Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Deira ja bym z tym nosidełkiem długo nie dała rady. Dlatego M mi wybrał z jakimś dodatkowym odciążeniem kręgosłupa i pasem biodrowym. Teraz jest trochę łatwiej 🙂
Ania bezmięsny obiad - naleśniki z brokułami i serem feta 🙂 Dobrze, że wózek się sprawuje. Ciekawe jakby poszedł po wertepach typu łąka, las - ja tak w kontekście spacerów z psem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
JA TEZ NIE MOGE OGLADAC TAKICH RZECZY,ZAWSZE BYLAM WRAZLIWA..KIEDYS OGLADACJA PROGRAM PRZYRODNICZY,BODAJZE COS O WETERYNARZACH,BYLA PEWNA DZIEWCZYNA KTORA MUSIALA USPIC SWINIE. TAK BECZALAM ZE NIE MOGLAM PRZESTAC,NIE WSPOMINAJAC JESLI DZIECIA DZIEJE SIE KRZYWDA..JAK OGLADAM TE ROZNE REPORTAZE JAK RODZICE ZNECAJA SIE NAD DZIECMI TO SLABO MI SIE ROBI,I ODRAZU MAM SWIECZKI W OCZACH..TERAZ ODKAD JESTEM MAMA EMOCJONUJE SIE 1000 RAZY BARDZIEJ,WSZYSTKIE TE DZIECI,WYOBRAZAM SOBIE ZE MOGLBY TO BYC MOJ MALY SYNEK,I ODRAZU LZA SIE W OKU KRECI..
TAK SAMO P. KATARZYNA W. ZWYKLA SZUJA...POTRAFILA MANIPULOWAC TYMI WSZYSTKIMI LUDZMI,A ZABILA SWOJA CORKE Z ZIMNA KRWIA,NIE OPLAKIWALA JEJ SMIERCI,TYLKO SZLAJALA SIE PO KRAKOWSKICH KLUBACH ZMIENIAJAC CO CHWILE PERULKI..POWINNA ZGNIC W WIEZIENIU..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nacudja napisał(a):

Ania bezmięsny obiad - naleśniki z brokułami i serem feta 🙂 Dobrze, że wózek się sprawuje. Ciekawe jakby poszedł po wertepach typu łąka, las - ja tak w kontekście spacerów z psem 😉

jeśli przetestuję w takich warunkach to na pewno dam znać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewela1986 napisał(a):
DZIEWCZYNY A JAK U WAS JEST Z FIGURA? UDALO WAM SIE WROCIC DO FIGURY SPRZED CIAZY?? JA PRZYTYLAM 30 KG W CIAZY I JESZCZE 10 MI ZOSTALO 😞 ALE ZACZYNALAM OD 47 KG


Ewelka to Ty chyba niziutka jesteś jak 47kg ważyłaś?? 😉
Ja przytyłam ponad 26kg i jeszcze 2 mi zostały do zrzucenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nacudja myślę że to bardzo możliwe 😁 tyle kg nosić cały dzień to niezłe ćwiczenia 🙂
Aniu, super że wózek zdał egzamin 🙂 bardzo się cieszę 🙂
Ewela ja nie wróciłam brakuje mi jeszcze ok 6 kg. Niby mieszczę się w biodrach w spodnie czy spódnice, ale brzuch i cycki są ciągle ciasne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewela ja przytylam w ciazy 13kg, po miesiacu wazylam o 10kg mniej ostatnio sie wazylam w lutym i waze mniej o 1kg niz sprzed ciazy ,
wczoraj bylam na zakupach i szukalam sukienki to bardzo sie cieszylam ze mam rozmiar 36, a przedtem kupowalam 38, problem taki ze mi cyce wadza bo sa za duze i ciezko mi bylo sukienke znalesc bo w pasie dobre a w cycach za ciasne , no ale jak skoncze karmic to bedzie ok cyce zmaleja hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ja przytyłam w sumie około 20 kg i zostały mi jeszcze 2 do zrzucenia. Waga mi stoi cały czas w miejscu mimo, że ćwiczę i ograniczyłam się z jedzeniem ... 😞

A w biurze parafialnym ja sama nic nie załatwiłam 😠 Telefonicznie wcześniej ustaliłam, że ktoś mnie przyjmie, mimo, że zaczęło się triduum paschalne. Ale i tak okazało się, że jednak nikt nie przyszedł 😠 A my na 4 kwietnia potrzebujemy tej zgody. Więc M godzinę później podjechał sam i udało mu się proboszcza złapać przed mszą. Mamy się stawić we wtorek i wystawią nam tę zgodę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Deira napisał(a):
Aniu, obejrzałam filmik, jak Zuzka siada 😁 Ale super sobie dziewczyna radzi 😁 Ale i tak najbardziej rozbroiła mnie jak sobie guziki i wdzianko zaczęła oglądać, hehe 😁


Deira aż dziwne, że nie zaczęła jeść spodenek... Bo zawsze jak ma jakieś guziczki albo coś kolorowego to patrzy, bierze do rączek i po chwili do buzi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jezu- Dziewczyny co bylo w tych rozmowach w toku??? ja dzis taka zabiegana- 2 razy na spacerze, zaKkupy, robienie paczki bo u nas w kosciele jak sie swieci pokarmy mozna zostawic dla potrzebujacych, sprzatanie ze ledwo zyje 😁
Co do Pani Katarzyny W - to ja uwazam ze jej maz powinien tez za to odpowiedziec bo moim zdaniem do tej tragedii doprowadzilo to ze nie miala oparciu w mezu ani rodzinie, zero wsparcia a ten tylko sie szlajal i zaliczal kolejne panienki- oczywiscie jej nie usprawiedliwiam ale wiem jak to jest jak czlowiek zostanie sam ze wszystkim i na nikogo nie moze liczyc a wszyscy dookola tylko krytykuja.
Ja juz 6 tyg po porodzie wazylam tyle co przed ciaza a przytylam 16-17 kg ( na 16 stanelo jak poszlam do szpitala a troche zeszlo zanim urodzilam bo ponad tydzien), teraz juz waze 55 przy wzroscie 175, mimo ze jem jak oszalala , jak Olga nie sypilal po nocach to nawet w nocy ciastka, owoce, czekolady ...co mi wpadlo w rece, ae cos mi sie przyplatalo bo mam kiepska morfologie i zle sie ogolnie czuje, przed ciaza wazylam 58, za nic nie moge prztyc, nawet majtki mi leca z d...y 🤢
Ale 2 miesiace po porodzie robilam morfologie bo mialam krwotok przy porodzie i morfologia byla super 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewela- masz racje, tylko staram sie zobaczyc to z drugiej strony- mysle ze gdyby miala wsparcie w mezu i gdyby sie dobrze wywiazywal z obowiazkow ojcowskich do tego by nigdy nie doszlo... Biedna Madzia. Ja jak tylko mowili ze porwanie to od razu te zeznania nie trzymaly sie kupy i obstawialam zabojstwo i niestety potwierdzilo sie.
Nom ja 2 miesiace po mialam juz super morfologie ale potem jakos nagle sie popsulo, za 3 tyg mam zrobic nastepna i sie zglosic do lekarza.
Mozna cwiczyc przy karmieniu, ja bylam zapisana na cwiczenia dla kobiet po porodzie- przychodzi sie na nie z dzieckiem, przy mojej szkole rodzenia ale wkoncu nie poszlysmy bo zaczely mi sie te problemy ze zdrowiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewela1986 napisał(a):
A co do rozmów DAnusiu to nikt nie oglądał chyba,bo wszystkim sie płakać chciało..a jeśli mowa o katarzynie w,To dziecko nie bylo jej nic winne,mogła je oddać albo zostawić mężowi,a nie oklamywac cala polskę,a później beszczelnie wymyślać i kłamać.


ja ogladalam ciutke jak malzenstwo opowiadalo o swoim dziecku jak umarlo na raka , smutne ... chodz ja w temacie bo pracuje na onkologii na szczescie nie przy dzieciach ale dwudziestolatki sie zdazaja i jest to przykre , mialam praktyki na prokocimiu( szp dla dzieci) to po kazdej praktyce plakalam bo wiedzialam ze nie maja szans te male stworzonka nawet teraz zaszklily mi sie oczka jak o tym pomysl, jak przypominaja mi sie te dzieciaki ...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...