Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ja Cie Maja rozumiem, ze Ci ciezko z tym.
Ja w tym bloku mieszkam w sumie z przyczyn ekonomicznych, po pierwszse jest to nowe budownictwo 2007rok, wiec wiecie wszystko nowe, gas + electricity rozlozone w rownych ratach na 12 miesiecy to koszt £45 funtow (gdzie slucham od innych znajomych, ze oni placa rocznie po tysiac funtow za sam gas), czynsz na takiej wysokosci, ze mieszkanie tej wielkosci musielibysmy conajmniej £100 miesiecznie wiecej zaplacic.
No ale sa minusy - mamy social club na przeciwko, wiec na weekendach bojki, policja, klotnie, wyzwiska i jeszcze nade mna ta parka 😞 pod wieczor jak chcemy isc na spacer, to spod bloku wyjezdzamy autem, bo wyjscie na nasza ulice grozi wlasnie jakims uciekaniem przed nozownikiem badz cos w tym stylu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Karola to ja bym chyba wolala zaplacic troche wiecej i miec swiety spokoj


Moze i racja, ale my na wiosne planujemy kupic wlasny domek, tutaj mamy bezterminowy najem, czyli jak kupimy swoje, to mamy miesiac wypowiedzenia. Jak sie stad przeprowadzimy znow pierwsze umowy beda polroczne, przez to moze sie tak sie trafic, ze bedziemy musieli juz placic rate kredytu i jescze kilka miesiecy rent za mieszkanie, ktorego juz nie wynajmujemy. Jak nie dostaniemy kredytu na dom, to po prostu wynajmiemy dom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialam ,zrobilam ten stolik zdjecie nie oddaje efektu ale jest cudowny teraz wyglada jak nowka 🙂 ale zdjecia przed zapomnialam zrobic wiec znalazlam jakie stare z paluchami Michala w roli glownej 😁 ale porownanie macie 🙂 proszzz
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/jggn.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/3981/jggn.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zdolniacha z Ciebie 😁 Teraz masz nowy mebelek w domu 🤪
Ja to jestem tak antymanualna, ze nawet takiej okleiny nie umialabym przykleic. Raz zabralam sie za malowanie polki wygrzebanej z piwnicy, bo mi sie strasznie spodobala i chcialam miec ja nad lozkiem i niestety efekt koncowy zadziwil kazdego, tylko szkoda, ze negatywnie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kajkack napisał(a):
nusia27 napisał(a):
Karola to ja bym chyba wolala zaplacic troche wiecej i miec swiety spokoj


Moze i racja, ale my na wiosne planujemy kupic wlasny domek, tutaj mamy bezterminowy najem, czyli jak kupimy swoje, to mamy miesiac wypowiedzenia. Jak sie stad przeprowadzimy znow pierwsze umowy beda polroczne, przez to moze sie tak sie trafic, ze bedziemy musieli juz placic rate kredytu i jescze kilka miesiecy rent za mieszkanie, ktorego juz nie wynajmujemy. Jak nie dostaniemy kredytu na dom, to po prostu wynajmiemy dom 🙂


to zycze, zebyscie jak najmniej w kosc dostali 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
przypomnialam sobie, ze mam sukienke dla Manini ale nie wiem gdzie ja schowalam 😜



Bry 🙂
Ale ze znaczy to, ze masz 1 sukienke dla niej ? 🙃 😁
Maja, zdolności masz, dało sie juz kilka razy zauważyć 😉
A z praca sprawa przycichla ? No i gratuluje pożegnania z pampkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia dasz rade my mamy nerwy ze stali przynajmniej mezowie tak mysla.
Kasia tak sprawa przycichla i szczerze SAMA NIE WIEM co z tym zrobic jak to wszystko zorganizowac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia dasz rade my mamy nerwy ze stali przynajmniej mezowie tak mysla.
Kasia tak sprawa przycichla i szczerze SAMA NIE WIEM co z tym zrobic jak to wszystko zorganizowac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
nusia27 napisał(a):
przypomnialam sobie, ze mam sukienke dla Manini ale nie wiem gdzie ja schowalam 😜



Bry 🙂
Ale ze znaczy to, ze masz 1 sukienke dla niej ? 🙃 😁
Maja, zdolności masz, dało sie juz kilka razy zauważyć 😉
A z praca sprawa przycichla ? No i gratuluje pożegnania z pampkiem 🙂


haha Kaska dobre. nie znam kobiety co mm "jedna sukienke" 😁 dalas zdjecie Kayi z kroliczkiem, ma na nim sukienke w paski i Maryla ma podobna a jeszcze jej nie zakladalam jej. ale juz ja znalazlam wczoraj. wisi w szafie na wieszaku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
o jak milo w czwarteczek znow goraco 🙂


U mnie ciagle goraco! Wczoraj dopoludnia popadalo (wrecz lalo), ale popoludniu bylo 25st, dzis z rana chmury byly, w nocy padalo, ale za dnia slonce i 25st. Niby wedlug prognozy z mojej kom jutro bedzie tylko 17st, ale dzis mialo byc 19st. Ja juz tym prognoza nie wierze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej laski co u was? ;-)
Krzyś jak widać w awatarku już duży chłopak 😉 ząbków mamy 7 i czekamy na ostatnią dwójeczkę.
Mały stał się tak absorbujący że nie mam czasu absolutnie na nic...
Ja żeby się oderwać trochę od mojej codzienności zgłosiłam się jako wolontariusz do charity shopu u nas w mieścinie. Mam zamiar tam chodzić co sobotę. Pierwszy raz już byłam i jestem bardzo zadowolona bo siedząc w domu można angielskiego zapomniec 😮 a tam co chwila wchodzą dziady z najróżniejszymi akcentami;-)
W ogóle to wygląda na to, że będziemy wracać do polski. Pierwszą rtaką myśl zasiała teściowa, a wiadomo ma duży wpływ na mojego M. I widzę, że on teraz się męczy i z chęcią by wszystko rzucił i wrócił do polski. Akuart zgrało się to z sytuacją u niego w pracy kiedy to czeka na review i właściwie zadecyduje w zależności o tego co mu zaproponują.
Tyle z nowości u nas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marylu dobrze 🙂 wlasnie ogarnelismy w koncu kibelek 😁 i dzis np w parku dwa razy zawolala siusiu poszla na bok i wola mame,zeby majty sciagnac 🙂 balam sie,ze w plenerze moze miec problem ale mama przelamala jej wstyd 🙂 i zrobila siusiu 🙂 jestem przeszczesliwa i przedumna 🙂 tak poza tym ciagle gada, oczywiscie trzeba jej poswiecac ogrom uwagi i energii, walczymy ze spaniem bo sie wprasza do naszego lozka w nocy okolo 4tej i spi do rana... poza tym 5tki jej ida jak narazie mamy polowe dolnej i kawalek gornej z lewej strony. U dentysty bylysmy i ma zdrowe ale dbamy o to bardzo. Ahh i na wadze przybrala ostatnio 😁 13 kg milosci 🙂 i 90 cm wzrostu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marylu lepiej opowiadaj o Krzysiu 🙂!! sliczny chlopak, moze jakies wiecej zdjec ? 😁 ja uwielbiam zdjecia ogladac ,i nie sadze zeby dziewczyny byly innego zdania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Michal dzie pojechal do Halforda poszukac siedzenia na rower dla Zuzi,zeby na wycieczki z nia jezdzic i jak wrocil sasiada spotkal tego,z ktorymi gryluzjemy czesto i wiecie co 🙂 Dostala siedzenie i kask! 🙂 Maja corke i syna syn juz za duzy wiec poradowali 🙂 jak ja ich uwielbiam 🙂 zdjecie na FB 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maju to gratuluje odpieluszkowania całkowitego 😉 ja kupiłam już nocnik ale raczej po to żeby małemu pokazać że istnieje coś takiego 😉 chwilowo jest to garaż dla aut 😉 To Zuzia pięknie rośnie 😉 widzę już dwa latka wam stuknęły! najlepsze spóźnione życzenia:*
zdjęcia postaram się ogarnąć. może zaraz coś wgram co już mam na kompie.
Ja cały czas organizuję małemu roczek. Niby jeszcze miesiąc ale pewnie bardzo szybko zleci 😉
o tu proszę Krzyś w drodze na basen 😁



i jeszcze z tata:


Byliśmy na krótkich wakacjach w paryżu. Bałam się z małym jechać gdzieś w "tropiki" bo pewnie by nie wytrzymał i całe dnie spędzalibyśmy w hotelu. więc zdecydowaliśmy się na zwiedzanie paryża. I całkiem fajnie wyjazd się udał. Najważniejsze że KRzyś był zadowolony 😉
p.s. Monika posłuchaliśmy się Twojej opinii i KRzyś dostał Maclarena technoxt tuż przed wczasami. I sprawdził się super! jestem baaardzo zadowolona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...