Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

a i jak juz Ci zasnie w lozeczku to na karmienie ja w nocy bierz i znow odkladaj pewnie bedzie nietomna i od raz zasnie, Zuzia tak ma. Jak ja karmie to i pogada ale tylko glowka w lozeczku wyladuje od raz oczka zamyka i sie wtula.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Vanesska miodzio 🙂 jak juz pisalam noc byla masakryczna... i juz zaczyna sie stekanie i jeczenie. w nocy spala tylko na mnie a i tak po kilku minutach zaczynala plakac i musialam ja bujac. wnetrznosci mnie bola bo 10kg na klacie swoje robi. jak dzisiaj noc tez bedzie taka to ja sie pakuje i wyjezdzam 😜
a jeszcze mam nos zatkany a jak pribuje go wydmuchac to nic nie leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia,a nie masz jakiegos numeru do pediatry w Pl? czmu ona tylko na brzuszku zasypia? moze cos ja boli w srodeczku... 😮
Kolejny serial mi sie skonczyl 🤨 a Zuzia jeszcze dzis nie kupkala ,a normalnie juz powinna dwa razy i mysle o tym.....ehhh byc mama...i dookola to pranie dzien w dzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia bardzo dlugo sie to utrzymuje 😞
Sylwia Plotkara zajebista nie 🙂
A Vanesska wymiata i jak sie brechta na Robaczka hehehe, ale fikolki smiga zajebiste, Zuzia chyba tak nigdy nie bedzie moj leniwiec 🙂 Swoja droga to te nasze dzieci maja taka sile w rekach ,jakbym ja sie miala tak bujac i podpierac na rekach to juz dawno bym na twarz padla heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...