No Thalia zrobila zaskok-pamietam ze wszystkie przygotowane juz torby mialysmy a ona ostatnio dopiero sie za to wziela 🙂 zero dolegliwosci i o juz na porodowce a ja tak nie chcialam doczekac poniedzialkowej wizyty i mam za swoje jutro od siedzenia w kolejce z cala reszta ciezarowek moze mi sie ruszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Ja jestem super tego przykladem jak nie urok to sr.....chodze stekam mecza mnie po nocach skurczyczki budzi bol jak na okres kluje w podbrzuszu czopu nie ma-a mowia ze do tugodnia od braku czopu sie rodzi-gadanie... a moja Lenka dalej siedzi i karze na siebie czekac.No Thalia zrobila zaskok-pamietam ze wszystkie przygotowane juz torby mialysmy a ona ostatnio dopiero sie za to wziela 🙂 zero dolegliwosci i o juz na porodowce a ja tak nie chcialam doczekac poniedzialkowej wizyty i mam za swoje jutro od siedzenia w kolejce z cala reszta ciezarowek moze mi sie ruszy 🙂


Im bardziej sie chce szybko tym bardziej nie idzie... teraz juz to do mnie dotarło 🙂 Troche późno 🙂 Za bardzo sie spiełam i mała to chyba czuła 🙂 Teraz wiem ze nie ma odwrotu... i dopiero stres bierze - ale to juz inny niz do tej pory. Wczesniej to bylo zniecierpliwienie a teraz to juz mega strach przed porodem 🙂 i pierwszym kontaktem twarza w twarz z maluszkiem 🙂 Niby sie nie mozna doczekac ale obawy sa mega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela_89 napisał(a):
co do tego czy mnie duzo poszarpali to powiem tak przy pierwszym synu ktory mial 4 kg mialam 6 szwow a przy tym prawie 5 kg syneczku mam tylko 3 i do tego polozna sama jest w szoku ze tak dobrze wyglada to moje krocze 🙂


Angelka ty to jestes gigant 🙂 naprawde nie moge uwierzyc w taki wyczyn prawie 5 kg synuś i poród SN 🙂 Normalnie pomnik z marmuru cie sie należy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...