Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dokladnie jak dziewczyny pisza. ja tez ze swoja landlady mialam ten sam problem. mowila mi ze w zime mam okna otwierac i wietrzyc 😮 😮 😮 bo mieszkanie nie wietrzone... a ja i tak musze misc okno otwarte bo astme mam i doplyw swiezego powietrza musze miec caly czas i mi tu bedzie ciapata mowila ze nie wietrze... tak samo bylo jak nam sie bojler zepsul i przez 1 miesiac nie mialam cieplej wody, musialam w garach grzac i nosic na gore do lazienki az wreszcie sie wkurzylam i jej nie zaplacilismy za miesiac to od razu zadzwonila i zapytala dlaczego nie zaplacilismy to jej kulturalnie ale dobitnie wyltumaczylam. nastepnego dnia przyjechal hydraulik i naprawil... z nimi to trzeba krotko bo mysla ze my Polacy to jacys idioci jestesmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Hey.Przepraszam,ze dopiero pisze,ale wczoraj pozno wrocilam i od razu do kuchni,bo dzis mam pelna chate na grilla 😁 co do wizyty u chinczyka,to jestem w szoku,bo cokolwiek on mi zrobil,to bylo niesamowite.Mialam akupunkture,banki mi postawil i zrobil masaz medyczny...po 1 sesji wrocilo mi czucie w stopie i dretwienie minelo..no i do teraz mnie plecy nie bola!!!!Cos niesamowitego!Szkoda tylko,ze to tylko kilka dni potrwa i zeby to bylo na stale,musialabym to powtorzyc.Wg lekarza potrzebowalabym 20 sesji...i tu sie pojawia problem...jak nie wiadomo o co chodzi,to chodzi o pieniadze...bo za ta sesje zaplacilam 85f,a musialabym to przez 20 tyg powtarzac...a to jest bardzo duzo kasy,ktorej nie mam 😞Co prawda lekarz uznal,ze jakbym sie zdecydowala,to dostane znizke,ale tak czy siak kosztowalo by mnie to ponad 1000f 😞Ehhh pozostaje mi sie jednak skupic na tych cwiczeniach.Co prawda w ten sposob dysku nie cofne,ale pomoze mi na bol...aaaaa ten chinczyk stwierdzil,ze mi 2 dyski wypadly,a nie jeden i ze dlatego mi nogi dretwialy,bo ten drugi wypadl i sie pogorszylo!A wiecie co mnie najbardziej zszokowalo?Jak wychodzilam,to dostalam tabletki na pecherz...zebym czesciej siku robila,bo mam z tym problem....tylko,ze ja mu nic o tym nie mowilam!!!!Nie wiem po czym to wywnioskowal.Szok!!!!A koles byl lepszy niz rezonans..jechal mi palcem po kregoslupie i mowil co gdzie mi dolega!Chinczycy sa jednak niesamowici!
Kasia zaczelabym od pojscia do CAB.To naprawde na wszystkich dziala.Nawet moj pracodawaca wymiekl,jak mu pokazalam,ze u nich bylam.Dobra,lece troche poprasowac,bo potem nie bedzie kiedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja
Monia jak ten Chinczyk Ci tak pomaga to ja bym sie nawet na pozyczke z banku zdecydowala, zdrowie to sama wiesz na jakim miejscu w zyciu jest...
u nas nawet slonko bylo chwile 🙂 dzis mam meza w domu ,wieczorem kolega przyjdzie na bajere do nas i na mecz 🙂 Zuzia go uwielbia swoja droga 🙂
Mam powera bo moja kochana kolezanka zdecydowala o czyms waznym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja a o czym Zuzia zdecydowala?Taka tajemnicza jestes 😁 Nie uwierzycie,wlasnie dostalam list,ze od 28 rozpoczynam fizykoterapie 😁 😁 Wtedy w lutym co mnie babka na nia skierowala,to nie anulowala tego jednak i przyszedl mi list z przeprosinami,ze tyle miesiecy czekalam i ze jesli dalej tego potrzebuje,to 28 mam sie zjawic 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas wielka radosc od wczoraj-Iza ma 1 zeba, ostry kiel sterczy.
Dla mnie zaskoczenie, ani marudzenia, placzu, goraczki, czerwonych policzkow, troche sliny i zab wyskoczyl, bez zadnej zapowiedzi. Mam nadzieje ze z nastepnymi bedzie tak samo.
Za to wieczorem nie chaciala zasnac, 1,5 godziny probowala z placzem, dalam IBUM i spala cala noc, chyba ja troche bolalo. Dzis miala drzemke 3 godzinna rano a teraz juz 1,5 godziny spi. Jakos nasennie na nia to zabkowanie dziala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o prosze 🙂 Mia gratulujemy 🙂 a to dolny zabek? u nas dolne bezbolesnie wyszly gony jeden tez,a drugi juz przy marudzeniu...
zaraz meczyk ,dzidzia sie wlasnie obudzila, ja mam dzis takie hormony,ze moge kogos zabic,chociaz teraz juz troszke lepiej bo pospalam z mala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
w drugiej polowie wogole nie grali... moj Klusek dzis tak ladnie kibicowal polskiej reprezentacji. niestety nie moge wrzucic linku ze zdjeciem.
Monisia tez slyszalam ze Chinczyki czynia cuda tymi swoimi masazami.
wogole caly czas tu u mnie petardami gdzies strzelaja blisko i mi budza Olka ;/
a jutro z rana na silownie wiec chcialabym przespac noc.
trzymajcie sie dziewuszki
dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie z nimi nie utozsamiam 😜 zycie i nic nowego 😉
my sobie piwkujemy zlosci male zasnely, kolega u nas jest ,ktorego bardzo dlugo Zuzia obczajala az dala sie na rece wziasc 🙂 hehe
a meczyk,no coz.....wspolczuje tym,ktorzy obstawiali zaklady 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka Witam Mamusie 🙂
Mia-gratuluje zebolka 🙂 u nas dalej nic
Witam Nitram-fajnie ze kolejna Mamusia dolaczyla do nas
Meczu nie komentuje-bo po co 😜
My powoli wylazimy z chorobska-jakis wirus zaatakowal Patrica i naprwde ciezko bylo 🥴ale juz jest duzo lepiej i tylko katar i paskudny kaszel zostal. Maluch ma chyba jakis skok rozwojowy bo sie zrobil straszliwie niegrzeczny a slowa "nie wolno" traktuje jako zachete do dalszego rozrabiania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 🙂A ja niedawno wrocilam z aqua fitness i powiem wam,ze bylo zajebiscie!!!!Juz sie nie moge nastepnych zajec doczekac,a dopiero w czwartek nastepne.A jutro ide na pilates albo joge,jeszcze zdecyduje 😁
Mia gratuluje zabka
Nudata najlepszego dla Patryczka:*
Maja ja tez mam kaca,ale ja to wiem od czego,bo tej wodki troche w siebie wlalam 😁
Nusia uwielbiam carboot itp 🙂
Ninatrn jak tam po silowni sie czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia nie bylam bo kurde klodki do szafki nie mialam 😠 😠 i dzis dopiero kupilam. bylismy z Olkiem u babi 🙂 i jak zwykle pelno prezentow 😁 dzis mija dokladnie 2 miesaice jak urodzil sie moj Klusek 🙂 normalnie nie moge uwierzyc jak ten czas szybko leci... dobra uciekam do lozka bo od 5 rano nie spie i chodze polprzytomna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...