Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Kochane mam nadzieję że u was wszytsko ok. Dzieci zdrowe i wy też!
Ja dopiero co wróciłam z polski, nie zdążyłam poprać wszystkiego a już znów się pakujemy bo zmarła babcia mojego m. Więc w sobote kolejny lot.
postaram sie was w koncu nadrobic bo zaczynam tesknic 😉
buzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gp do mnie zadzwonila i w sumie nie powiedziala nic czego bym juz nie wiedziala/podejzewala. wirus, mam ja nawadniac i obserwowac. nie jest jeszcze odwodniona, dlatego nie pojechalam z nia do szpitala. posiedzialybysmy tam kilka godzin czekajac na swoja kolej i powiedzieli by nam to samo co gp... teraz kuku spi. dalam jej lizaka, pociumkala troche. na zmiane pije wode i wode z sokiem malinowym.
zawsze sie cos przypaletac musi... jutro wolne wzielam w pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia ona tak wlasnie wode pije. co chwile sie budzi i malymi lyczkami... rozpuscilam jej tez smekte bo rozwolnienie ja chwycilo ale nie chce pic. tak jej dwa razy przecieklo, ze cala byla w kupie, nawet wlosy 🤢 wymylam ja i lozeczko a dalej ten kwas czuje 🥴 jutro rano do naszej przychodni podejdziemy. Kasia a pamietasz jak sie ten zastrzyk nazywal?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia kup jej te elektrolitymnaprawde pomagaja.Sa tego rozne smaki.Tu masz linka
http://www.boots.com/en/Dioralyte-Sachets-Blackcurrant-6-Sachets_6229/
W zasadzie wszedzie to dostaniesz i w aptece i supermarkecie.Tu masz wiecej informacji o tym:
http://www.dioralyte.co.uk/
A smecte wymieszaj pol na pol z wygazowana cola,bo cola tez na brzusio pomaga u dziecka.I jak cos,to tak jak my Julii wciskaj strzykawkami na sile,bo to dla dobra dziecka.Jejku,biedna Marylka 😞Obserwuj ja uwaznie,bo wystarczy chwila,zeby sie odwodnila.Wiem to niestety z wlasnego doswiadczenia 😞
Kasia a co to za zastrzyk,bo nigdy o nim nie slyszalam,a dobrze by bylo wiedziec na przyszlosc
Marylu tez miesiac temu to przechodzilismy i myslalam,ze zejde z tego swiata.Masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie znam nazwy tego zastrzyku, ale jak Pauliny mały wymiotowal miał takie rozwolnienie, to dostał coś takiego w GP bo sie bali o odwodnienie - miał jakieś 10 mies. I przepisali tez lekarstwa, jak chcecie to sie jej spytam.
A ja właśnie zbieram sie do pracy 😉 dziś do 7 , tak więc pewnie jak to będziecie czytać , ja juz będę po pracy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia te saszetki wlasnie wczoraj zamowilam i dzisiaj z tesco przyszly. Manka spi caly dzien. wstala o 7:30 posiedziala z godzinke i spowrotem poszla spac. wstala o 12 i po pol godzinie poszla spac. jest slaba, ale popija wode na zmiane z tym d cos tam. a mnie glowa boli... mam nadzieje, ze to nie to samo co Manka ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewuszki, jak dlugo Manka moze byc bez jedzenia? w czwartek zwymiotowala wszystko co zjadla. w piatek i sobote zjadla lacznie moze z 4 chrupki kukurydziane i jednego herbatnika. dzisiaj tez odmawia jedzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...