Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

hehehehe Goska wypaplalabys Marcinowi rozumiem heheh? a dzis KAC morderca? 😁
Nusia fajna ta ksiazeczka!!!
Dziecie spi ,a ja juz ogarnelam co mialam na dzis. i nawet tradycji zadosc - pranie sie suszy 🙃
Ja wczoraj wypilam troche Bayleysa i piwo i dzis mnie od rana czysci 😜 🤪
i do 17 sama z Zuzia... chyba sie ciesze nawet. Naprawde u mnie co za duzo niezdrowo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobra dziewczynki chciałabym Wam życzyć Wesołych Świąt , smacznej kolacji 🙂 ! Jesteśmy daleko od domów rodzinnych,ale teraz mamy swoją małą rodzinkę i to jest najważniejsze! Nasze dzieciaczki spędzają z nami pierwsze święta ! 🙂 Nie wiem czy dam radę się dzisiaj jeszcze odezwać ,więc buziaki i do juterka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane ja tez chcialabym złożyc Wam zyczenia Zdrowych Wesołych Rodzinnych Świat . Te Świeta sa cudowne bo to pierwsze z naszymi maluszkami dlatego zycze waszym pociecha duzo zdrowka aby rosły silne daly mamusia przespac nocki bezbolesnie zabkowaly szybko uczyly sie nowych rzeczy i były grzeczne 🙂
Buziaczki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja się dołączam do życzeń dla dziewczynek :*
i gratulacje dla Marylki kochanej!!! na prawdę super prezent dla rodziców 🙂 teraz uwaga na choinkę :P
a Milanek przy kolacji tak odpłynął,że nie doczekał się prezentów i jutro rano będzie otwierał !
Sasiadka też nas miło zaskoczyla,Radek teraz do pracy wychodził,a na półce na korytarzu leżał prezencik dla Milanka,ciasteczka i kartka dla nas 🙂
uhhhh ale jestem pełna... uciekam spać 🙂 i powiem Wam,że w tym roku mimo tego ,że po raz kolejny nie byłam w Polsce na święta to byłam bardzo szczęśliwa! Dzięki Milankowi... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Marylka zrozumiala co Mikolaj jej powiedzial 😁
Wszystkiego najlepszego dla Kayusi i Vanesski !!!!
Najedlim sie napilim 😁 idziem spac 😜 Serio moj brzuch chyba wazy z 10kilo!!!! 😁
Sylwia rozumiem Cie!! Fajna ta wigilia,a Zuzia jak otwierala prezenty to najfajnieszy byl dla niej papier do pakowania!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂 co tak szybko?????!!!! przez jedna noc?
u mnie Zuzia niespokojnie spala cala noc tak jeczala cichutko przez sen ...bidulka mala, i cos ja przestraszylo w nocy, z zapalana lampka dzis spalam bo po zaswieceniu jej twardo spala. Biedactwo moje malutkie, a takie pruty puszczala moze ja brzuszek bolal....ale tylko mleko i kaszke jadla jak zwykle......a dzis byla z rana mega kupa z tylu i z przodu pampka,na szczescie tatus chcial przebrac 😁 i poszedl do pracy,wroci o 22giej.
A ja wybuchne jak tak dalej pojdzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulujemy zabkow 🙂
a ja siadlam glodna do sniadania zjadlam lyzke salatki i krokieta i myslalam ze pekne 😁 jedzenie z wczoraj ciagle sie gdzies tam w srodku czai 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
gratuluje Marylce raczkowania aczkolwiek Nusia teraz nie bedziesz sie nudzic 😜


oj wiem, wyszlam z pokoju wracam a ona juz w polowie drogi do mnie:P musze kupic bramke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie znow pospac w dzien 😁
Nusia to teraz szafki trzeba pozabezpieczac 😁
znalazlam film z Chuckiem zPlotkary "Chulet Girl" taki przyjemny do ogladania, zaraz go skoncze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia jesli naprawde nie chcesz to po prostu powiedz ,ze nie chcesz byc jego zona..a w miedzyczasie on bedzie super chlopakiem bo bedzie sie bal,ze naprawde nie chcesz...... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A na pewno Gosia nie chcesz?
Ahh Maja ja nie wiem kiedy te ząbki się tak wybiły! Nawet mi nie marudził w ostatnim czasie,wręcz przeciwnie dlatego w szoku jestem :-)
Kurcze byliśmy na spacerze dzisiaj i zero żywej duszy aż tak dziwnie...wczoraj miasto pełne ludzi ,a dzisiaj tak cicho...ale za to jutro na nowo będzie tłum :-) Też lecimy z samego rańca szukać już ostatnie jakiejś kreacji na ten ślub,bo przecież ja nie mogę się zdecydować...ale mam nadzieję,że jutro coś znajdę i te przeceny będą 😉
A Milan dostał taką fure od cioci i wujka...szok 🙂 Wrzuce Wam fotki jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i fotke jutro wrzuc kreacji bo mysle,ze przecena Cie skusi 🙂 jutro to bedzie Meksyk na miescie bankowo 😁
Czytalam wiadomosci na tvn 24 wiecie jakie wichury sa na polnocy?!!!! szok dlatego tak u nas wialo niedawno strasznie, a tam dopiero musi nimi targac... i to juz orkany sa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...