Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Prawda, ja tez rodzilam zima i pranie suszone w domu i bez płynu .... Br....
Fairy sprawdzalo sie super. A prasowanie? Ja do tej pory pracuje , tyle ze teraz juz nie wszystko np. jej koszulki nocne zdejmuje z linki i nie sa w ogóle wygniecione, wiec nie idą do prasowania, a tak to wszystko idzie pod żelazko (właśnie czeka kolejna sterta , ale dopiero wczoraj kupiłam wodę do żelazka, wiec pewnie dzis sie zbiore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Ja nie prasujeza wiele ale chyba dlatego,ze i u mnie w domu rodzinnym mama zawsze prasowala jak musiala i tak poszlo. Tylko kiedy musze i cos naprawde jest wygniecione. A tak ogolnie to nie mam postawy lubie- nie lubie. Obojetne 🙂 chociaz ciagle planuje kupic mega wypasiona deske do prasowania z gniazdkiem w niej itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry:-)
Maja to mialo byc koniecznie,ale z tel pisze i bledy robie.Przepraszam za literowki..A sasiadow mega zazdroszcze.To tak jak moja Stella.Szkoda,ze jej juz nie ma.Poleciala do Kenii na 3lata pomoc corce,ale caly czas ze soba piszemy.Co do proszku to u nas tylko persil non bio,bo po reszcie ja obsypuje.Jeszcze fairy byl dozwolony ale wg mnie slabo dopieral.a plyn bardzo czesto wysypke powodowal,wiec jak juz uzywam to w malych ilosciach albo do naszych ciuchow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gdzie wy wszystkie zniklyscie?Co tu taka cisza?Ja zaraz ide na drzemke bo naprawe dzis juz nie daje rady...Kurde naprawde ktoras moglaby blizej mieszkac,to bym wam te warzywa oddala,bo zapomnialam,ze jutro piatek,wiec jeszcze paczke dostaja-wielka torbe warzyw i owocow 😁 Ja naprawde nie nadarzam,jeszcze mam pelna lodowke,a juz tyle Ani rodzinie oddalam i znowu kolejne dostalismy.Uwielbiam ta jego prace,bo od kiedy tam jest to nie kupuje ani owocow,ani warzyw,z reszta ostatnio anulowali dostawe z chemia wiec i tego kupowac nie musze 😁 Bo tam jest tak,ze jak klient zrezygnuje z jakiejs dostawy to kierowca ja bierze dla siebie.Ostatnio jakis koles dostal dostawe za 200f!Mieso,ryby itp..nam sie zazwyczaj owoce i warzywa trafiaja.dobre i to 😁
Kurde ide sie wykapac i sie normalnie chwile poloze,bo nie wyrobie dzisiejszej nocy...jeszcze tylko dzis,jutro weekend i goscie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem , walczymy dzis ostatni dzien w konkursie wiec ciagle na fejsie siedze.
Moze Wam sie jutro czyms pochwale jesli mi dowiaza cale i nie pobite.
Monia zazdroszcze i ja Piotrka pracy! ja miliardy wydaje na owoce i warzywa szkoda szkoda,ze tak daleko mieszkamy...
Juz sie nie moge doczekac tej Polski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 ja spac nie moglamz ekscytacji 🙂 jednak znajomi i troche znajomi z FB sie sprawdzili 😁
A czytalam wpisy ojca tej dziewczynki ktora z Zuzia leb w leb szla i napisal,ze ostatniego dnia pasuje,ze mialy remis i niech tak zostanie. I on swietuje juz i komisja niech rozstrzygnie. Sobie ustalil nowe zasady....Teraz to zobaczylam. Chociaz sadze,ze powinny byc przynajmniej nagrody pocieszenia bo naprawde wybilysmy sie ponad wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane
Dopiero udało mi się was nadrobić. Ostatnie dwa dni Krzys był nie do zniesienia... ida mu czwórki już i mały tak ciepri że nic mu nie pomaga. Paracetamol, gryzaki maście- nic! wczoraj pierwszy raz miałam załamkę, już miałam dość 😞
kasia jak to jest z ładowaniem hybrydy? często musisz ładować? i tylko w wyznaczonych miejscach?! ja w ogóle nie mam o tym pojecia. ja myślę o żłobku bo wciąż nie wiem co z moim m. Wciąż się nie zwolnił, a jednocześnie mówi mi że nie chce tam pracować lol. I ja jestem w głupiej sytuacji, bo z chęcia poszłabym do pracy wiedząć że on będzie jeszcze pół roku pracował. A takto niewiadomo.
A co się stało z Twoim synem? Mam nadzieję że jakoś dajecie rade? W ogóle super masz godziny pracy, dla mnie to by było fantastyczne pracować w takich godzinach 😉
Twoja córa z tymi tekstami jest nieziemska! "ty masz kupe" lol

MonisiaD ciesze się że wam się ukłąda! jak miło to słyszeć! a gdzie obecnie pracujeesz? super godziny. całe dnie masz dla małej a jednocześnie wy hodzisz do ludzi 😉 ale fajnie macie z tym piknikiem. widać firma dba o pracownikow 🙂

kajkack non bio 😉 chociaż ja prałam w jelpie jak był mały, teraz powoli przechodzę na fairy non bio. Szczerze to lubiłam to że jelp ma bardzo delikatny zapach. I ja uwielbiam prasować ubranka małego 😁 od porodu do 9msc życia prasowałam mu i nam wszystko. A od dwóch miesięcy odpuszczam piżamy, moje "domowe" ciuchy.

MadziaW jesli chodzi o zmeczenie w czasie pobytów z pl to u mnie to samo. Siedze u rodzicow, sprzataja i gotuja, a jednak ja padam z wycienczenia?! Oskar pewnie ma w sobie tą zazdrość ale sam nie wie co to za uczucie. Na pewno z czasem będzie mu łatwiej. Malutki to taka słodzinka 😉 jak długo masz zamiar siedzieć z małym w domku?

Maju gratki dla Zuzi a wygraną 😉 mi nie udało się zagłosować, a kilka razy próbowałam też z laptopa. przykro mi:/ a sąsiadów macie super 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...