Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

Czad Nusia 😁 wiesz co pisze tez na forum lipcowek i tam jedna mama opisywala jak jej syn sie ciagle rozbiera i wlasnie z pampkiem podobnie bylo w sensie lapki pcha jak zrobi kupe i wszystko jest wymazane.... 😮 😁
A máke olej itd to wysoko trzymam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Rozpoczynam 2gi dzień wolnego, jutro do pracy ...
Nusia, nigdy nie jadłam chleba bananowego , pieklas w piekarniku czy w czymś innym?
Ja wczoraj pierwszy raz w życiu robiłam sos chrzanowy do mięsa 😁 widzicie, jaka ze mnie kucharka 😁 😁 😁
Chciałam właśnie wstawić pranie i przypomniało mi sie ze płyn mi sie skończył , trzeba więc sie zebrać i iść do sklepu.
Kasia, jaka wy kupowaliscie zmywarke ?
My jakoś krótko przed świętami tez kupiliśmy , pomimo iż wcześniej nie czułam potrzeby posiadania takiego urządzenia , teraz uważam ze to był bardzo dobry zakup 😉
Mam pytanie - sztucce maja połysk ? Bo moje niby sa ok, ale jak porownalam do tych mytych ręcznie , to stwierdziłam ze łyzeczki i inne wole myć ręcznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny 🙂
Co u Mnie ? Hmm praca, praca i praca haha raz jestem 8 godzin raz 4 nie jest źle wracam i jak zawsze zajmuję się domem, gotuje i oczywiście piekę haha Ala jest większość czasu z M bo on ma co 4 dni wolne jak Monia a czasem jedzie do mojego brata 🙂
Na moją wypłatę kupujemy już materiały na remont kuchni i umówimy się się z fachowcami, żeby pod koniec maja zaczęli kuchnie 🙂
Kasiu ja mam Hotpointa zmywarkę 🙂 Sztućce powiem Ci, że nigdy się za bardzo nie przyglądała ale wyglądają ładnie i błyszczą się normalnie. Kup dobry nabłyszczacz i powinno być ok 🙂 Często zmywarka Ci czegoś nie domyje ale spokojnie domyjesz to wtedy ręcznie bo będzie już odmoczone 😉 Ja nie wyobrażam sobie życia bez zmywarki - nieraz włączamy ją 2-3 razy dziennie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MadziaW napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
nusia27 napisał(a):
- jak tam ten nowy praktykant?
- niezbyt dobrze, spytal jak ma przesunac kursor myszka bardziej w dol bo mu sie biurko skonczylo 🤪

Hahahaha mocne 😁 😁 😁


😁 😁




Hahahahahahahahaha to się uśmiałam jak rzadko kiedy !!!!!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry wieczor 🙂
Kasia normalnie pieklam w keksowce. mialam bananow duzo, ktorych szkoda mi bylo wyrzucic. Madzia nie dawalam orzechow tylko rodzynki, bo Manka orzechow nie moze. a najlepsze, ze myslalam, ze nie mam jajek i nie dodalam. a dzisiaj rano otwieram lodowke a tam paczka jajek jak byk 😁 slepota ze mnie.
dzisiaj od rana pilnowalam synka kolezanki. dzieciaki tak daly czadu, ze Manka juz od godziny spi. a jak poszlysmy ich odprowadzic to mi na rowerku odlatywala 😜
i domek przyszedl, ponad godzine go skladalam (a dzieciaki mi jeszcze w tym pomagaly)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu niestety mieszkanie wynajeli znajomi a my razem z nimi sie przeprowadzilismy.Jak tylko Piotrek wylapie jakas prace,to bedziemy dla nas szukali czegos podobnego i koniecznie w tej okolicy,bo raz,ze jest cudowna,a dwa mamy tu nianie 🙂A dziadkowie naprawde wspaniani 🙂Znam ich 20 lat i od zawsze tacy byli.Tacy naprawde dobrzy ludzie 🙂 Kasiu przykro mi,ze mama sie na was wypiela.Mam nadzieje,ze w koncu zrozumie blad i bedzie chciala to jakos naprawic.A ja jutro pierwszy dzien do pracy i znowu 4 dni wyciete z zyciorysu.No nic,dam rade,bo potem zawsze mam 4 dni wolne hihi.Tylko zeby jutro przetrwac,bo to czwartek i wtedy zawsze jest sajgon w pracy.Dobra kochane lece sie kapac i spac,bo padnieta jestem na maksa.Czemu czlowiek po wolnym jest tak zmeczony??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I koniec dwóch dni wolnego. Podobnie jak Monia, idę jutro na 4 dni do pracy, tyle że ja pracuję 4 na 2 . O tyle dobrze że pracę kończę najpóźniej o 12.00.
Kasia, my kupiliśmy Beko. Wszystko pięknie domywa, jeszcze nic nie musiałam poprawiać, sztućce też wydawały mi się ok, ale jak porownalam było inaczej. Teraz wlaczylam ze sztućcami i zobaczę jak będzie tym razem. Ja przeważnie ją włączam 1 i właśnie na noc, czasem w ciągu dnia jeszcze, ale wtedy ustawiam, że nie jest pełna, tylko pół 😉
Nareszcie wiosna za oknem I ogrzewanie można trochę przykrecic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja jestem dzis strasznie sentymentalna i placzliwa 😞 Zazwyczaj pms mam PRZED okresem a jak sie @ zaczyna, to mija jak reka odjal (tzn bardziej jestm nerwowa niz placzliwa, a dzis to nie wiem, co sie porobilo 🤨 ).
Siedze i rycze 😞 , bo mam wrazenie, ze teraz jest najfajniejszy czas, jak chlopcy sa w takim wieku, w jakim sa, a czas tak strasznie szybko leci.. 😞 Sentymentalnie mi do porodow, ciazy...wszystkiego, co z tym zwiazane 😞 Oskarek jak sie urodzil, a teraz juz taki duzy chlopczyk, Jaz tez caly czas rosnie w oczach... Nie mozna zatrzymac czasu albo najlepiej go cofnac, zeby moc wszystko jeszcze raz przezyc?? I smutno mi ,bo nie wiem, czy sie zdecydujemy na wiecej dzieci i chyba nie moge sie poki co pogodzic z mysla, ze to co napisalam powyzej, zamieni sie we wspomnienia i nie bede mogla tego wszystkiego jeszcze raz przezyc. 😞 Czemu mnie takie glupie mysli zaczely dolowac, co? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj Madzia 😘 , każdy wiek dziecka dla matki wydaje sie najważniejszy (oprócz tego chyba gdy sobie pójdą i zakładają swoje rodziny, chociaż i to ma swoje dobre strony 😉 )
Mi sie wydaje ze Kaya teraz jest w najfajniejszym wieku 🙃 czas czas ma swoje prawa , a ciebie dopadlo jakieś przesilenie wiosenne 😘 myśl pozytywnie i trzymaj sie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 Madzia 🙂))0000hormony bejbe napewno 🙂 skup sie na chwili nie na przeszlosci czy przyszlosci.
Moja mala rozmawia obok mnie po marsjansku z misiem i osiolkiem 😁 czad 😁
Dzis moja siostra przylatule ze szwagrem 🙂 wieczorem juz beda 😁 Sie doczekac nie mozemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...