Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

nie pisalam wam ze mamy na styczniowkach dziewczyne ktora zaszla w ciaze jak jej pierwszy synek skonczyl 9miesiecy i teraz znowu jest w ciazy a zaszla jak jej drugi synek mial 9 miesiecy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
nie pisalam wam ze mamy na styczniowkach dziewczyne ktora zaszla w ciaze jak jej pierwszy synek skonczyl 9miesiecy i teraz znowu jest w ciazy a zaszla jak jej drugi synek mial 9 miesiecy 🤪

chca dziewczynke 🙂 mam nadzieje, ze tym razem im sie uda. podziwiam, bo ja bym raczej w tak krotkim czasie nie zdecydowala na 3cie dziecko 🥴
a spacerek z wozeczkiem, to byla tylko taka jednorazowa przygoda, jak bedzie naprawde cieplo, to ewentualnie do parku z wozeczkiem, bo w miare niedaleko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu masz racje,nie idzie sie przyzwyczaic.W ciagu ostatnich 48h spalam 3 i nie mam sily 😞 Zdjecia przesliczne 🙂 I ta minka przy wozku haha.A na lodowce mam naklejki takie wypukle i mloda je ciagle chce sciagac.A ja chcialam magnesy,takie zeby Jula mogla je odklejac i przyklejac,ale zeby jej sie do buzi nie miescily,bo ostatnio mi sie prawie udlawila.Gosia ja w pounstrecherze kupilam takie wielkie pudlo wiklinowe..ale i tak zabawki sie nie mieszcza haha.A klocki sa jedna z najlepszych zabawek dla niej..tyle,ze ja ciagle sie o nie potykam 😉 😉Jula spi,wiec ide obiad robic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂 ja tez niewyspana ale to przez pogode 😜
Kasia klocki swietne!! ale Kaya jest bardzo samodzielna wiec to odpowiedni czas 🙂 juz nie wspomne o zdjeciu jaka duza dziewuszka juz 🙂))
A magnesy wiem o jakie Moni chodzi 😉 ale ciezko duze dostac to prawda, nawet moje sa malutkie i trzeba bedzie pilnowac,zeby jakiegos nie polknela......
Nusia 🤪 bomba nastepna ciaza 😁 hehe ta byla planowana wiec u mnie nastepna moze byc polplanowana hehe -bo dziecko jeszcze jedno chce ale nie okreslam kiedy 😜
ja mam ciag dalszy diety 🙂 i Michala przy okazji dietuje 😜
Zuzek spala super obudzila sie o 6.30 na butle i wstala o 7.20 na dobre, iiiii dalam jej kaszke manna na mleku gesta taka jak ja jjem i posypalam troszke fruktoza i zjadla cala porcje porzadna!!! i za godzine ponad znow mleczko chciala teraz padla moze bedzie spac ze 2h ...film sobie obejrze 🙂
Monia wspolczuje .....ja jak jestem niewyspana to jestem niedojebana i wszystko mnie drazni...
A i ogladalam Zuzi paszcze i co. Bylo widac jedynki, popuchly dziasla, nie bylo widac teraz troszke jedna widac i jeszcze wyglada jakby z prawej manki gorna dwoja szybciej miala wyjsc niz 1ka! i jeszcze 2ki na dole pod skora widac zwlaszcza prawa. paszczak moj maly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze jak ja tak patrze na Wasze zdjecia tych wszystkich ksiezniczek ,jak je tak stroicie w te sukieneczki , juz kitki nie ktore maja i te wozeczki do zabawy to nabieram co raz bardziej ochoty na córeczke hehe .... ale to jeszcze za wczesnie 😉 szczerze Wam powiem ,ze dopiero nie dawno tak do konca doszlam do siebie po tym porodzie,chodzi mi tez o ta nizsza czesc ciala 😉
To Zuzia ładnie poleci z ząbkami... a nam sie wybila wlasnie druga dolna -2ka! czyli 8 zabkow mamy!
Lece robic obiadek,dzisiaj ziemniaczki z mielonymi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia ja bym cos skromniejszego na chrzciny zalozyla,ale to tylko moje zdanie jest.Sylwia to bierz sie za robienie dziewczynki jak tylko Radek przyleci.Aaa asequrelli nie biore,bo od piatku mam zalozona mirene,zeby tabletkami organizmu nie obciazac.A mi sie zajebiscie humor poprawil!Wlasnie mi przyszedl list i czek z revenue na 716 funtow za zwrot podatku za rok 2007-2008!!!!O nic sie nawet nie ubiegalam.W liscie jest napisane,ze oni wszystko jeszcze raz od siebie sprawdzali i ze za duzo podatkow mi sciagneli i teraz mi zwracaja 😁 😁 Ale sie ciesze jak glupia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my po drzemce 2h 🙂 mala mnie obudzila macajac mi buzie raczka i jak zamykalam oczka to znow macala i tak kilka razy wiec chyba to jej sposob na budzenie 🙂))
Monia naprawde zazdroszcze czeku przydalby sie taki wywalony w kosmos przed wyjazdem do Pl..
Gosia a moim zdaniem kieca moze byc jak nabardziej tylko zalezy jaki kolorek, jakby bylo chlodniej to jakies bolerko do tego albo marynare i pasuje 🙂
Sylwia dietujesz z niami? ja juz 4 dzie 😁 dumna jestem 🙂 wlasnie kawke pije i jadlam biszkopciki 2 zlozone w srodek kiwi plaster plus lyzeczka zurawiny i zamknelam i zalalam sosem troszke toffi i lisc miety na to. mniam mniam i nie chce sie wiecej bo to slodko kwasne 🙂
Dziewczyny kawa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
my po drzemce 2h 🙂 mala mnie obudzila macajac mi buzie raczka i jak zamykalam oczka to znow macala i tak kilka razy wiec chyba to jej sposob na budzenie 🙂))
Monia naprawde zazdroszcze czeku przydalby sie taki wywalony w kosmos przed wyjazdem do Pl..
Gosia a moim zdaniem kieca moze byc jak nabardziej tylko zalezy jaki kolorek, jakby bylo chlodniej to jakies bolerko do tego albo marynare i pasuje 🙂
Sylwia dietujesz z niami? ja juz 4 dzie 😁 dumna jestem 🙂 wlasnie kawke pije i jadlam biszkopciki 2 zlozone w srodek kiwi plaster plus lyzeczka zurawiny i zamknelam i zalalam sosem troszke toffi i lisc miety na to. mniam mniam i nie chce sie wiecej bo to slodko kwasne 🙂
Dziewczyny kawa?

chcialam jasny roz 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
no zesz kurwa nie lubie zakupow 😠

A ja kocham 🙂I jestem od nich uzalezniona 😁 A co sie stalo?Maja a moze w ciazy jestes,ze takie wynalazki tworzysz haha.Tabletek nie bierzesz,wiec moze???A z czeku to sie zajebiscie ciesze,bo za miesiac ubezpieczenie trza bedzie kupic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia masz gdzies linka z tymi lakierkami? kurde ja nie wiem jak myslec o rozmiarze buta jaka ona bedzie miala noge za kilka miesiecy? bo tez juz szukam bucikow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a tu masz takie http://www.ebay.co.uk/itm/Baby-girl-christening-party-occasion-pram-shoes-BNWT-/260649753860?_trksid=p4340.m185&_trkparms=algo%3DDLSL%252BSIC.NPJS%26its%3DI%26itu%3DUCI%252BUA%26otn%3D10%26pmod%3D220934953943%252B220934953943%26po%3D%26ps%3D63%26clkid%3D6468232599170505858#ht_1761wt_952
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...