Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

helol 😉

Madzia ty wez juz wracaj z tych wojazy 😉 w nawiazaniu do "wypoczywania" z dziecmi, to ciocia, ktora teraz u mnie byla mowila, ze na wakacje tylko z wujkiem pierwszy raz pojechali na 25 rocznice slubu 🤪 (ja nie chce tak dlugo czekac 😜)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madziu, ja myslalam, ze Ty juz wrocilas z pl...
maz sobie odpocznie od was, 😁 😁 😁
ja dzisiaj z tych stresow pewnie, zaspalam do pracy. o 4,10 am zadzwonil moj telefon, a w sluchace uslychalam : Kasia, where r u? 😮 pierwszy raz w zyciu zaspalam do pracy 😲, bylam na 5. I pracowalam dzis 3 h 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusiak - no zebys wiedziala, ze chce tez juz wracac z tych 'podrozy' :/ Naprawde mam wrazenie, ze - na ironie - odpoczne jka juz do domu wroce, bo jak sie mezus malymi zajmie (a zajmie sie, bo nie bedzie mial wyjscia po tych 2 miechach samotnosci :P), to choc nie bede o tym myslec i odetchne. Teraz jak mi sie ktos malym zajmie (zwl. starszym) to i tak mysle caly czas i sie zastanawiam jak sobie radza - wiec co to za odpoczynek?? O dupe roztrzasc :/ Oskar naprawde zaczyna przechodzic sam siebie, robie sie przy nim strzepkiem nerwow o cierpliwosci nawet nie wspominam juz 😞 Musze sobie znalesc cos, zeby sie odstresowac - a raczej odstresowywac regularnie, bo inaczej to ja nie wiem... o_O Od wrzesnia/pazdziernika chyba wroce do pracy na 1 dzien w tygodniu i mysle, ze to bezdie dobra odskocznia, musze wyjsc do ludzi, bo inaczej zglupieje 🤪 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Majus - nic sie nie stalo 🙂 Ja myslalam, ze moze usunelas konto i zrobilas nowe, czy cos 🙂 A ze przez ten niecaly tydzien nie mialam dostepu do neta, to myslalm, ze cos pewnie przegapilam :P

Karola - bardzo dobrzze, ze Ci zmienili ta polozna - uff, bo jakas serio niedorobiona chyba byla :/ I dobrze, ze te obecne polozne wiedza np, ze mala jest glowka w gorze, bo widzisz u mnie ten fakt zupelnie przeoczyli - tzn zle zdiagnozowali, bo sprawdzac sprawdzali :/ Ale stresu mogli mi oszczedzic, a tak sie nie stalo.. 🤨

Nusia - ja nie chce na urlop (zeby fkaytcznie wypoczac) jechac za 25 lat 😞 Buuuu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz mam 8 wiecej siostra walczy tez dla mnie ale wiesz co, jakona tylko widzi,ze mamy wiecej zaraz do nas dobija. a wiecie co sie dowiedzialam? ze lajki na ebayu sprzedaja i na allegro!!! ale do stron , masakra jakas do czego to doszlo co.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia pomysl z powrotem do pracy doskonaly!Ja odzylam jak zaczelam pracowac.kocham Julie ale nie jestem stworzona do siedzenia z nia 24h na dobe w domu.Kasiu przykro mi,ze masz problemy.Nie wiem moze porozmawiaj z synem dogadajcie sie jakos.widzialam twoj opis na fb i cokolwiek sie stalo nie win siebie!nas jest 4 rodzenstwa a kazde inne.z reszta tej starszej 2 nie chce znac i nikim tak nie gardze jak nimi....Kajack zdrowka kochana.ja znikam lece po szafke do. salonu bo fajna w argosie znalazlam i zarezerwowalam.madzia ja po urlopie w pl zawsze wykonczona jestem i w domu odp.Sorki za bledy z tel pisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julik napisał(a):
Hej na ebayu to nie wiedziałam ale na allegro to norma 1000 czy 500fanów ile sobie życzysz 😮 więc jak jest jakaś wartościowa nagroda to sobie kupują.



haha dobre, czego to ludzie nie wymysla. swoja droga, znajoma wydawala kupe kasy na smsy, zeby jej corka jakas pierdulkowa zabawke w konkursie swiatecznym wygrala. a za te pieniadze to by pewnie z 4 takie jej kupila 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
http://www.tvn24.pl/kontakt,9/zamknela-dziecko-w-aucie-i-poszla-na-zakupy,93881.html

mozg mi sie prostuje 😮

"Obecnie policja sprawdza czy matka swoim zachowaniem nie naraziła dziecka na niebezpieczeństwo." Cytat z artykulu
Co tu sprawdzac, przeciez z gory wiadomo, ze narazila dziecko na niebiezpieczenstwo. Przeciez ono by sie w tym aucie ugotowalo!

Masakra! Glupich nie sieja - sami sie rodza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
http://www.tvn24.pl/kontakt,9/zamknela-dziecko-w-aucie-i-poszla-na-zakupy,93881.html

mozg mi sie prostuje 😮

Ja pierdziele,skad tacy idioci sie biora na tym swiecie???I ona smie sie matka nazwac?!Noz sie czlowiekowi w kieszeni otwiera jak sie takie cos czyta...
Masakra z kupowaniem glosow na aukcji..Maja ja juz rozeslalam po znajomych i chyba wiekszosc juz glosowala.
Czas do pracy.Kurde,ale mi sie dzis nie chce,jak nigdy.Ale mam dobra ksiazke,to czas szybko zleci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boze straszne........teraz jest ta akcja w Pl o tym dlatego tak pilnuja i bardzo dobrze. A dorosli naprawde.......gubia gdzies mozgi w tym cieple.
Monia 😁 jeszcze troche i Julka Ci powie,ze to do Ciebie nie ma sily 😁 😁 😁 😁
My jestesmy na etapie,a co to jest? a to co jest? a najciekawsze sa nitki,sznureczki, i jakies kamyki kolorowe albo resztki kredy w ogrodku bo kolorowa to mala mysli,ze to tic tac i na szczescie najpierw mnie pyta co to..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
To tak nt. Było dość głośno o tym

http://www.wprost.pl/ar/402727/Dwulatek-zmarl-w-samochodzie-przez-roztargnienie-ojca/


nie slyszalam o tym 🥴 jak mozna zapomniec, ze ma sie dziecko w samochodzie 😮 nie mowie, ze nieszczesliwe wypadki nie maja miejsca, ale kurcze to juz jest przesada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...