Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
Milan podobnie od zawsze rozmiar wyzej musial miec... teraz ubieram Go od 18 miesiecy ,bo od 12 sa w sam raz czasami nawet przy male i sie nie oplaca mi kupowac .
kaya dopiero teraz zaczela nosic rozmiar 18-24 ale w 12-18 tez jeszcze wchodzi 😉

A dziewczynki ogolnie sa drobniejsze ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja, a ja mam spirale i jestem mega zadowolona 😉
My caly dzien w ogrodku i dzieciaki u nas byly z mamami sie pobawily na kocyku ze3h fajnie fajnie.
Zuza mi wlazi na laptopa i krzyczy na mnie bo jej nie daje dotykac teraz jest moja pora zabawy,jak jej klawiature zablokuje jest jej pora. ehhh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal poszedl drania uspic zycze mu powodzenia 😁 😁 😁 😁
Kurde Ninatrn tak sobie mysle,ze Ty masz takiego maluszka ,a moja mala konczy niedlugo roczek 🤪 to tak zlecialo....szok..

niech te pieprzone Euro juz sie skonczy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sylvianka3 napisał(a):
Dzien doberek :* wyspane?

Hihi dobrze wiesz,ze tak 😁 Wczoraj nawet na silownie nie poszlam,tak mi Julia daje ostatnio popalic...Piotrek poszedl po 8 usypiac Julie,a ja w tym czasie poszlam spac w salonie..o 6:30 on wstal do pracy,a ja poszlam do Julii i wstalysmy obie o ...9:30 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Szooooooooook 🙂 🙂 🙂 A teraz sie do parku na spacer szykujemy slonkiem sie pocieszyc,bo jutro juz ma padac:P Maja bawcie sie dobrze nad woda.Powiedz Michalowi,zeby zdjecia na fb robil z blizszej odleglosci,bo was nie widac hahaha 😁 A reeds cytrynowy jest bleeeeeeeeeee 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂 a mi wlasnie smakuje bardzo cytrusowy redsik, malinowy to gowno 😜
Ale zajebisty wypad a tak sie zjaralam,ze mnie ramiona pieka 🤪 drzazgi mi w dupe powlazily, ehhhh heheh,troche zdjec mamy zaraz obejrze, ciekawe co on na FB wrzucil hehehe,
Monia to widze,ze jak i Sylwia wie,ze jestes wyspana to te smsy z rana to hurtem leca??? 😜 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest z wczoraj 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/232/img6199hy.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/3624/img6199hy.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja super,ze dzionek sie udal.My co prawda nad woda nie bylysmy,ale zaliczylysmy basen i calr popoludnie w parku.Wlasnie weszlysmy do domu,bo czas kapania.a smsow hurtem nie wysylalam,aczkolwiek dzis duzo z Sylwia pisalam,dlatego jest w temacie hihi.Kurde,jutro znowu ma padac bleee.Ale wieczorem ide na aqua zumbe hihi.Juz sie doczekac nie moge.ciekawe jak to bedzie wygladac,.Kasia i na ktora spirale sie w koncu zdecydowalas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mia7 napisał(a):
Kasia a czemu wyjelas implant, nie sluzyl Ci? Pytam bo ja tez mam.

mi implant zupelnie nie sluzyl. plamilam prawie przez caly czas ( mialam go ponad rok) probowalam wyreguwac to tabletkami, ale nic sie nie zmieniolo gdy skonczylam brac tabletki, mialam juz dosc 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzio sie zmienia, do kogo ona jest podobna ? 🤪
Monia, na ta, ktora zmniejsza krwawienia 😉
usmialam sie dzis z Kayi, na placu zabaw podchodzi do dzieci i mowi "cesc, ja Kaya " ludzi zaczepia, rozmawia ze wszystkimi 😁
jest teraz na etapie : nic sie nie stalo i nie ma nikogo - smiesznie to brzmi w jej ustach 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie 🙂 deszcz pada, a tu nikogo nie ma 😜 dzis mam offa KAya ogląda bajkę a ja na chwile w internecie, bo zaraz za sprzątanie trzeba się wziąć i o obiedzie pomyśleć 🤔 wczoraj zanioslam obrączke do rozciagniecia, bo normalnie palce mi przytyly 😮 😮 i chyba tez często mi puchna i nie bardzo wiem dlaczego 🥴 Monia, jak było? Opowiadaj ! Sylwia, pozmienialas już wszędzie nazwisko? A paszport masz na jakie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂
Pogoda zeczywiscie malo ciekawa 🥴
Maya-Zuzia wyrasta na prawdziwa slicznotke 😘
Kasia-no to Kayka kontaktowa i przyjacielska do calego swiata jest 😘
Mia-przegon katarzysko!!!
Monia- fajnie masz z tym basenem naprawde 🙂
A my wczoraj bylismy u kolezanki,a ze dzieci sa w tym samym wieku(tydzien roznicy) to smiechu bylo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehe Kaya jest udana 🙂 A rejacje z Zumby zdam pozniej,bo to dzisiaj jest.W tamtym poscie chodzilo mi o to,ze dzis bedzie padac,ale wynagrodze sobie to wieczorem 😁 Nudata wlasnie widzialam zdjecia na fb i widze,ze spotkanie sie udalo 🙂 A my zaraz mamy gosci.Kolezanka wpadnie na sniadanie,bo jej omlety obiecalam hihi no i kawke 😁 Tak wiec zajrze do was pozniej.Milego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...