Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ania1301 napisał(a):


ajablonka mnie nastraszyli po ślubie, że w US trzeba do miesiąca zmienić wszystkie dane i leciałam tam jak głupia kilka dnie przed upływem tego czasu... 🤔


ja się niczego nie boję :p

Kiniak Filip prawdziwy facet i stawia na swoim 😁
Słynny gryzak wszyscy mają 🙂 a ja nie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My też takiego nie mamy 😜
A mój gad wyje od półtorej godziny. Przegapił drzemkę i teraz będzie tylko gorzej, ale nie mogę mu już pozwolić spać, bo potem będzie problem.
Najbardziej nie lubię jak jest śpiący, a mimo to nie chce zasnąć 🥴
A najbardziej marzę o tym, żeby sam siedział i potrafił się choć na parę minut zająć sam sobą 🤨
Chyba muszę iść z poduszką do łazienki, bo komuś zaraz krzywdę zrobię ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj byla nie do zniesienia...obiadkiem plula, pozniej stekala caly czas, marudzila, juz byla taka zmeczona, ze ledwo na oczy widziala, ale nie zasnela tylko jak chcialam ja ululac to sie darla, plakala, rzucala sie...nie wiem co w nia wstapilo...az w koncu wybuchlam i szarpnelam mocniej wozkiem w ktorym mala lezala i plakala 🤨 krzyknelam 'to sobie rycz', poszlam do lazienki i sie poplakalam... oczywiscie pozniej wrocilam i ja przeprosilam i wzielam na rece i tulilam...achhh czasem jestem paskudna 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka może to też początki ząbkowania u Uli... Ja też raz miałam taką sytuację, że wrzasnęłam na Zuzkę "o co Ci dziecko chodzi"... i po chwili zaczęłam ryczeć bo mi głupio było...
Czasami jesteśmy bezradne i wtedy emocje biorą górę 😞
Dlatego wtedy poduszka i do łazienki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
albo po prostu ma dzis slabszy dzien, albo ja mam zly dzien...pozniej w koncu sie wyspala i calkiem inne dziecko...Wkurzam sie na nia i mam dosyc jej stekania, a za chwile ona sie do mnie nagle usmiecha a mi sie plakac chce ze taka ze mnie matka...mam zdrowe piekne dziecko a ja tego nie doceniam i wynajduje sobie jakies problemy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karola może obie miałyście groszy dzień 😞 Pogoda do tego wszystkiego do du... i później tak jest jak się non stop w domu siedzi 🤨 A matką jesteś dla Uli najlepszą i nie myśl nawet inaczej! Ja tylko marzę już o tym, aby wyjść na dłuuuuuugi spacer i tylko czekam na słoneczko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widzę kobietki ze nie tylko Ja Czasem Mam dość..najczęściej w nocy,gdy chce spac a Maly daje w dupe. Wstaje w środku nocy i chce sie bawić i nie rozumie ze matce chce sie spac 😉 moj dziś popołudniu zrobił sobie 3 h drzemkę,czym mnie zszokowal,ale przynajmniej później był grzeczniutki. Zjadł śliweczke,ro czym zwalil takie kupsko ze nie wiedziałam jak Mam go powycierac 😮 my juz wykąpani,kaszka sie robi i zaraz Lulu. Dziś podejście nr 2 🙂 o jakim wy gryzaku mówicie? BO patrzę ale nie widzę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka , Ula bywa niegrzeczna? Patrząc na zdjęcia jest taka słodka że aż niewiarygodne 😉 Ale nie martw się mi też się ostatnio zdarzyło to samo ... Każda z nas ma chwilę słabości 😘 Ale wszystkie jesteśmy najlepszymi mamami na świecie 🙂 Asia jak jest śpiąca to też strasznie marudzi, wczoraj wieczorem właśnie taka była... Ja jakoś ostatnio w miarę się trzymam i dawno nie płakałam, ale pamiętam o poduszce i jak tylko będzie trzeba to wiem gdzie iść 😁
Co do pogody to jest MASAKRA !!! Jaki będzie lany poniedziałek ??? Ja chce lata !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kobiety maja cierpliwosc nieziemnska dlatego to one przewaznie zajmuja sie dziecmi , jestesmy takie bezradne czasem jak dziecko daje w kosc , ja juz czasem po 15min placzu dziecka placze z nim bo nie wiem co robic , najgorzej jak sie tak wydziera i zlosci i pluje jedzeniem i wygina sie we wszystkie strony jak tu piszecie , Filipek jeszcze takich numerow nie odstawia , ale musze byc przygotowana .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe tak Jablonka, Ula ma swoje humory 😜 dobrze, ze chociaz ladnie wieczorem zasypia i przesypia cale nocki 😉 juz od prawie godziny sobie smacznie spi 🙂

ajj szkoda gadac, oby jutrzejszy dzien byl lepszy... 🙂

postanowilam, ze pisze do pracodawcy podanie o godzinke na karmienie 🙂 na poczatku nie chcialam tego robic, ale jednak skorzystam z tego przywileju 😉

a w lany poniedzialek to sie chyba sniezkami bedziemy rzucać 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Teraz juz widzę. MOj przy kaszce oczywiście strajk. i nadeszła ta chwila kiedy i Ja nie wytrzymałam. Butla poszła do podgrzewacza,a młody na łużko. LEży na brzuchu i wciąga pieluche 😉 a Ja postanowiłam byc stanowcza i prócz kaszki,nic nie dawac. CIekawe kiedy wymiekne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
uff, ledwo zyje- dzis mylam wszystkie okna i robilam porzadki bo chyba przed swietami jednak wiosny nie bedzie 😮
Buziaki dla Igorka 🙂
Wspolczuje marudnych dzieci, tak to jest- zmeczenie materialu ze czasem poprostu nie wyrabiamy. U nas od 3 dni aniolek, mam nadzieje ze do swiat sie to nie zmieni 🙂
My chrzcilismy w styczniu, co do cen tortow to tak mysle ze Ania slusznie zauwazyla- tam przeciez sa inne zarobki i ceny, w Dani nie bylam ale w Szwecji po sasiedzku i tam sa wysokie ceny, moj maz byl na delegacji w USA jakos ze cztery lata temu do firemy z ktora wspolpracowala jego firma- byl tam 2 tyg i to juz w dobie kryzysu i dostal za to na reke ponad 20 tysiecy a mial hotel, 3 posilki i samochod oplacone przez firme- wiec tak sobie mysle ze jak ktos zarabia 40 tys na miesiac na reke to co to dla niego 500 zl na tort- wyzsze zarobki= wyzsze koszty zycia. Nie wiem jak sie tam zarabia w innych zawodach bo maz jest akurat informatykiem- programista.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ania1301 napisał(a):
Karola w lany poniedziałek śnieżkami a w sobotę zająca ze śniegu lepimy 😜

hehehe bedzie sie dzialo 😁

Ja tam zadnych porzadkow nie robie nadzwyczajnych, bo w sob wyjezdzamy do moich rodzicow i wracamy w pon 🙂 okien nie chce mi sie myc, bo jest zimno, poza tym i tak je niedlugo wymieniamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chce rozwinac temat jedzenia sloiczkow przez nasze dzieci ,
uwazam ze to uzaleznia i nie chca jesc gotowanych warzyw czy świeżych owocow , teraz filipek zjada pol sloika ale nadejdzie czas kiedy beda 2sloiki a to wydatek jest , teniej wychodzi ugotowac marchewke z ziemniakiem i pietruszka i jest zupka , tylko ze takiej nie chce zjesc ale loiczek zje , co prawda syn ze sloika jadl narazie marchew a gotowane zupke marchew z ziemniakiem i oczepywal sie strasznie , mam kolezanke ktora karmila sloikami bo gotowanego jedzenia nie tknela sie córka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...