Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

hahaha pol tortu dobre heheh 😁 No Sylwia kiedy to zlecialo. Wszystkiego dobrego Milusiu! :*
Nusia, Sylwia ,a Wy szczepilyscie na gruzlice?
Asia tu nie szczepia chyba ,ze na wlasne zyczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
MajaCh napisał(a):
mialam Was zapytac bo nie pamietam czy juz pytalam, szczepilyscie dzieciaki na gruzlice???

ja niet


ja dostalam wezwanie na szczepienie na gruzlice jak mala miala gdzies 1 tydzien. zaszczepilismy. nie jest obowiazkowe, ale wytlumaczyli, ze lepiej zaszczepic, bo gruzlica znowu czasem atakuje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
Zuzi tez nie pasowalo to ja polozylam straaaaasznie sie darla 3 minuty i zasnela 🙂


Kaya juz 8my dzien jest zakatarzona 😠 nie wiem jak i skad, ale nauczyla sie wydmuchiwac te smarki, tyle ze nie w chusteczke tylko tak bez niczego 😠 wysmarkuje, gile sa na wierzchu i wyciera sie o mnie 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂 🙂
Izunia jest przesliczna i taka malenka 😘 😘
Patrick byl szczepiony na gruzlice w szpitalu( wlasnie mam pytanie do kasiak-czy twojej Kayce tez tak dlugo goila sie po tym szczepieniu raczka? Bo martwie sie bo ciagle ta ranka jest czerwona jeszcze i taki babelek sie pokazal)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziekujemy :*:*:*
Maja kupiłam ostatnio Milanowi takie ciasteczka wilkinsonie ,robisz mleczko i kruszy się te ciastka do tego mleka! Dobre 😜 i jeszcze ryż specjalny ,tak samo do mleczka się dodaje! teraz właśnie zrobiłam 90 ml i dodałam tego ryżu i tak fajne gęste się zrobiło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nudata napisał(a):
hejka 🙂 🙂
Izunia jest przesliczna i taka malenka 😘 😘
Patrick byl szczepiony na gruzlice w szpitalu( wlasnie mam pytanie do kasiak-czy twojej Kayce tez tak dlugo goila sie po tym szczepieniu raczka? Bo martwie sie bo ciagle ta ranka jest czerwona jeszcze i taki babelek sie pokazal)


tak, najpierw bylam zdziwiona ze tak ladnie, nic sie nie dzieje, potem dlugo, baaardzo dlugo bylo to miejsce czerwone, potem podeszlo ropa, okropnie to wygladalo, potem babel z ropa urosl, wtedy jeszcze raz przeczytalam ta ulotke, ktora dawali po szczepieniu, zeby sie upewnic, czy wszystko jest ok. potem babel z ropa pekl i wszystko wrocilo do normy i jest ok.
wszystko masz napisane w tej ulotce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde to ja lepiej ja zaszczepie..napewno nie miala .
Sylwia w Wilkinsonie? u mnie jest malo spozywczych w Wilkinsonie, bardzo malo...
a teraz mam newsa 🙂 zamowilam se slimexy Monia. 2 dni na przesylke jak dojda to dam Wam cynka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Udalo mi sie Was nadrobic.
Dziekujemy za gratulacje i zyczenia.
Jestesmy w domku, pierwsza nocka zaliczona, nie bylo tak zle. Najpierw od 21:00 do 01:00 Izunia wisiala na cycku i za kazdym razem jak ja odkladalam to wielki placz byl, wiec o 01:00 dalam smoczka i spala prawie do 6:00, pozniej zjadla o 9:00 i spi.
Chcialam dodac zdjecie ale pokazuje mi komunikat ze jestem nowa na forum i nie moge dodawac linkow.

Ja czuje sie wypoczeta, tylko szwy mnie bardzo ciagna.
Pomidorowka ugotowana i czekamy na gosci, na pewno ktos nas dzisiaj odwiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...