Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Mojej malej oberwalo sie przed zasnieciem... znowu wlozyla reke by zwymiotowac 2 razy 😮 normalnie wyszlam z siebie i wie malpka ze nie wolno i mowi nunu nu a i tak dalej to robi. juz nie mam sily prac poscieli a zamiast pizamki w bodach spi, bo juz nie mam czystych pizam dla niej 🤢 bulimiczka normalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, Nusia ,a moze ona odkryla,ze brzuszek ja w nocy boli po jedzeniu i dlatego nauczyla sie jak zwracac? w dzien tez tak robi?
Ja juz sie czuje o niebo lepiej ,a dzis dopiero 3ci dzien antybiotyku, wczoraj bylismy u znajomych i widzialam NIESAMOWITY dom.......jak z ksiazki.....Anglia sredniowieczna w tymze stylu lekko zmodernizowana tzn. zalozone ogrzewanie. Chata wielka a nie bylo ogrzewania kiedy sie wprowadzili znajomi..tapety na scianach majace ponad 30 lat kolorowe wzorzaste w perfekcyjnym stanie, meble......ile mebli!!!! luster.....rzezbionych drewnianych szaf, szok!!!! Kazdy pokoj inny jak w hotelu, a tych pokoi z 5, do jednego trzeba dotrzec przez lazienke. 😁 i Lazienka duza jak nigdy w Anglii....a ten pokoik chyba musial byc dla sluzby takie lozko jednoosobowe waskie, jak z filmow naprawde. Dla mnie wieczor pelen wrazen i tak mysle teraz o tym sobie 😁 i pilam % chociaz nie powinnam wlasciwie tylko probowalam po troszku rodzaje win wlasnej roboty, najlepsze na ryzowej bazie biale gazowane..... 🙂 ale mnie zakrecilo i szybko skonczylam przygode z alkoholem jednak przy antybiotyku nie da sie....:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry 😉 jak ja kladlam po poludniu to tez tak zrobila. Mleka nie moge jej zmienic bo pije to specjalne. Zmniejszylam jej porcje ale to nic nie dalo. Bede jej najwyzej dawac mleko przed polozeniem do lozeczka. A w ogole widzicie to co ja, sloneczko na dworze 😉. Maja a czulas obecnosc duchow w domu? Bo czasem czuc w takich miejscach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia u mnie nie padal ale zimny wiatr wieje ,slonce swieci......heh
Nusia nie czulam ale gospodarz opowiadal jak go babcia nawiedza - wlascicielka zmarla tam, Polka byla. I slyszal jak chodzi po schodach i czul chlod, jego zona nie, chociaz ona tez wierzy itd. ale smieje sie,ze ona dba o dom wiec jej nie bedzie straszyc. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 🙂
marylu ja nie rozumiem całkowicie Twojego męża ale kiedyś byłam taka jak Ty - nie umiałam się postawić przez to popadłam w depresję bo nie umiałam wydusić z siebie co mnie ,,boli,, trzymałam to w sobie a później jak pękłam to zostawiłam męża ale wróciłam - nie wiem czy to był dobry wybór ale wróciłam. A więc Ty mów co czujesz, stawiaj się i nie pozwalaj sobie na to aby ktokolwiek wszedł Ci na głowę !
Ktoś pytał o śmietniki a więc do zielonego daje się odpady ogródkowe -trawa, ziemia itp., niebieski jest na papier i filet na całą resztę 🙂 jestem zła bo u nas już chyba od 2 miesięcy nie wyrzucają mi odpadów z zielonego !! Płace przez ten kosz większy tax a oni olewają obowiązki za jakie ja im płace ale oczywiście mąż dupa nie umie tam zadzwonić !
Dobrze, że dzieciaczki wracają już do zdrowia 😘 Nusia moja Ala tez kiedyś tak robiła - zachowywała się jak bulimiczka.
Kasiu Kaja to mądra dziewczynka 😘 ładnie udaje, że je 🙂 Moja Ala udaje, że się maluje ostatnio i nas też maluje haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 😁
Nusia uwielbiam te linki,ktore wrzucasz,Limo wymiata 😁
Aisak ja pytalam o kosze ale nie o taki zielony mi chodzi o ten maly box. U nas nie ma niebieskich, jest zwykly czarny, brazowy na resztki jedzenia i ten zielony dwa razy wiekszy od brazowego. A taki ogrodowy to i owdzem moge sobie zamowic z councilu itd ale nie musze bo mam kompostownik teraz i wlasciwie nie mam co do niego wrzucac bo juz bylo wysprzatane 🙂
My wczoraj z Zuzia pol dnia same w zabawie, pozniej tata wrocil z pracy i poszlismy do knajpki naszej ulubionej i mala nas zaskoczyla 😁 obserwuje nas po cichu zwlaszcza mnie chora ostatnio i zlapala chusteczke mokra i nosek wysmarkala doslownie nadmuchala w nia!!! i jeszcze wykrzec chciala na koniec ale to juz tak nie wyszlo bo rozmazala troche :P Ale bystroscia nas zaskoczyla nie ma co 🙂
Marylu bardzo dobrze az sie ulge czuje,ze i u Was lepiej i sprawa z tesciowka sie rozwiazala. A ten Twoj mamisynek niech Cie nie obarcza wina bo to znecanie psychiczne jest :P heh nie no zartuje teraz chociaz sklania sie ku temu.
A jaaaaaaaa chyyyybaaa za 3 tyg polece z mala do Pl na kilka dni. Inaczej zabije meza i pojde siedziec hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kochane 🙂
A takich koszy nie mamy ale wiem już o jakie chodzi ale na pewno w google znajdziesz wszystko 😉
Dzieciaczki potrafią nas zaskakiwać a jeszcze jeśli coś dziecko zrobi to dla jego matki to coś zapierającego dech w piersiach 🙂
Ja wczoraj zrobiłam pranie - myślę sobie, że na tym mroziku ładnie je wymrozi na ogrodzie a tu... w nocy deszcz sie pojawił i prałam wszystko jeszcze raz 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sylvianka3 napisał(a):
Dziewczyny mam pytanie do Was. Przepraszam ,ze tak wale z innej beczki,troszke pozniej Was nadrobie.
Lecialyscie linia WizzAir?Jak tak to jak jest z bagazami?Ile kg glownego bagazu i jak z podrecznym? Porosze dajcie mi znac szybko :*:*:*:*

Wizzair ma teraz 32kg bagażu głównego i 10 kg podręcznego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia ja wizzairem latam najczesciej i wlasnie bagaz duzy 32kg szal 😁 kamienie mozna przewozic 😁 a podreczny zdawalo mi sie,ze 15 nie 10?? w sumie tyle nigdy nie napchalam...
a teraz rayanerem mamy leciec......ja sie nie znam heh pamietam tylko,ze tam ciasno bylo.
Zazia padla po szogunowskiej gonitwie z tata. W sumie oboje spia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...