Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
anula tez tak napuchlas na twarzy? ja juz nie moge na siebie patrzec! wygladam okropnie! mam nadzieje ze mi wroci po porodzie moja normalna buzka 🤔
kurde jutro juz sroda a tu nadal ciszaaaaaaaaaaa..ja juz nie moge sie doczekac pomimo ze sie boje jak cholera...
Karinka ja opuchnieta?Ja wygladam jakbym z tydzien chlala 🙂 i tone botoksu w ustach miala i tez przepatrzec nie moge na swoja buzie nawet makijaz nie pomaga a co do schodow to moze ci pomoga bo mi ani schody ani sex ani sprzatanie ani skakanie ani spacer wiec probuj 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edithd, zgadzam się w pełni, że nie ma co faszerować maleństwa większą ilością lekarstwa, jeśli mniejsze dawki dają pozytywny skutek 🙂 U mojej Małej niestety pojawiła się nagle koszmarna kolka i sytuacja powtórzyła się w kolejnych dniach, więc od razu zastosowaliśmy dawkę 3x15 kropli i pomogło. Ale tak swoją drogą, jeden pediatra "doradził" mi 10 kropli przed każdym karmieniem 😮 Stweirdziłam, że nie ma mowy, jeszcze by mi się dziecko rozregulowało po takich końskich dawkach simetikonu. 🤢
A co do bioderek to widzę, że co region to inaczej. U nas na Pomorzu usg robi się po 8 tygodniu. Mała ma 7 grudnia badanie 🙂

No i trzymam kciuki za ostatnie Brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
no to moze zaczne jutro wieksze ilosci i czestsze spacery plus schody ale jakos wiary we mnie nie ma ze to jakos ma niby pomoc....bo sex wykluczam-przy tej wyczuwalnej glowce zrylo by nam to psychike... 🤢
Moj maz teraz tez by nawet nie probowal ale ostatnio jak jeszcze mala byla wysoko to sprobowal po abstynencji od poczatku mielismy zakaz i serio bylo ciezko ja czulam aie jak dziewica 🙂) ale raz sprobowalismy i na tym koniec bo raz ze nie pomoglo a dwa ze teraz to psychika by padla i tak maz sie stresuje jak mi aplikuje ta masc a gdzie tam pobaraszkowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
no to moze zaczne jutro wieksze ilosci i czestsze spacery plus schody ale jakos wiary we mnie nie ma ze to jakos ma niby pomoc....bo sex wykluczam-przy tej wyczuwalnej glowce zrylo by nam to psychike... 🤢


Wowo Karinka ja naprawde jestem w cieżkim szoku, że można wyczuć główkę samemu się badając 😁 ja miałam takie duże rozwarcie i zero szyjki to może i u mnie bym ją wymacała, ale bałam się. A w sumie sex był 3 dni przed porodem 😁

Edytka kiedy macie szczepienia ?? Ja tez będę brac tą skojarzoną, jutro albo we czwartek wpadnie do Nas pediatra to się dowiem co i jak, i jeszcze o te bioderka muszę zapytać jaki termin nam przypada. A 27 mamy wizytę w krakowskim szpitalu dziecięcym, odnośnie talasemii , mam jednak nadzieje, że wyniki będa ujemne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula a kto wie czy za godzinę cie nic nie weźmie...ja też w środe świetnie się czułam a w nocy zaczełam plamić i dostałam regularnych skurczy gdzie w środe rano byłam pozamykana i nic nie wskazywało że urodze w piątek 🙂 tak więc bądź dobrej myśli 🙂 🙂 🙂 my dzisiaj byliśmy na usg bioderek...wszystko w jak najlepszym porządku...u nas robi się po 4 tygodniu i 4 m-cu takie usg choć dzisiaj lekarz powiedział że u naszego Maciusia mimo tego że jest wczesniakiej jest wszystko ok to mamy teraz przyjechać na kontrol jak zacznie chodzić...wczoraj byłam ze sobą na kontroli doktor mi pogmerała i z powrotem zaczęłam krwawić aż byłam w szoku bo od tygodnia leciało ze mnie tylko takie żółte a ona mnie sprawdziła i jeszcze coś tam się ruszyło ale ogólnie jest dobrze powyciągała szwy które jeszcze się trzymały naciek się zmniejsza kolejna wizytapo ukończeniu połogu...musiałam jechać po 4 tygodniach ze względu na to że miałam ten naciek...na szczęscie wszystko jest ok 🙂 mały śpi wczoraj wróciłam od lekarz i jak w morde strzelił mały z zegarkiem w ręku o 20 się obudził z płaczem zapodałam mu 6 kropelek sab simplex i od razu pomogło wypierdział się choć dzisiaj musiałam pomóc m termometrem zrobić kupkę bo strasznie płakał i się prężył...to jak mu pomogłam to cały dywanik mam żółty bo jak stękną to fontanna poleciał jego kupy wszędzie 🙂osatni ja cała byłam w kupie aż mi ciekło po nodze no ale co nie ma co takie rzeczy cieszą a nie denerwują 🙂 a jeszcze jak mu ulży i się uśmiechnie to aż mi się robi ciepło na sercu...mój Maciuś jest cudowny 🙂 dzisiaj 3 godzinki na dworzu bo aż żal było wracać do domu taka piękna pogoda mam nadzieję że jutro też tak będzie...pozdrawiam wszystkie mamy i przyszłe mamy życzę miłej i przespanej w miare nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1989gwiazdeczka napisał(a):
powiedzcie mi po ilu postach można tu dodawać zdjęcia?/


Na brzuszku z tego co pamiętam, to było po 20.. więc pewnie i tutaj tak jest :/
Fajnie, że u Maciusia wszystko dobrze i macie już za sobą usg bioderek. Ile waży Twój królewicz??

My sobie leżakujemy czyli Sofii już śpi a ja czytam Larsson'a i czekamy na tatusia, choć pewnie wcześniej jak 19.30 to nie wróci.. później kąpiel, karmienie i troszkę czasu z mężem posiedzimy razem i do spanka, bo aż oczka same się zamykają.
Dziś była kiepska pogoda, to nie było mowy o spacerze, mam nadzieje że jutro będzie już lepiej.

Znalazłam na groupon'ie fajny prezent na Mikołaja a mianowicie List od św. Mikolaja z Laponi , chyba zakupie bo kosztuje jedynie 29 zł, a super niespodzianka dla dzieciaków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1989gwiazdeczka napisał(a):
ile dziennie powinny dzieci robić kupek ?/ trochę się martwię bo od rana jak pomgłam małemu zrobić kupke to jeszcze nie robił...czy to normalne??


Gwiazdeczko moja Sofii to tak minimum przez dzień robi 3-4 kupki i jedną w nocy, ale skoro Maciuś miał dziś problemy, to moze akurat tymczasowy problem i jutro już sprawa kupkowa się ureguluje .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1989gwiazdeczka napisał(a):
mój synuś w ubiegłą środę ważył 4 kg to teraz pewnie ze 4,2 🙂 rosnie jak na drożdżach nosi już ciuszki na 62 hoć stopy ma jak podolski złodziej bo w 62 stopy sa już przymałe znowu w 68 rękawy są za długie i się topi...tak więc i tak źle i tak nie dobrze 🙂


To już fajny bobasek 🙂 Moja Mała to wciąż "malutka", podwjamy jeszcze rękawki w 56. W tym tyg będzie ważenie, to jestem ciekawa ile przybyła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂)) u nas rozmiar 62, na całym ciele 🙂)) moj ma równiutko 1kg na plusie. Maciusie chyba mają jakis urok, bo ja wmoim tez zakochana jestem na maxa...u nas z 6-8 kupek dziennie. choc dzis dopołudnia ani jednej nei było, ale za to po z 5...
jak tam baiser larssen> ja łykłam trylogię w parę dni. zakochałam sie w tym... btw, ost częśc czytałam jak pozęłiśmy Małego hahaha 🙂
teraz podobno 50 twarzy greya jest very popular...jakas to erotyczna powiesc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...