Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

hej 🙂
Nusia bardzo rozsadnie ja tez rozkladam prezenty na koszta po trochu.
A ja myslalam,ze trzeciej czesci jeszcze nie ma.....a druga juz zamowilam na ebayu wczoraj, nie mam jeszcze konta na amazonie. a swoja droga firme gdzie pracowalam amazon przejal od pol roku. Wiec gdybym wrocila to do amazona heh 😁
Michal ma katar i jest jeczydupa musze wyjsc z mala zeby oszczedzic sobie nerwow.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry 🙂
my juz po zakupkach. Monia moja tez dzisiaj o 6 wstala 😜 teraz lezy w lozeczku i litanie do wszystkich swietych odmawia "mama, ania, tata, asia, oli, baba, koko itp
kupilam jej wczoraj basen rozporowy na pilki za cale 2 funciaki i jest szalenstwo 😁 nawet mama sie w nim miesci 😜
MAryla na ksiazeczki mowi baka i dzisiaj rano Jacek sie szykowal do pracy a ta biegala za nim "tata baka, tata baka" 😜
Maja jak robisz kapustke na gesto? bo mi sie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Juz powystwaialam w zeszlym tygodniu 😁
Niusia ladnie dziecko uczycie,zeby od rana baki szukalo hahaha 😁 😁


ona nie szuka tylko na tate donosi 😁 😜

Prawie sie kanapka udlawilam 😁 Marylka donosiciel 😁 😁 Pewnie sie bala,ze sie z mama nie podzieli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia ale to niezwykle nalesniki bo dodaje sie sode i proszek do pieczenia 🙂
Nusia baaaaardzo dlugo ja gotuje, podlewam itd. kapucha lubi tluscz ja daje oliwe, i oprocz przypraw itd ale to wedlug uznania sama wiesz dodaje troche przecieru pomidorowego i naaaprawde dlugo gotuje na malym ogniu...no i mozesz cebulke dac i jak lubisz troche maka zaprawic. Albo papryki troszke dodac czerwonej...tez pyszota i juz mi smaka narobilas.........o reeetyyy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej laski, to ja córka marnotrawna 😉
Nie nadrobienia Was. 2 tyg temu tel mi się popsuł. Cały tydzień czekaliśmy aż mi go naprawia, a koniec końców nowy dali. A ja Was tylko z tel czytam 😎 ale tez inna mina z tym tel. Miała tam prawie 300 zdjęć i filmów z małym w roli głównej. Wszystko diabli wzięli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
midorada napisał(a):
Hej laski, to ja córka marnotrawna 😉
Nie nadrobienia Was. 2 tyg temu tel mi się popsuł. Cały tydzień czekaliśmy aż mi go naprawia, a koniec końców nowy dali. A ja Was tylko z tel czytam 😎 ale tez inna mina z tym tel. Miała tam prawie 300 zdjęć i filmów z małym w roli głównej. Wszystko diabli wzięli 😞

Oj przykro mi 😞 Wiem jak boli strata zdjęć i innych pamiątek 😞 Kiedyś popsuł mi się twardy dysk w laptopie i wszystkie wspomnienia ulokowanie na zdjęciach poszły w ...... 😞 Do tej pory jak pomyślę to łzy mi w oczach stają 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej lasencje! Sorki, ze mnie znow tyle nie bylo, ale ostatni tydzien dosownie zasypiam na kanapie. Mialam w poniedzialek zastrzyk z anty-D, w srode wizyte poloznej a piatek 2 szczepionki: na grype i na koklusza (czy jak sie to tam odmienia :P). W srode zrobila mi tez badanie krwi, wiec w zeszlym tygodniu kluli mnie 4 razy. Nie zdziwilabym sie, jakby mi zelazo spadlo, bo az taka zmeczona ostatnimi zcasy nie bylam , a teraz normanie odpadam, a gdzie tam jeszcze 11 tygodni 🤢

W miedzyczasie dokupilam sobie pare gadzetow do kuchni, jak np przeciskacz do ziemiakow 😁,zeby moc robic np kopytka 😉 i zamowilam sobie dodatkowa tarcze do mojego robota kuchennego z tarka o malych oczkach, do scierania np parmezanu, czy...mam nadzieje...ziemniakow na ..placki ziemniaczane 😆 Lubie takie domowe, nie przeszkadza mi ich robienie, ale przygotowanie jedzenia, czynnosci jak tarcie, ucieranie itp totalnie mnie zniecheca 🤢 Nie dosc, ze mnie rece od ucierania bola pozniej, zmacham sie jak nie wiem, takie papranie sie (np przy wyrabianiu ciasta), to do tego to wszystko jest takie czasochlonne, ze nie ma szans 😉 Jakis czas temu postanowilam, ze sobie ulatwie zycie i kupilam robota. Mizerie mialam zrobiona doslownie w minute 🙂 Tak to se mozna - teraz tylko przegladac przepisy 😆

Monia - mam nadzieje, ze Julcia ok???!! Daj jej buziaczka ode mnie!
Sylvia - jak tylko wrzuce cos na kompa, to uaktualnie (to odnosnie Oskarka).

Buziole dla wsjech! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...