Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Iza przespala wczoraj caly dzien i noc z pobudkami na mleczko co 3 godz. W stala o 7.30, pogadala i posmiala sie w glos a teraz znow przysypia. My sie szykujemy do kosciola oby pozwolila nam cala msze wytrwac, bo w ostatnia niedziele po 15 min tak zglodniala ze na sygnale do domu jechalismy po butle.
Biedny Patrys-buziaczki. Postarajcie sie o wizyte u dietetyka lub alergologa. Oby szybko przeszlo.
Monia baw sie dobrze na party u siostry i niech im oczy zbieleja na Twoj widok w sukience.
Ja jestem sukienkowa-mam ich kilkanascie jak nie wiecej, nawet moje garnitury do pracy to sukienka + marynarka lub spodnica + zakiet.
My Ize bedziemy chrzcic pod koniec kwietnia, w lutym jade do Polski to pozalatwiam.
Milej niedzieli. U nas przymrozek byl w nocy ale za to sloneczny dzien, akurat na dlugi spacer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudata mi wizyte u dietetyczki zalatwila polozna tzn powiedziala ze wysle do niej list. A potem dietetyczka wyslala list do gp zeby mi mleko przepisali. do gp tez warto isc bo niektore kremy sa tylko na recepte, albo sa strasznie dogie a na recepte za darmo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja, Tuska juz dobrze miedzy Wami??
Nudata zrob cos koniecznie ja juz bym tysiac razy byla u GP az by cos zrobili......
A my bylismy w tym kosciele, poszlismy na koncowke mszy i ksiadz dal nam formularz bez gadania, pozniej ma byc jakas rozmowa o rodzinie i juz chrzest potem. Ale podobno te rozmowy sie i tak nie odbywaja wiec luz,a nawet jesli to tez dobrze. I tak chrzestni moja siostra i szwagier,ktorzy przyjada,i nawet jeszcze bedzie moja kolezanka jako przedstawiciel mojej drugiej nieobecnej siostry,ktora miala byc chrzestna jesli byloby to w Pl, ale ona nie przyjedzie z przyczym zrozumialych wiec ktos bedzie za nia,a na papierze ona. Szok i moge se wziac ile chce ludzi na chrzestnych!!!! heheh jestem zaskoczona bardzo pozytywnie bez zadnego problemu... a polski ksiadz kaze chodzic do kosciola,i robi problemy jesli tylko cywilny sie ma i wogole jest probleowy bo trzeba jezdzic do niego do Oxfordu itd. Ciesze sie,ze to mamy z glowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
jaaaaka siara ☺️ Vanesska nie ma zadnych gornych zebow ☺️ przykleily jej sie chrupki kukurydziane ☺️ wygladalo to jakby zabki miala 🤢
ale matka ze mnie 🤢 🤢 🤢 🤢


buahahhahahahahahahahhahahahhahahhahahahahahahahahahahahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czepcie sie ;p
pierwszy raz Vanesska po kapieli zasnela mi podczas picia mleczka 🙂 zanosilam ja na spiaco do lozeczka 🙂 wybawila sie dzis z tata 🙂 gonili sie na wzajem a ona taka zadowolona uciekala ze przy kanapie na nozkach stanela 🙂
aa dzis rano jak wstalam to tak zimno było w chalupie ze olejejk do ciala mi zamarzł 🤢
ale byl dzis 'fachowiec' od bojlera i narazie działa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh Gocha gratuluje malej jesli znow Ci sie nie przywidzialo hehe, a fachowiec powinien chyba Wam powiedziec jak wlaczac jak sie zepsuje ulatwiloby to zycie i wam i jemu......a rozwiazalas sprawe z ta dziewoja ?
Nusia a ja hostel 3 ke ogladalam ale huj.....a ,nie polecam..za to film Columbiana niezly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja szukam fifek do palenia wie ktoras jak to po ang sie nazywa i czy na ebayu znajde??? bo mnie cos trafi !!! Michal wszystkie porozdawal ,a ja kupuje kitram po katach on i tak znajdzie jak ma zamiar zapalic!!!!! zla jestem na niego bo ja od kiedy Zuza jest mam jakas blokade psychiczna...wiem,ze moge dola zlapac albo cos zlego se wkrecic . A napewno miec moralniaka bo tak strasznie czuje sie odpowiedzialna za nia,ze az jemu nie ufam.A chcialabym sie wylaczyc czasem przeciez ale to juz nie jest takie proste..... 🤨
ide spac......kolorowych!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.
u nas już ok, w sumie na drugi dzień już ze sobą gadaliśmy,bo neurolog, ale malutko.. no a w pt już ok było..no i byliśmy wtedy u tego kuzyna..Wczoraj byliśmy na obiedzie u teściów, no i w sumie było ok oprócz tego *noszenia na rękach. no i jedna rzecz, która mega mnie wkurwia to oni mają ..psa rasa: Silky terr+/ier(taki większy york). No i oni biorą- Alana na ręce i ganiają z nim psa, a tamten warczy i szczeka uciekając,a Ci się kuźwa cieszą 😠a później odłożą Alana ten tylko ruszy w stronę psa,a ten już warczy i zaczyna szczekać 😠 jak Go kiedyś ugryzie to ich wszystkich zjadę z góry na dół, a szczerze mówiąc miałabym chęć wtedy ich zabic. Powiedziałam Arturowi,że jak nie chce nic mówić swojej strasznie obrażalskiej mamusi to niech przynajmniej powie,żeby tak nie robili,bo kiedyś to się źle skończy,bo Oscar i tak jest o niego zazdrosny!!!! 😠 😠 😠

a z nowych umiejętności Alana to nauczył się wczoraj PAPA robić,ale to musi mieć chęć. 😜 zazwyczaj jak wychodzimy od kogoś i mówi się PAPA to patrzy na drzwi,ale od wczoraj macha czasami ręką 🙂 no i czasem brawo zrobi,ale na to,to już mega chęci musi mieć...
i wstaje z kucków, wczoraj stał z minutę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Brawo dla Alanka 🙂
A my dzis idziemy na kolejna wizyte do lekarza 🥴, kurcze maly sie drapie caly czas,w nocy czuwam nad nim bo nawet w rekawiczkach jak jest to i tak sie drapie 😞,wczoraj to chociaz pospalam w dzien bo Tomek byl w domu i sie nim zajal,ech...daje mu to mleko bez laktozy juz 2 dnie jak narazie nie widze zadnej zmiany ani na lepsze ani na gorsze...kurcze co to za dziadostwo sie przypaletalo do mojego malenstwa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek 🙂
w Polsce zima... śniegu napadało trochę ,ulice białe! 🙂
Już po festiwalu świateł , Monia porobiłąm trochę fotek to powrzucam może wieczorkiem 🙂
A tutaj na youtubie znalazłam kilka filmików jak macie ochote możecie sobie oberzjeć :
http://www.youtube.com/watch?v=WSAs1XPyc3g&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=HFua4qX2afc&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=T8S-FsFGemE&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=0NyG4Fmm8Qw&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka. Tuska to sie doczekalas 🙂 Alanek zaczyna sie ladnie uczyc 🙂 a tesciow bym powystrzelala, ja sie nie pierdole nawet jak Michal prosi,zebym sobie darowala. To moje zycie i ja decyduje. Wali mnie to,ze maja mnie za bezczelna,a co mam glowe spuszczac? bez jaj.......
Nudata daj znac co powiedzial lekarz......mysle o was czesto....ja ide w srode do lekarza ale to w zwiazku ze mna...i nadal mam okres!! juz tydzien, wczoraj nic dzis znow i ciagle sni mi sie ,ze jestem w ciazy!! ze czuje ruchy dzidziusia! i mam wkreta.....zaraz pojde po test hehe
Sylwia zaraz poogladam 🙂
Monia gdzie jestes!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...