Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
No przyznam szczerze że zaglądam tam w celu informacji,ale was kochane też podglądam 😉 tylko co tu pisać jak widzę że nic nie ruszało się u was...no ale teraz jestem pod wrażeniem 🙂 Przez ostatnie dwie noce miala tak wysoką gorączkę że byłam mokra jak szczur 😁 🤨 ale dziś dopytałam położnej i powiedziała że gorączka w czasie połogu jest normalnym stanem więc jak coś takiego wam się zdarzy to jest oki.Na początku myślałam że to grypa bo takie były objawy ale na szczeście to nie grypa 🙂 jeszcze czuje sie troszke osłaiona ale jest juz lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Baiser-przegapilas 😉 o widzisz czym zadluga nieobecnosc grozi przegapieniem faktow Elmirka urodzila Kubusia szczegoly w tabelce. Sofi jest przesliczna a tatus jaka radosc-corunia tatunia-widac na odleglosc 😉 no i fakt faktem kurcze przystojny ten twoj wloski maz-bo wlosi maja specyficzna urode-jak Sofii pojdzie uroda w tatusia nie odpedzicie sie od kawalerow 😉
Ja juz wykapan jeszcze oko podmalowac i jedziemy na wizyte niech mi powierci pogrzebie i pociagnie Lenke za te dlugasne wloski zeby wylazila 😉


Ups to najmocniej przepraszam, starałam się szybko ogarnać moje zaległości 🙂

Elmirko gratulacje, spóźnione ale są 🙂!!! Duzo zdrówka dla Was :*

hehe Anula tez bym chciała, zeby Sofcia miała urodę po tatusiu ( bo mój L to typowy włoch ), ja zakochana jestem w ciemnych oczach i czarnych włosach ;D! Ale to jeszcze nie wiadomo, bo kolor włosów i oczów się jeszcze zmienia, zobaczymy.

Edytko u Nas też leżenie na brzuszku łagodzi wszystkie żale i boleści 🙂 Ale fajnie, ze Maciuś dostał dziś tyle prezentów , będzie maly strojniś 🙂

Anulka powodzenia na wizycie ! Może wylądujesz już dziś na porodówce 😁 czekamy na relacje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no do grudnia niedaleko-moze powinnam sie do grudniowek przerzucic 🙃
szyjka nadal zamknieta 1cm- mala ulozona tak samo jak tydzien temu-gin tez sie smiaala ze jest tak nisko ze bez problemu mozna ja wyczuc przez badanie ginekologiczne, doppler wporzadku, mam skurcze ktorych nie czuje 🤪 gin sie juz ze mna pozegnala heheh nie weim czy to mialam traktowac jako dobry znak porodu-jak nic nie ruszy do next poniedzialku to mam sie do szpitala za tydzien stawic i beda sami decydowac co dalej...i gdzie bede wtedy ktg robic co dwa dni o my god - mam nadzieje ze nie dotrwam do tego poniedzialku w dwupaku 😮
anula mam nadzieje ze u ciebie bardziej optymistycznie zanosi sie na porod 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny
od czasu do czasu was dwiedzam wczoraj nawet chciałam wam pokazać mojego synka dziś skończył miesiąc no ale nie mogę dodawać zdjęć na forum chyba dla tego że mało postów napisałam co?? ja właśnie szykuję się do lekarza na kontrol podwozia z racji tego że miałam naciek wizyta jest przyspieszona...maciuś jest dokarmiany bo się nie najada tydzień temu w środę ważył już 4 kg teraz dajey mu butlę ale tylko po kąpieli i śpi spokojnie choć od dwóch wieczorów jak zasnie o 19 punkt o 20 budzi się i chyba ma kolkki dlatego moje pytanie ile należy dawać tych kropelek sab simpex maleństwu i jak często?gratuluję wszystkim mamom ślicznych pociech niech się zdrowo chowają i dają wam przespać całe noce 🙂 a wam dziewczyny które jeszcze nie urodziłyście Aniu i Karusiu życzę szybkiego porodu musicie już te ostatnie chwile wytrzymać choć wam się nie dziwie że jest wam ciężko i nie macie już na nic siły...korzystajcie z wolnego czasu i nabierajcie siły na poród bo nigdy nie wiadomo ile on będzie trwał...pozdrawiam was kochane buziaki papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1989gwiazdeczka napisał(a):
hej dziewczyny
od czasu do czasu was dwiedzam wczoraj nawet chciałam wam pokazać mojego synka dziś skończył miesiąc no ale nie mogę dodawać zdjęć na forum chyba dla tego że mało postów napisałam co?? ja właśnie szykuję się do lekarza na kontrol podwozia z racji tego że miałam naciek wizyta jest przyspieszona...maciuś jest dokarmiany bo się nie najada tydzień temu w środę ważył już 4 kg teraz dajey mu butlę ale tylko po kąpieli i śpi spokojnie choć od dwóch wieczorów jak zasnie o 19 punkt o 20 budzi się i chyba ma kolkki dlatego moje pytanie ile należy dawać tych kropelek sab simpex maleństwu i jak często?gratuluję wszystkim mamom ślicznych pociech niech się zdrowo chowają i dają wam przespać całe noce 🙂 a wam dziewczyny które jeszcze nie urodziłyście Aniu i Karusiu życzę szybkiego porodu musicie już te ostatnie chwile wytrzymać choć wam się nie dziwie że jest wam ciężko i nie macie już na nic siły...korzystajcie z wolnego czasu i nabierajcie siły na poród bo nigdy nie wiadomo ile on będzie trwał...pozdrawiam was kochane buziaki papa


moj maciuś miał 4100 w zeszłym tygodniu 🙂 jutro znów ważymy to napisze
ja daję 6 kropelek jednorazow, max 2 x w ciągu dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny jestem juz po wizycie.A wiec ja bede jak slonica chodzic w ciazy.Na KTG zero skurczy oczywiscie jak już byłam po KTG to zaczely mnie lekko lapac tetno malej ok a co do reszty jak byl przekonany na ostatnej wizycie ze po nagrzebaniu mi porzadnym cos mi ruszy to stanelo w miejscu rozwarcie 2 cm szyjka miekka lekko skrocona mala na pozycji gotowosci ale raczej do srody nie urodze.Polecil mi zebym sobie kupila lewatywe i sprobowala czy pomoze wiec sie zasmialam ze jeszcze w uszy i nos nic sobie nie wlewalam lewatywe kupilam wiec dzis wieczor obs........... ze tak sie wyraze kazal sprobowac wiec juz mi nie zalezy strachu nie mam tylko jak ja sobie tyle plynu wleje 😉)))) tak wiec Karinka spokojnie dotrzymam ci towarzystwa powiedzial ze w sobote urodze tylko zapomnial powiedziec w ktora sobote 😉 bo jak do kolejnego poniedzialku nie urodze to skierowanie i na wywolanie wiec zero radosci po wizycie wrecz przeciwnie jestem u kresu zalamania nerwowego ze mam jeszcze sie meczyc nawet 2 tygodnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie i Dwupaczki!
My z Kubusiem juz od wczorajszego popoludnia w domu. Relacje z porodu zdam jak juz wszystkie sie rozpakujecie bo nie chce straszyc.
Thalia i Gosiaczek ogromne gratulacje dla was waszych babli. Wysypaly sie w ten weeken dzieciaczki 🙂.
Moje malenstwo jak narazie spokojne niestety spi tylko na rekach ale nie dziwie sie bo mial chlopak przejscia podczas porodu ale o tym pozniej. Wiem ze bedzie was zrzerac ciekawosc ale to dla waszego spokoju Anula i Karinka.
Ja mam drobny problem z karmieniem bo maly nie potrafi zalapac prawego cycka za to lewy jest juz zmasakrowany wiec poki co musze dokarmiac butelka. mam jednak nadzieje ze uda nam sie wybrnac z tego i bede mogla karmic tylko pirsia.Moj P zarzekal sie ze nie chce byc do konca przy porodze ale w ostatecznosci dal rade i zosstal do konca czeego nie zaluje bo to on dostal malego na rece jako pierwszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirka-super ze juz jestescie w domu i spokojnie nie takich histori sie nasluchalam naczytalam i naogladalam wiec niczym mnie nie przestraszysz bo nie ma bezbolesnych porodow i roznych sytuacji.Moja kolezanka dea tygodnie temu doczekala sie siostrzenicy a jej siostra malo co nie uszla zyciem przez krwotok wiec nie oszukujmy sie porod to jest wielkie wyzwanie i dlatego zyczy sie zawsze szczesliwego rozwiazania a nie bezbolesnego bo takowych nie ma i to mowie ja ktora nie rodzila i nie zna tego wszystkiego ale wiem ze to zadna przyjemnosc i rarytas ale wszystko zostslo tak skonstruowane ze zapomina sie o tym jak widzi sie bobaska-jak to kiedys przeczytalam jak jedna kobieta opisala ze porod mozna poroenac do wchodzenia na Mont Everest a szczyt jest jak zdobycie najwiekszego szczytu i jest milion razy lrpszy od orgazmu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
No Elmirka lepiej nie pisz bo mnie zaraz na psychike siadzie..juz miewam dziwne sny...
anula no to witaj w klubie ...jedziemy na tym samym wozku...teraz mamuski maga obstawiac ktora z nas pierwsza urodzi bo kiedy to raczej ciezkie do wywrozenia...
Damy rade 🙃
Mnie psychicznie uspokoil gin bo tak czasami bywa ze chodzi sie nawet 41 tygodni a wywolanie jest i dobre i zle jak dziecko sie zasiedzi to niestety trzeba go sila zmusic do wyjscia jak to on powiedzial ale troche mnie tknelo bo juz myslalam ze blizej niz dalej a tu konca nie widac aj no coz trzeba sie turlac wyjscia nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja zdaje sie na swoja intuicje heheh czuje sie od wczoraj zupelnie inaczej i ruchy malej tez sa zupelnie inaczej odczuwalne..ale do jutra musze wytrwac bo trza mame z dworca odebrac a moj m pracuje..wiec musze sie tam doczlapac pociagiem ale taka podroz nie jest taka straszna jak pociagowanie w polsce wiec dam rade 🙂 dobrej nocki mamuski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Megan napisala ze jest z Wiktorkiem w szpitalu i bedzie tam 2-3 doby bo maly ma zoltaczke i musi xaly xzas byc pos lampami.Megan jest obok na kozetce ale bezradnosc jest najgorsza.Z tego wszystkiego rana po cc jej spuchla i zaczela krwawic maly dal popalic ostro a z tego wszystkiego nawet usnax nie moze.Aj i tak zle i tak niedobrze ale grunt ze jest pod okiem lekarzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Megan napisala ze jest z Wiktorkiem w szpitalu i bedzie tam 2-3 doby bo maly ma zoltaczke i musi xaly xzas byc pos lampami.Megan jest obok na kozetce ale bezradnosc jest najgorsza.Z tego wszystkiego rana po cc jej spuchla i zaczela krwawic maly dal popalic ostro a z tego wszystkiego nawet usnax nie moze.Aj i tak zle i tak niedobrze ale grunt ze jest pod okiem lekarzy


biedna Megan...widziałam na zdj na FB ze Malutki jakiś przyżółknięty, ale Macius też był troszkę zółty jak wróćiliśmy, ale przeszło mu w 2 dni. niby do 12 dnia zycia moze wyjsć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewczyny 🙂
Podczytuje Was sobie od czasu do czasu i widze, ze juz powoli zamykacie liste rozpakowanych Mamusiek 😁

Anula, Karusia, trzymam kciuki za szybkie rozwiazania, a tym czasem naprawde cieszcie sie jeszcze chwilami wolnosci i przespanymi w miare nockami 😁 Jak widzicie ja pisze o masakrycznej godzinie, bo moje kochane Malenstwo od godziny nie daje mi pospac. Dopiero od 5 minut zaczynaja jej sie lekko rozladowywac bateryjki, wiec mam nadzieje, ze przede mna przynajmniej 3 godzinki spokoju i moze jako takiego snu 😉
Ja tez naleze do przeterminowanych mamusiek. 😉 Mialam byc wrzesniowka, jestem pazdziernikowa mamusia. Ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo - moja Krolewna urodzila sie cala i zdrowa z 10 punktami Apgar, czego i Waszym maluszkom z calego serca zycze 😘

Ja sab simplex daje od prawie miesiaca 3 razy dziennie po 15 kropli. Takie dawkowanie jest chyba tez na ulotce. Efekt byl widoczny dopiero na 3 dzien, ale od tamtej pory zero kolek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja spac nie moge normalnie z tego wszystkiego glowa mnie tak bolala ze usnac nie moglam a jak usnelam to sikansko a pozniej mezulek do pracy wiec leze i bede na sile starala sie usnac bo nie bede juz chodzic bo dzien bedzie zadlugi.Deira-ja raczej grudniowka nie bede bo lekarz mi da w poniedzialek skierowanie wezmie do siebie na dyzur i bedzie wywolywal raczej xewnikiem niz oxy bo to podobno szybciej no chyba ze ja taka twarda i szczelna jak on to nazwal ze nic nie poskutkuje i bedzie ostateczne wyjscie cc-a tego nie chce no i mam nadzieje ze wogole teraz moja krolewna przestanie byc uparta i moze do poniedzialku wyjdzie glowka nisko tylko reszta puscic nie chce-lakarz wczoraj sie zasmial ze rok temu we wrzesniu mnie lyzeczkowal i bal sie zeby nic nie napsuc to przedobrzyl i ja zabardzo naprawiona jestem -ten to zawsze ma swoje zarciki.dobra z rana to tyle moich bazgrol.Karinka mam nadzieje ze mnie nie opuscilas i sie zameldujesz z rana w stanie nienaruszonym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej

deira, na sab simplexi jest tez napisane ze od 3 tyg się to powinno podawać, ja podawałam juz w 2gim więc dałam mniejszą dawkę, z resztą jesli nas podczytujesz to pisałąm ze raz dałam 2 x po 10 krpelek i moj biedny synuś miał mega pierdziawice, przy kazdym oddechu puszczał ąki a kup szły jedna za drugą. u nas działa po 6 kropelkach więc na rzie nie bede dawać więcej

anulka, nie wiem kochana co Ci naspiać zeby Ci popawić humor. mysle cały czas o Tobie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edyta-no coz skoro troche z nas zostalo pazdziernikowymi to ktos musi zostac grudniowa mama mam nadzieje tylko ze jesli faktycznie mala mi sie zasiedzi to w poniedzialek jeszcze jest 26 do szpitala 27 to najpozniej do 28 czyli 7dni po terminie cos sie ruszy bo opcja jeszcze 2 tygodni jakps mi sie nie widzi ale co ja biedulka poradze jak na nia nic nie dziala ani spacer ani sex ani schody ani zadna inna opcja ani nawet lewatywa(i wcale zadna straszna nie jest i nocy nie spedzilam w lazience) no zostal mi olej rycynowy ale jutro ginus jedzie do Krakowa na szkolenie wiec tak czy siak niech sobie mala siedzi do poniedzialku tak najwidoczniej ma byc.tylko cholernie boje sie wywolania bo podobno takie porody trwaja sluzej i sa bardziej bolesne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć mamuśki i brzucholki 😉 jak tam nocka minęła?ja nadal siedzę w szlafroku i ledwo patrzę na oczy męczącą dziś miałam noc,mała non stop chciała leżeć przy piersi,ja myślałam,że ona budzi się bo jest głodna i za każdym razem ją przystawiałam a ona po minucie zasypiała 😮 i taki sen na raty troszkę mnie zmęczył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...