Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
kasiak napisał(a):
Kasiu, przeciez pisalas, ze nie biezecie zadnych benefitow... 🥴

Ja? Nie, pisałam Wam kiedyś, że bierzemy work tax a raczej famili tax ale to, to samo i child benefit nawet sumy pisałam 😉 Pisałam, że nie należy nam się house benefit i mi się nic nie należy jak byłam w JC 😉

to cos pokrecilam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
kasiak napisał(a):
Kasiu, przeciez pisalas, ze nie biezecie zadnych benefitow... 🥴

Ja? Nie, pisałam Wam kiedyś, że bierzemy work tax a raczej famili tax ale to, to samo i child benefit nawet sumy pisałam 😉 Pisałam, że nie należy nam się house benefit i mi się nic nie należy jak byłam w JC 😉

to cos pokrecilam ☺️

Spoko 😉 Ja zawsze pisze, że nam się nic nie należy i dlatego 😉 A to co już pobieramy to takie grosiki i jeszcze tak długo, że zapominam o tym haha Child benefit ma każdy bez względu na dochody a working tax to są śmieszne pieniądze a jeszcze przysłali list, że od chyba marca będziemy dostawać o 3 f mniej 🙃
Lecę do łóżeczka bo się zasiedziałam na ebay 😁
Buźka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co? Przegladalam wiadomosci na necie i az cos mi sie robi.. Mam na mysli te informacje o Lukaszku z Rudy Slaskiej i blizniaczkach z Grabkowa 😞
Albo ta o tym jak pijany ojciec dzgal matke, kiedy ta trzymala na rekach 15 miesieczne dziecko 😠

Tak bardzo zla jestem czasem na ten swiat... 😠 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadziaW napisał(a):
Wiecie co? Przegladalam wiadomosci na necie i az cos mi sie robi.. Mam na mysli te informacje o Lukaszku z Rudy Slaskiej i blizniaczkach z Grabkowa 😞
Albo ta o tym jak pijany ojciec dzgal matke, kiedy ta trzymala na rekach 15 miesieczne dziecko 😠

Tak bardzo zla jestem czasem na ten swiat... 😠 😞


nie mow, mi sie od razu przypomina historia dziewczyny, ktora urodzila dziecko do wiaderka z odchodami. bo tak jej matka kazala, a jej partner sie przypatrywal temu wszystkiemu i zadne z nich sie nie zbuntowalo. ja na prawde nie kumam takich ludzi. zaszlas w niechciana ciaze, zdarza sie, nie chcesz dziecka oddaj do adopcji, proste?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Wiecie co? Przegladalam wiadomosci na necie i az cos mi sie robi.. Mam na mysli te informacje o Lukaszku z Rudy Slaskiej i blizniaczkach z Grabkowa 😞
Albo ta o tym jak pijany ojciec dzgal matke, kiedy ta trzymala na rekach 15 miesieczne dziecko 😠

Tak bardzo zla jestem czasem na ten swiat... 😠 😞


nie mow, mi sie od razu przypomina historia dziewczyny, ktora urodzila dziecko do wiaderka z odchodami. bo tak jej matka kazala, a jej partner sie przypatrywal temu wszystkiemu i zadne z nich sie nie zbuntowalo. ja na prawde nie kumam takich ludzi. zaszlas w niechciana ciaze, zdarza sie, nie chcesz dziecka oddaj do adopcji, proste?


no to wlasnie Lukaszek z Rudy 😞 Byl jego pogrzeb, zero mszy, zero tlumow, tylko ciocia z corkami i ktos tam jeszcze.. Okropne, nie mam slow... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym pisalam wczesnie. czyli da sie, anonimowo i bez problemu oddac niechciane dziecko
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019387,title,Niemowle-znalezione-w-szczecinskim-Oknie-Zycia,wid,15287075,wiadomosc.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
da sie Aniu, da. Choc czytalam tez gdzies, ze maja te okna likwidowac, czy sie zastanawiali nad tym czy likwidowac.. A przeciez lepiej w okienku zostawic niz robic to, co sie ostatnio wyprawia 😠
Przykre to jest, ze sa kobiety, ktore nie chca (czy nie moga zatrzymac) wlasnych dzieci, ale zeby krzywde wyrzadzac czy pozbawiac w ogole jakiejs godnosci ludzkiej, to naprawde, jakbym dorwala w swoje rece.... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MadziaW napisał(a):
da sie Aniu, da. Choc czytalam tez gdzies, ze maja te okna likwidowac, czy sie zastanawiali nad tym czy likwidowac.. A przeciez lepiej w okienku zostawic niz robic to, co sie ostatnio wyprawia 😠
Przykre to jest, ze sa kobiety, ktore nie chca (czy nie moga zatrzymac) wlasnych dzieci, ale zeby krzywde wyrzadzac czy pozbawiac w ogole jakiejs godnosci ludzkiej, to naprawde, jakbym dorwala w swoje rece.... 😠


tak, ogladalam program o tych oknach wlasnie - unia europejska domaga sie zamkniecia tych okin niestety, bo jest to niezgodne .... niezupelnie zrozumialam z czym, ale sens tego byl taki, ze kazde dziecko ma prawo znac swoich rodzicow, a anonimowe pozostawienie dziecka to uniemozliwia.... 😮 ale nie mysla, ze w taki sposob mozna dziecko uratowac 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
MadziaW napisał(a):
da sie Aniu, da. Choc czytalam tez gdzies, ze maja te okna likwidowac, czy sie zastanawiali nad tym czy likwidowac.. A przeciez lepiej w okienku zostawic niz robic to, co sie ostatnio wyprawia 😠
Przykre to jest, ze sa kobiety, ktore nie chca (czy nie moga zatrzymac) wlasnych dzieci, ale zeby krzywde wyrzadzac czy pozbawiac w ogole jakiejs godnosci ludzkiej, to naprawde, jakbym dorwala w swoje rece.... 😠


tak, ogladalam program o tych oknach wlasnie - unia europejska domaga sie zamkniecia tych okin niestety, bo jest to niezgodne .... niezupelnie zrozumialam z czym, ale sens tego byl taki, ze kazde dziecko ma prawo znac swoich rodzicow, a anonimowe pozostawienie dziecka to uniemozliwia.... 😮 ale nie mysla, ze w taki sposob mozna dziecko uratowac 😠


idioci 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastrzele ich dzisiaj obojga!
ale przynajmniej troszke odespalam bo znow noce pod tytulem MAAAAAMAAAAAA co godzine,niech to sie chociaz zebem skonczy 😉
Zuzia dziekuje za komplementy ale ona zna swoja wartosc cfaniara jak mine strzeli bajeruje oczami .Tylko zeby wiecej jadla troszke byloby fajnie. A mleko to litrami moze pic,a daje jej laciate zolte. I platki sniadaniowe zaczela wcinac to moze przybierze bo to weglowodany. Chociaz co wiekszy posilek zje to zaraz kupe trzaska.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zgadzam sie z dziewczynami,Zuzia slicznosci 🙂
Co do tych okien to ja znowu w inforamcjach slyszalam,ze to kosciol zarzadal ich zamkniecia a pis im poklaskuje.A to co piszecie jest straszne.Nie rozumie jak mozna takie malenstwo skrzywdzic!3 dni temu w inforacjach bylo o kobiecie,ktora urodzila 7-miesieczne dziecko a wlasciwie blizniaki.Nie wiadomo jakiej plci,bo znaleziono tylko resztki spalonych cial.Kobieta wykrwawila sie na smierc,a jej partner w tym czasie w wiezieniu siedzial.Poza nia w domu byly jeszcze 2 starsze corki,ktore otworzyly drzwi cioci w niedzile...tragedia wydarzyla sie w piatek!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...