Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasia no to spoko musial miec niezla mine 😉 moj juz ma zapowiedziane(i kilka razy jak mnie cos boli sie pyta co mi a ja mu odpowiadam gówno 😉 ) wiec wie ze moze byc roznie i nadal chce wiec jego sprawa ma zapowiedziane ze rozne rzeczy moze uslyszec 😉
Karinka- ty uwazaj ze slowami bo ty jestes jakas wrozka 😉 Angeli przepowiedzialas porod do wtorku i sie dziewcyzna wyrobila a teraz porody wekendowe zapowiadasz hihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mnie od rana nawalaja tak plecy(w krzyzu) i brzuch jak na okres ze oszaleje poloze sie to jeszcze gorzej wiec tak chodze i siadam i chodze i siadam.Maz w pracy a ja sama to najgorsze ale dojazd z pracy mu zajmuje 25min wiec jest pod tel choc ja tam nie wierze ze sie ruszy pewnie uspokoi sie jak wczoraj wanna i po sprawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Megan Gratulacje dla Was 🙂!! Dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domku 🙂!

Faktycznie dziewczyny ruszyło się 😁 to która dziś na porodowke jedzie?? 😁 Trzymam za was kciuki, żebyśmy już wszystkie miał dzieciaczki przy sobie !

U nas nocka świetna, przespana cała 8h snu dla rodziców 😁 czyli Sofii jedne noce przesypia a kolejne zarywa, jakiś balans musi w końcu wprowadzić 🙂!
Mała już jadła to teraz ja mam czas na szybkie śniadanie a Sofka buja się w bujaczku 🙂

Pięknie dziś za oknem, wiec wybierzemy się na spacer żeby się dotlenić bo cały czas tylko w domku siedzimy.

Jak samopoczucia przedporodowe?? Anka nasz zwiadowco pięknie uzupełniłaś tabelkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
14 listopada o godzinie 5:20 przyszedł na świat poprzez CC synek Megan.Wiktorek waży 3700g i ma 58cm. Około 23:00 zaczeły się dla Gosi sączyć wody-walczyła dzielniedo około 5 rano z 8cm rozwarcia, jednak zlitowano się nad nią i zaproponowano cc.Mama i synuś czują się dobrze pierwsze przystawienie do cycusia juz za nimi.


Co za super wiadomoci z rana 🙂 Gratulacje dla Megan i jej synka 🙂 A jeszcze wczoraj nic nie zapowiadało u niej porodu 🙂 i proszę a jednak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anula jak już ciebie bolą kości i czujesz się spuchnięta to lada chwila się szykuj na porodówkę,ja ostatnio oglądałam swoje zdjęcia kilka dni sprzed porodu i przyznam że byłam spuchnięta jak pączek 😜 Nic mi dziś się nie chce robić,nakarmiłam małą ona zasnęła przy mnie w łóżku i tak wegetujemy 🙂 w nocy normalnie szok aż 4 razy obudziła się z kupką ale po przebraniu dałam cyca i zasnęła,na szczęście nie muszę jej usypiać 🙂 W końcu odpadł jej pępuszek,a tak traf chciał że akurat wtedy jak ją przebierałam i wpadł w kupkę 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Kasia no to spoko musial miec niezla mine 😉 moj juz ma zapowiedziane(i kilka razy jak mnie cos boli sie pyta co mi a ja mu odpowiadam gówno 😉 ) wiec wie ze moze byc roznie i nadal chce wiec jego sprawa ma zapowiedziane ze rozne rzeczy moze uslyszec 😉
Karinka- ty uwazaj ze slowami bo ty jestes jakas wrozka 😉 Angeli przepowiedzialas porod do wtorku i sie dziewcyzna wyrobila a teraz porody wekendowe zapowiadasz hihih


hehe w końcu która wzięła sprawe w swoje ręce i wróżbami Was wywołuje 😁

Anula mój też byl przy porodzie i kilka rzeczy mu do sluchu powiedzialam, ale dzielnie mi towarzyszył i przecinał pępowinę 🙂 nie ma nic piękniejszego, jak razem przeżyć poród i razem wziąć kruszynke w objęcia.. całęgo porodu nie chcę pamiętać, ale tej chwili nigdy nie zapomnę i z chęcią bym ja mogła powtórzyć raz jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Baiser-to czyli jutro zapalki w rece i w oczy 😉 Sofka urozmaica wam zycie ale i nasze dzieciaczki pewnie beda nie lepsze 😉
Staram sie na biezaco uzupelniac(z nudow)
Ja moglabym sie wybrac ale przede mna jeszcze Elmirka i Gosiaczek wiec sie nie wyrywam a i chyba Lence tez nie spieszno.
Malo nas juz zostalo oby nie do grudnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
14 listopada o godzinie 5:20 przyszedł na świat poprzez CC synek Megan.Wiktorek waży 3700g i ma 58cm. Około 23:00 zaczeły się dla Gosi sączyć wody-walczyła dzielniedo około 5 rano z 8cm rozwarcia, jednak zlitowano się nad nią i zaproponowano cc.Mama i synuś czują się dobrze pierwsze przystawienie do cycusia juz za nimi.


Co za super wiadomoci z rana 🙂 Gratulacje dla Megan i jej synka 🙂 A jeszcze wczoraj nic nie zapowiadało u niej porodu 🙂 i proszę a jednak 🙂

Wczoraj nie ale przed wczoraj byla g..........sprawa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia40322 napisał(a):
Anula jak już ciebie bolą kości i czujesz się spuchnięta to lada chwila się szykuj na porodówkę,ja ostatnio oglądałam swoje zdjęcia kilka dni sprzed porodu i przyznam że byłam spuchnięta jak pączek 😜 Nic mi dziś się nie chce robić,nakarmiłam małą ona zasnęła przy mnie w łóżku i tak wegetujemy 🙂 w nocy normalnie szok aż 4 razy obudziła się z kupką ale po przebraniu dałam cyca i zasnęła,na szczęście nie muszę jej usypiać 🙂 W końcu odpadł jej pępuszek,a tak traf chciał że akurat wtedy jak ją przebierałam i wpadł w kupkę 😮 😁

Mnie juz wszystko boli-czuje sie jak balonik tylko nikt nie chce za sznureczek pociagnac zeby powietrze zeszlo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja dzis kiepsko spałam przyznaje się... wieczorem mała strasznie sie kreciła i wypychała - co chwile cisneła mi na pecherz, jak juz zasnełam to niby ok, ale obudzilam sie 3.40 i tak do 5.30 nie spałam... teraz jest ok, nic nie boli, nie dokucza czyli norma. Nie szykuje sie dzis do porodu 🙂 choc wczoraj wieczorem miałam cien nadzieji 🙂 nie wiem czemu ale krąży mi po głowie data 18 listopad 🙂 od kilku dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Kasia40322 napisał(a):
Anula jak już ciebie bolą kości i czujesz się spuchnięta to lada chwila się szykuj na porodówkę,ja ostatnio oglądałam swoje zdjęcia kilka dni sprzed porodu i przyznam że byłam spuchnięta jak pączek 😜 Nic mi dziś się nie chce robić,nakarmiłam małą ona zasnęła przy mnie w łóżku i tak wegetujemy 🙂 w nocy normalnie szok aż 4 razy obudziła się z kupką ale po przebraniu dałam cyca i zasnęła,na szczęście nie muszę jej usypiać 🙂 W końcu odpadł jej pępuszek,a tak traf chciał że akurat wtedy jak ją przebierałam i wpadł w kupkę 😮 😁

Mnie juz wszystko boli-czuje sie jak balonik tylko nikt nie chce za sznureczek pociagnac zeby powietrze zeszlo 😉


To może małe przytulanie z mężem pomoże ?? U mnie troszkę zadziałało 🙂
A z tego co pamiętam, to Megan zrobiła sobie długi spacer tak jak i ja, więc to chyba tez działa takie porządne pochodzenie .

Czyli następna w kolejce Elmirka 😁 faktycznie, w okolicach 20 wielkie skupisko 😁 analizowałam teraz tabelkę, to większość mamuś przed terminem co dobrze wróży 🙂
Anula jakieś wieści od Patii ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anula ja to przypuszczam ze i ty i Gosiaczek i mozliwe ze nawet Karusia mnie przegonicie i rozpakujecie sie szybciej. Wczorajszy spacer nie pomogl wiec dzisiaj kolejna dawka tlenu tylko stopy by mi sie przydaly na wymiane 😉. Musze zaciagnac mojego dzisiaj zeby cos podzialall bo plecy juz go nie bola to moze w koncu pomoc synkowi wyjsc na ten swiat skoro sam jest taki niecierpliwy. Jutro na ktg i po wyniki badan krwi (mam nadzieje ze juz beda) a na dzisiaj planuje slodkie nicnierobienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Elmirka napisał(a):
Witam sie i ja (2w1)
Megan gratuluje i zycze szybkiego powrotu do domu 🤪 🤪

No Elmirka-teraz twoja kolej tylko nie blokuj kolejki 😉

Napisalam do Pati co u niej moze sie odezwie wreszcie

Do niedzieli jeszcze czas a termin z om mam na 20 wiec mozesz byc pierwsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula ja obstawiam ze bedziesz nastepna- ewentualnie gosiaczek moze ci wejsc w parade:P
no jak przetrwacie do poniedzialku to ja nie wiem zostawie to wrozenie heheh.
naprawde wam nie zazdrosze bo macie bardzo ciezka koncowke ciazy... u mnie przebiega to zupelnie inaczej bo Ada nalezy do malych dzieci, czytalam o tym sporo lekarze nazywaja to po angielsku ``Small for Gestational Age ``-SGA, jest tylko 5% takich noworodkow, wiec mnie jest lzej teraz ale bedzie trudniej pozniej z takim malenstwem-Ada moze miec tylko 2.5kg!
ja jestem wstanie isc na godzinny szybki spacer z psem i nic mi nie jest, nie mam zadnych objawow poza lekkim kluciem w pochwie...
a z tego co obserwuje to zostalo nas tylko 6 dwupaczkow! no wiec anula jestem ciekawa czy moje obstawienie bedzie realne-oby heheh 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirka-taki bol moze o czyms swiadczyc wiec trzymam kciuki

Karina-poczekamy pozyjemy i zobaczymy moze zostaniesz wrozbitka 😉 A swoja droga moja siostra urodzila sie raptem nie wiele wiecej niz ma twoja kruszynka sie urodzic bo miala 2750 byla dluga a chuda a teraz baba ze hej ho nie da sobie w kasze nadmuchac 😉 ale tylko ci pozazdroscic ze dobrze sie czujesz bo mi niby na ostatnim usg Lenka miala 2900 ale ja czuje ze jest powyzej 3kg chodze po schodach za byle pierdola do rodzicow a boli jak diabli i musze wchodzac trzymac brzuszek rekoma do gory bo bym nogi nie podniosla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nic to trzeba wyskoczyc w koncu z szlafroka i pojsc na spacer poki pogoda jako taka czyt nie pada. Kolejny raz zaliczymy park i moje wiewiory 😁 😁 bo szkoda mi tych stworzonek tutaj sa traktowane jak szkodniki i tepione ( sa to wiewiorki szare nie takie jak w polsce rude te rude niestety prawie wyginely) 😞
Do pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...