Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam ja ,ona tu jest i tanczy dla mnie hahahahahha Nusia wczoraj Zuzia przy tym balowala i mlotkiem mi to z glowy trzeba wybic to juz 3ci dzien! 😁 a ta panna z videoklipu podobno tez nagrala cos disco polo 😁
A Ziazia znow ze mna spala...tsts w pracy a z mojego lenistwa zeby do niej nie wstawac ja polozylam u siebie i tylko wystarczalo poglaskac. Ale jeczala i jeczala w koncu mowie do nije glosno, dlugo jeszcze bedziesz jeczec?bo ja ide spac/i zamilkla! heh przez sen slyszala. No i spala do 8.30 z tej okropnej nocy........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Nusia film zlapalam nowy fajny, "Poradnik pozytywnego myslenia" "Silver linings Playbook" pokrecony jestem w polowie ogladania ale fajny, koles mnie tak irytuje jak moj zazdrosny maz. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂
Moja Ala już długo śpi z nami i jest tragedia z oduczeniem Jej tego 🤨
Niusia ja mam zakwasy, że hohoho ale dopije kawę i biorę się za kolejną serię druga wieczorem 😁
Maja, Nusia ma rację ta Ewa ma dużo ćwiczeń mi bardzo też spodobały się te po 6 minut 4 części takie typowo do domku na macie plus trzeba sobie rozgrzewkę zrobić około 5 minut ja wczoraj wykorzystałam Mel B też jest na YT 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja, jak tylko dostane ok od lekarza i bede wiedziec, ze mnie definitywnie nic nie boli i jest bezpiecznie, tez zaczynam cwiczyc 🤪 To prawie jak nie ja 😁 Jaka ironia, jak moge cwiczyc, to nie cwicze; jak nie powinnam cwiczc, to mnie ciagnie, zeby cos robic 😉 Typowe, ciekawe kiedy mi to przejdzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 😞mam dola wielkiego...chyba rozwod wezme...tak naprawde serio... 😞mam juz dlugo problemy malzenskie ale glupia jestem bo to ciagne...eh mam dosyc...jak sie rozstac?nie mam sily...i tak mi szkda Gracjana... 😞przepraszam ze wam tu smece...wczoraj sie z tego powodu opilam wina i dzis zdycham...boze jak jak ja mam dosyc wszystkiego 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i on gdzies pojechal bo sie poklocilismy...a ja sie martwie ze cos glupiego zrobi przeze mnie...czuje sie winna...ale mam dosyc ten zwiazek mnie niszczy...m. liczy sie tylko z soba i ma byc tak jak on chce...nie pozwala mi wychodzic ze znajomymi i sam ze mna tez nie chce wyjsc...wczoraj rozwalil moj telefon z zazdrosci bo pisalam z siostra a on myslal ze pewnie z jakims facetem...mam dosyc jego zazdrosci...chce byc sama... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malinka miała to samo. Odeszłam na pół roku. Wróciłam do Polski do Mamy. Mój M od tego czasu jest innym, lepszym człowiekiem. Próbowaliście rozłąki ? Może potrzebny mu jest porządny kopniak w dupę aby się obudził i zrozumiał co ma i co może stracić ?? Ja ,,umierałam,, w moim małużeństwie. M traktował mnie jak szmatę nie godną wytarcia podłogi teraz jest inaczej - może nie idealnie nikt nie zmienia się w kilka miesięcy ale jest o 100 % lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
jem cesar salat z pierogami ruskimi - nieziemskie polaczenie 😁

hahaha nusia a okres dostałaś ?? 😜 😁 🙃 hahaha
U mnie rozłąka taka drastyczna była czymś co strasznie wpłynęło na moją psychikę ale nigdy w życiu nie będę żałować tego co przeszłam przez te 6 miesięcy bo to pozwoliło uratować moje małżeństwo. Też myślałam o rozwodzie byłam wręcz pewna na 100%, że to koniec. Mariusz był potworem i byłam pewna, że się nie zmieni. Terroryzował mnie psychicznie nawet gdy byłam już u mamy ale w końcu zmiękł. Minęło kilka miesięcy i zdał sobie sprawę jak wygląda życie bez nas. Błagał o powrót. Przyznał się sam z płaczem, że to Jego wina, że to On robił źle - bo tak było. Teraz duuuużo rozmawiamy - kiedyś tego nie było. ja mówiła, błagałam, płakałam a On to olewał - pił i przegrywał kasę na ruletce teraz to On przepraszam.
Malinka łatwo jest odejść, trudniej walczyć. Wybierz cięższą drogę. Ja będąc w Polsce zrozumiałam, że wole walczyć i wiedzieć kogo mam w domu bo nie wiadomo czy w życiu nie trafi się ktoś gorszy. Nie mówię co masz robić, nie znam Waszego życia, małżeństwa zrobisz oczywiście jak uważasz 😘 Ja po tym co przeszłam uważam, że nie warto przekreślać tylu lat związku i pozbawiać dziecka ojca jeśli ma się świadomość, że pewne zastosowane środki mogą Go zmienić no chyba, że nic nie podziała wtedy jest dowód na to, że po prostu ktoś kogoś nie kocha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mezow sie powinno bic, ja swojego co noc okladam jak spi, a rano udaje, ze nic nie wiem o siniakach. i on w tedy mysli "skoro ona moze mi taka krzywde wyrzadzic na spicha to co moze zrobic jak jest calkowicie przytomna" 🤪 😁 🤪 zartuje oczywiscie:P
mezczyzni tak maja, ze obrastaja w piorka jak im za dobrze (z reszta my kobiety czasem tez). jak sie nie da rozmawiac, to chyba pozostaje rozlaka na przemyslenia typu czy warto? szkoda Ci Gracjanka, bo to jego ojciec. ale pomysl jak mu jest przykro (a bedzie jeszcze bardziej jak bedzie starszy) jak widzi jak sie ze soba klucicie itp Marylka ma tylko 2 latka a zauwazylam, ze jak sie ostatnio z Jackiem klucilam, to ona zachowywala sie jakby chciala powiedziec, zebysmy przestali bo jej przykro, a Gracjan jest starszy wiec na pewno wiecej rozumie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
jem cesar salat z pierogami ruskimi - nieziemskie polaczenie 😁

hahaha nusia a okres dostałaś ?? 😜 😁 🙃 hahaha



hahha no wlasnie nie, ale nie moglam sie zdecydowac co chce bardziej:P
ja mam czesto tak, ze jak jakiegos smaku mi za duzo to musze przegryzc czyms innym. np w tlusty czwartek sie najadlam tylupaczkow, ze zagryzlam makrela 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia takiego dziecko już 2 lata mnóstwo rozumie. My jak nie raz coś tam w nerwach krzykniemy na siebie to Ala zaraz przybiega z płaczem i krzyczy: przestań !
Masz 100% racji takie rozłąki pozwalają przemyśleć czy w ogóle warto? To też pozwala pokazać czy się jeszcze za sobą tęskni czy człowiek myśli o sobie czy po prostu czuję ulgę z powodu bycia na odległość. Jeśli zaczyna się staranie o siebie itp. to znaczy, że jest co ratować. Czasem trzeba dostać kopa od życia w dupe aż zaboli to daje do myślenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
jem cesar salat z pierogami ruskimi - nieziemskie polaczenie 😁

hahaha nusia a okres dostałaś ?? 😜 😁 🙃 hahaha



hahha no wlasnie nie, ale nie moglam sie zdecydowac co chce bardziej:P
ja mam czesto tak, ze jak jakiegos smaku mi za duzo to musze przegryzc czyms innym. np w tlusty czwartek sie najadlam tylupaczkow, ze zagryzlam makrela 😜


hhhhhmmmmmmm wiesz ja jeszcze znajdę jakie małe ubranka po Alicji chcesz ?? 😁 😁 😁 hahaha

a tak serio to tez tak mam czasem. Jak mam ochotę na kilka rzeczy na raz to wtedy pojadam każdego po trochu i nie ważne, że smak się miesza hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
jem cesar salat z pierogami ruskimi - nieziemskie polaczenie 😁

hahaha nusia a okres dostałaś ?? 😜 😁 🙃 hahaha



hahha no wlasnie nie, ale nie moglam sie zdecydowac co chce bardziej:P
ja mam czesto tak, ze jak jakiegos smaku mi za duzo to musze przegryzc czyms innym. np w tlusty czwartek sie najadlam tylupaczkow, ze zagryzlam makrela 😜


hhhhhmmmmmmm wiesz ja jeszcze znajdę jakie małe ubranka po Alicji chcesz ?? 😁 😁 😁 hahaha

a tak serio to tez tak mam czasem. Jak mam ochotę na kilka rzeczy na raz to wtedy pojadam każdego po trochu i nie ważne, że smak się miesza hihihi


spadaj mloda:P ubranka zatrzymaj sobie. ty jeszcze jestes w wieku reprodukcyjnym a ja juz na emeryture zaraz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malinka24 napisał(a):
hej 😞mam dola wielkiego...chyba rozwod wezme...tak naprawde serio... 😞mam juz dlugo problemy malzenskie ale glupia jestem bo to ciagne...eh mam dosyc...jak sie rozstac?nie mam sily...i tak mi szkda Gracjana... 😞przepraszam ze wam tu smece...wczoraj sie z tego powodu opilam wina i dzis zdycham...boze jak jak ja mam dosyc wszystkiego 😞 😞 😞


😞 😘 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
Malinka miała to samo. Odeszłam na pół roku. Wróciłam do Polski do Mamy. Mój M od tego czasu jest innym, lepszym człowiekiem. Próbowaliście rozłąki ? Może potrzebny mu jest porządny kopniak w dupę aby się obudził i zrozumiał co ma i co może stracić ?? Ja ,,umierałam,, w moim małużeństwie. M traktował mnie jak szmatę nie godną wytarcia podłogi teraz jest inaczej - może nie idealnie nikt nie zmienia się w kilka miesięcy ale jest o 100 % lepiej.

😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
bo mezow sie powinno bic


😁

ja mojego bije w nocy, jak chrapie 😜 Na poczatku zwiazku jeszcze sie z nim delikatnie obchodzilam, cmokalam, leciutko dotykalam po ramieniu, zeby zmienil pozycje itd.. Pozniej bylam na etapie popychania nogaa (do dzis czasem tak robie jak mam lepszy dzien 😜), pozniej zaczelo sie kopanie (a co mnie!) i popychanie 😁 A jeszcze do tego jestem taka wyczulona na to chrapanie, ze nawet jak na dole jestem i slysze ,ze on u gory chrapie, to ide sztormem na gore i mowie, ze ma przestac. Zazwyczaj nie dziala, wiec ryknac musze 😜 Osatnio doszlo do tego, ze on nie wie chyba za bardzo jak ma lezec, zeby nie chrpac, wiec jak ja zaczynam marudzic, to...on sie wynosi z lozka i idzie spac do Oskarka, i mam cale super kingsize bed dla siebie ;D Ale jak zaczyna znow heblowac a ja slysze, to znow ma ze mna problem 😉 Bo najgorsze jest jak on chrapie jak ja probuje zasnac, jak juz spie, to nie slysze, tylko przy zasypianiu mnie szlag trafia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
jem cesar salat z pierogami ruskimi - nieziemskie polaczenie 😁

hahaha nusia a okres dostałaś ?? 😜 😁 🙃 hahaha



hahha no wlasnie nie, ale nie moglam sie zdecydowac co chce bardziej:P
ja mam czesto tak, ze jak jakiegos smaku mi za duzo to musze przegryzc czyms innym. np w tlusty czwartek sie najadlam tylupaczkow, ze zagryzlam makrela 😜

no wiec dostalas ten okres?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malinko strasznie mi przykro,ze jestes w takiej sytuacji.I zgadzam sie z dziewczynami,zrobcie sobie rozlake i wtedy zobaczysz czy tesknisz i czy jest sensjkeszcze walczyc,tym bardziej,ze on ma podwojna stawke do stracenia bo i ciebie i Gracjanka.
Nusia co sie nie chwalisz,ze w ciazy jestes 😁 Ja sie leniwych najadlam i zaraz pekne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...