Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
czy Zolzuchna ma sie nie usmiechac do paszportu? ja nie wiem jak jej paszcze zamknac...... 😮

Tu w ambasadzie nie zwracaja az tak uwagi na wyglad do zdjecia.Wiedza,ze to male dziecko i nie da rady go tak latwo ustawic.Wazne,zeby po prostu foto bylo.Zdzicha spi,ide ksiazke poczytac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
te tez fajne http://www.ebay.co.uk/itm/18-Designs-Warm-Children-Tights-Buy-3-Get-1-Free-Baby-Legging-0-6-6-12-12-24-/250987094951?pt=Baby_Clothing&vti=Size%099-12+months&hash=item8013dae1e5 😁

Zajebiste 😁 😁 A ja szukam wszedzie bialych koronkowych takich ala kabaretki i dupa,nigdzie nie ma 😞 A chce do kiecki na roczek.Szukam w Mothercare,H&M,primarku i na ebayu.Jak wyzdrowiejemy,pojdziemy dalej po sklepach szukac 😁 😁 Ale zwykle rajtki tez musze kupic.Mialam ksiazke czytac,a zamiast tego na ebayu siedze 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
te tez fajne http://www.ebay.co.uk/itm/18-Designs-Warm-Children-Tights-Buy-3-Get-1-Free-Baby-Legging-0-6-6-12-12-24-/250987094951?pt=Baby_Clothing&vti=Size%099-12+months&hash=item8013dae1e5 😁

Zajebiste 😁 😁 A ja szukam wszedzie bialych koronkowych takich ala kabaretki i dupa,nigdzie nie ma 😞 A chce do kiecki na roczek.Szukam w Mothercare,H&M,primarku i na ebayu.Jak wyzdrowiejemy,pojdziemy dalej po sklepach szukac 😁 😁 Ale zwykle rajtki tez musze kupic.Mialam ksiazke czytac,a zamiast tego na ebayu siedze 😁 😁

ja przez Ciebie tez, a nie powinnam bo oszczedzamy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
http://www.ebay.co.uk/itm/Baby-Girls-Cream-Dressy-Posh-Party-Christening-Tights-5-NB-3-Years-sizes-/320825155575?pt=Girl_s_Clothing&vti=Size%099-12+months&hash=item76c16dff3d#ht_1071wt_952

Widzialam je,ale nie o takie mi chodzi.Juz chyba wszystkie mozliwe biale rajty na ebayu widzialam i te 2 pary co podrzucilam najbardziej spelniaja moje kryteria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ciotki klotki:P mam jeszcze jakies 5min dla siebie...posprzatalam zeby jak mala pojdzie spac to od razu sie polozyc ale znajac zycie to znowu bede do 23 siedziec 😜 rajstopki przepiekne tylko na moja teraz szkoda bo zdziera wszystkie wiec kupuje jej w primarku 3 pary za 4 funty 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te juz beda cieniutkie ! Monia innych chyba dla malego dziecka nie znajdziesz wiem,ze bys chciala takie naprawde cienkie jak sá ponczochy dla kobiet. ... takie na kkomunie juz bys znalazla ale do roczku nie widzialam... 🤨
Nusia ja 2 kawy trzasnelam i chodze elektryczna 😁 dzidzia zébata spi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...