Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Maja, gratuluje 🙂
Marylu, sa rożne rodzaje hybryd, moja nie jest "plug in", tylko z benzyna. Normalnie tankuje benzynę, bateria sama sie naladowuje, nic nie trzeba robić 🙂 naprawdę bardzo wygodny system 😉 juz zmieniliśmy samochody 2 dni temu , jeździ sie jeszcze lepiej niż poprzednim, oboje jesteśmy zadowoleni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka dziewczyny
Monisia Ty to masz fajnie z ta praca meza 🤪 Niezle tak dostawac rozne rzeczy, bo fajnie to odciaza budzet domowy 🙂
Maja wielkie gratulacje zwyciestwa 🤪 Ale zdjecie zaslugiwalo na to. Ja je nazwala Jesien, bo takiem piekne cieplo jesiennych lisci od niego bije (ale takiej Polskiej jesieni, az jak na nie sie patrzy, to czlowiek zaczyna tesknic, za tymi urokami ojczyzny).
Marylu dzieki 😁 Ja zaczne od tego Persila non-bio, bo skoro mam jeszcze ponad pol wielkiej butli, to po co mam kupowac jeszcze jeden non-bio. I fajnie sie zlozylo, ze akurat ten uzywam od dawna, bo czytalam, ze oprocz ciuszkow dzieciecych powinno sie uprac tez swoja posciel i swoje ubrania w takim proszku - to ja mam to juz z glowy! Akurat mi sie konczy nasz plyn do plukania to tez zmienie na Fairy (tez kiedys go uzywalam dla nas, bo myslelismy z mezem, ze on ma uczulenie na te zapachowe, ale to byl jednak plyn do prania, dlatego nam uzywalam non-bio).
A co do prania mam jeszcze zapytanie. Moja siostra podawala mi kilka rzeczy po swojej coreczce, ale niektore maja plamy (takie jak po marchewce lub pomidorach, pewnie po zupkach 🙂 ) Czy ja moge to najpierw uprac z dodatkiem Vanisha, a pozniej jeszcze raz uprac i wyplukac z dwa razy ale juz bez odplamiacza. Chyba powinien sie wyplukac? Niby logika podpowiada, ze tak, a z drugiej strony boje sie eksperymentowac, zeby Malutka nie miala jakis przebojow skornych od tego.

A ja mam gosci od srody 😁 Teraz pojechali do The living museum z mezem, a ja zrobilam szybkosciowy sos do spaghetti i siedze na necie, badz ukladam puzzle 😁 W ramach wieczornych rozrywek kupilismy sobie wczoraj w muzeum kolejnictwa puzzle 1000szt, wiec mam gosci, ktorzy nie maja gdzie zjesc obiadu, bo na wlasne zyczenie zajeli stol na rzecz puzzli 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola mozesz uprac tak jak mowisz napewno sie wypluka, i zyczeci,zeby mala przebojow nie miala ze skora chociaz szczerze Ci powiem,ze potowki to raczej nieuniknione sa i rozne plamki itd. Zawsze znajdzie sie jakas rzecz,ktora uczyla, uwiera itd. a zwlaszcza nie uzywaj ubranek z polyestrem.Tylko naturalne jak najwiecej.
My dzis bylysmy u kolezanki Zuzi sie podobalo bo autobusem jechala i po 2h powiedziala mama do domu. No to do domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my od poniedzialku po lekarzach bedziemy latac, mala ma znow wezel chlonny powiekszony nieladnie i od kilku dni mowila mi,ze ma muche w gardle......nie wiedzialam o co jej chodzi. A dzis po drzemce sie rozkaszlala i powiedziala znow ,ze to ta mucha tam jest 😁 usmialam sie ale dziecko nie wie jak mi powiedziec,ze ja drapie to wymyslila,ze mucha jej wleciala i ja tam gilgocze...... 🙃 ale przynajmniej wiem i wierze .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam sie i ja 😁
Goscie pojechali,jak cicho sie zrobilo.Naprawde super bylo,chociaz nie zdarzylam im duzo pokazac,ale water park zaliczylismy.U was tez dzis tak goraco?.Od rana kac morderca 😁.To juz koleni co chca sie tu przeprowadzic,bo sie zakochali w naszej okolicy 😁 Serhan nawet dzis cv roznosil,rano musialam mu je napisac 😁 Ania do pl leci na poczatku wrzesnia i jest plan,ze jak wroci,to juz tu 😁
Nusia za pozno,dalam im warzywa-2 torby 😁 😁
Marylu pracuje w IPL-to fabryka,ktora robi bukiety dla Asdy.A ja tam pracuje na stanowisku operation administrator-przyjmuje kierowcow,drukuje im faktury,wynajduje chlopakom zajecia.Fajna i dosc dobrze platna praca,tym bardziej,ze nie idzie sie tam narobic 😁 No i te godziny mi pasuja,bo jestem caly dzien w domu wiec jak mam cos zalatwic to nie musze brac wolnego 🙂
Kurde zaczyna do mnie docierac,ze za 3tyg Julia do przedszkola idzie.Ale czad 😁
Sorki,ze ostatnio malo pisze,ale nie chce mi sie laptopa z szafy wyciagac.bo przed Julia chowamy,a w tel nie wiem czemu,ale nie moge pisac na forum.Wszedzie nie mam problemu a jak chce pisac u nas to nie dziala mi dobrze ekran dotykowy i potem mam bledy i jak chce je naprawic to nie moge i w efekcie sie wkurzam i kasuje wszystko 😁
Wlasnie mi malzonek piwko na kaca przyniosl wiec uciekam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Monia zupy z dyni nie jadlas? i tez mozesz zrobic kotlety z dyni jak z ziemniakow itd.
Nusia ja jadlam kabaczka ale z grilla , ostatnio mi podchodza z grilla te male cukinie. Pyszota!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo jak placki ziemniaczane, troche roboty przy tym jest bo dynie trzeba obrac i zetrzec ale sa przepyszne 😉 wpisz w googlach jest duzo polskich przepisow na dyniowate 😉
a mnie dzisiaj niespodzianka spotkala, pierwszy raz od prawie dwoch miesiecy nocny wedrowniczek nie przylazl do nas do lozka 😁 i oczywiscie jak trzeba rano wstawac, bo idzie na sluzbe to spi jak zabita 😜 a jak mamusia albo tatus chca pospac troszke dluzej to o 6 wstaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendobry Kasia 😁 ale Ci sie zdublowalo 😁
Nusia to jakas telepatia dziecieca!!! bo moja tez od xxx czasu dzis calutka noc spala u siebie! 🤪
Czekamy na kupala i ruszam na spacerki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendobry Kasia 😁 ale Ci sie zdublowalo 😁
Nusia to jakas telepatia dziecieca!!! bo moja tez od xxx czasu dzis calutka noc spala u siebie! 🤪
Czekamy na kupala i ruszam na spacerki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co was tak powiela 😜
ja mam stresa; chcialam zaplacic rachunek przez internet i siegam do portfela po karte kredytowa a jej nie ma 😮 zablokowac mi sie udalo (bo to Jacka karta) ale nowa wysla dopiero jak Jacek do nich zadzwoni. i tak siedze i proboje sobie przypomniec gdzie jej uzywalam po raz ostatni i chyba w piatek w polskim sklepie. mam nadzieje, ze nikt jej nie uzyl przez weekend 😮 mysle, ze moze Manka ja gdzies zapodziala jak bawila sie moim portwelem i lezy sobie i obrasta kurzem w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak to super taka opcjaw aucie. Aż sprawdziłam czy ten model jest dostępny w polsce, ale nie mogłam znaleść...
kajkack jesli chodzi o plamy to kup vanish Sensitive. I tak jak piszesz, zapierz z tym plamy, następnie wypłucz i wypierzz.
monisa to naprawdę super praca 😉 ja uzupełniłam sobie cv i jeśli m dogada się w pracy to roześle. a jak bedziemy wracac to tez sie przyda.
ZUPA dyniowa mniam, cisto dyniowe mniam
nusia a jak nazywa się tu kabaczek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marylu - https://autanowe.mojeauto.pl/samochody-osobowe/konfigurator/158309/?controller=search&action=index&pageParam=&marka%255B0%255D=77&model%255B0%255D=820&pojemnoscOd=0&pojemnoscDo=0&skrzyniaBiegow=1&cenaOd=0&cenaDo=500001&uri=samochody-osobowe&topmenu=index&sortResults=cena_asc&numberOfResults=10&page=1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...