Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

gosiaa21 napisał(a):
dziewczyny a ja nie mam tego clarksa u siebie a chcialabym Vanssce po powrocie z pl kupic buciki dochodenia a boje sie przez int zey nie byly za male badz duze 😞
a i mamy 7 zabka 🙂


Gratuluje zabka 🙂 Gosia nie da sie kupic przez internet butkow z Clarksa. lepiej pojechac bo oni zmieza dlugosc i grubosc (chyba) stopki. bedzie numerek i literka, np Maryla ma 4G:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
hej 🙂
Nusia ,a moze szare mydelko by pomoglo?
my dostalismy dzis mila niespodzianke-paczke z Polski od tesciow 🙂 trafione smakolyki itd 🙂


mam szare mydelko, sproboje najwyzej w jakims miejscu zeby wiedziec czy zadziala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Musze wam sie pochwalic,ze dostalam dzis perfumy w prezencie od sasiadki...kurde,zanioslam jej ciasto marchewkowe,a ta mi z Diorem wyskoczyla 😁 😁 Normalnie,az mi szczeka spadla...te perfumy dostalam 🙂
http://www.boots.com/en/DIOR-JADORE-Eau-de-Parfum-Spray-50ml_2972/

wowwwwwww :P fajną masz sąsiadke..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cos ok 50tki.Ma swoje dzieci,ale juz dorosle i tylko corka tu jest.Z reszta jej corka ma synka tydzien starszego od Julii.Kiedys dawalam wam filmik,jak walcza o smoka 😁 😁 Ona nawet kartke na urodziny podpisala,ze to od babci 😁 😁 I tez sie smiejemy,ze Julcia za jakis czas sama do babci Stelli bedzie biegac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nerwa 😠
Gocha gratulujemy kolejnego zeba 🙂.....tez juz bym chciala zeby Zuzi wiecej wyszlo bo taki slinotok i tyyyyle kupek,ze nie pytajcie i doopa w nieskonczonosc tak bedzie sie slinic 😜
Nudata ja sie nie pierdziele zakladam malej jakies rajtuzki i na to skarpety z dzyndzlami dzwoniacymi. Buty i tak zrzuca wiec nie bede sie babrac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wam dobrze z babciowymi sasiadkami 😉
a mi sie bardzo podoba ta sukienka, ale troche za droga
http://www.ebay.co.uk/itm/220976977527?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
nusia27 napisał(a):
Ale wam dobrze z babciowymi sasiadkami 😉
a mi sie bardzo podoba ta sukienka, ale troche za droga
http://www.ebay.co.uk/itm/220976977527?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

Zajebista!!!


http://www1.macys.com/shop/product/bonnie-baby-baby-dress-baby-girl-sailor-dress?ID=629496&cm_mmc=Google_Feed_UK-_-9-_-53-_-MP953&fromPage=contextPage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🤢
bylam dzis na 1szym dniu szkolenia,- ogolnie masakra !!!! od 9.30 do 16 tej w tym dwie 15minutowe przerwy i jedna 45 min i uwaga : 5 TESTOW !!!! ogolnie czuje sie jak idiotka jakas niedouczona 😮 😮 😮 😮 zobaczymy jak bedzie jutro.....
testy sa fajne, jak masz cos wybrac, a tu sa testy, w ktorych musisz pisac swoje odpowiedzi 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey babeczki.My od 5 juz na nogach..Moje dziecko drugi raz w zyciu zrobilo kupe w nocy i pierwszy raz przez sen...potem na nastepna obudzila sie o 5 i juz nie spimy 😞 Jest 7 a my juz 5 kup zaliczylismy 😞Nic nie chce jesc,ani pic i tak strasznie mi jej szkoda 😞 😞 😞Dalam jej wegiel,ashton powder i diclofor.Jak do jutra jej sie nie poprawi,to ide do lekarza,bo tak juz 5 dzien sie meczy 😞 😞 Kaska ty na Luton pracujesz tak?Bo jak tesciowa bede nastepnym razem odbierac,to cie odwiedze hahaha bo nareszcie sie doczekalismy Wizzair w Lodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂
Kasia dasz rade,co tam 5 testow 😉bedzie dobrze 🙂
Monia kurcze to faktycznie Juleczka sie meczy,moze idz z nia do tego lekarza,bo jeszcze mala ci sie odwodni 😮
U nas noc prawie przespana 🙂ufff...moze juz ten skok rozwojowy minal 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewuszki
Monia kurcze czy to oby na pewno na ząbki? Bo faktycznie malutka się męczy!Idź do tego lekarza będziesz spokojniesza i może pomoże małej...
Nudata dobrze ,że się wyspałaś w końcu 😉
Kasia ,a Ty sobie poradzisz z testami kobietko 🙂 i ponawiam moje pytanko do Ciebie,bo chyba nie widziałaś!Jak tam Twoja córa i maleństwo???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...