Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Nusia a jak u Manini z alergia?Dalej ja tak meczy?
My dzis pol dnia w parku spedzimysmy,bo slonko dawalo.Normalnie lato.Szkoda,ze przez ten bank holiday water park byl zamkniety.A juz w ten pt zamykaja na dobre do nastepnego lata:-( Mam nadzieje,ze jeszcze pogoda bedzie,co ja jeszcze zabiore.a jutro ide na silownie, bo patrzc na siebie juz nie moge:-P W sobote karte mi zalozyli,ale nie bylo nikogo na induction i mam jutro przyjsc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

wiedzialam, ze zapomnialam cos napisac 😉 super Monia, ze Julce (i wam wszystkim) przeprowadzka sluzy 😉
Maryla ma jeszcze na niektore produkty. przeszla jej na gluten i na mleko nie jest juz chyba taka silna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

booozie byli u mnie dzis rodzice tych dzieci, nie mialam racji, po prostu zaczela rodzic - naturalnie.. nie wstrzymali porodu nawet nie probowali. Dzieci nie mialy jeszcze plucek rozwinietych ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ponieważ to jest 36tyg+3dni, a skurcze mam lekkie, prawie bezbolesne i brak rozwarcia, to zostawiają mnie 48h w szpitalu. Dostanę antybiotyk. Jak w tym czasie zacznę rodzić to ok, jeśli nie to dalsze decyzje będą podejmowane za 48h. A Mała jednak ma główkę ma dole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zgadzam sie z Nusia.Czas i przebieg porodu jest najbardziej nieprzywidywalna rzecza na swiecie,tak samo jak smierc..Suuuper jeszcze troche i malutka z wami bedzie.Dobrze,ze cie pod obserqacja zostawili.Maja strasznie przykre to co twoich znajomych spotkalo.Normalnie modle sie,zeby sie po tym wszystkim podzwigneli..A ja dzis twardo ide na silownie 😁 Haha pewnie po 15 min wymiekne tak beznadziejna mam kondycje i duuuuzego lenia hihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale ja naprawde chce tam isc,tylko o kondycje sie martwie :-) Wiem,ze jak juz pojde,to mnie to wciagnie i w koncu cos dla siebie zrobie:-) Naprawde tego potrzebuje.Nusia zobaczysz,ze bedzie dobrze.Marylka to juz duza i madra dziewczyna.Kurde ja za 1,5 tyg bede to samo przechodzic hihi.Najbardziej sie martwie bariera jezykowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia my bariery jezykowej na razei nie mamy bo to polka jest. a zobaczysz, ze Jula szybko zalapie. kolezanki corka po miesiacu mowila plynnie po angielsku lacznie z akcentem.
Maja wez nocnik ze soba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ciekawe jak tam Kajack sie miewa...
Wrocilam z silowni..zmeczona,ale mega zadowolona.Naprawde fajnie sie cwiczy z trenerem.Ja juz dawno sie poddala gdyby jej przy mnie nie bylo...Polowy bym z tego nie zrobila.A tak mam mega satysfakcje i juz nastepnego razu doczekac sie nie moge.I jeszcze sie dowiedzialam,ze moge Julie zabierac,bo dla czlonkow silowni maja darmowa opiekunke i pokoj do zabawt,nawet trampolina tam jest hihi.dobrze wiedziec.Ale mam dzieki temu dobry. humor i juz czuje,ze znowu mnie to wciagnie .ide diabla budzic haha padlo sie jej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa Dziewczyny przeżyłam szok,jeszcze nie umiem w to uwierzyć..dzisiaj czytalam z mama wiadomosci,ze w Olkuszu(ok.20km od mojego miasta rodzinnego) na posesji jednego z domow odkopano noworodka-chłopca..mowilam do mamy,ze ludxie soe staraja x lat i nic a tu taka dziecko urodzi i zakopie...co sie okazalo? Cxytajac pozniejsze wiad.,ze Anna C.,24lata,pracowala w przedszkolu..pomyslalam nieee,to nie moze byc TA Anka!napisalam do wspolnej znajomej czy to ONA i tak to kuzwa ona!!! Nigdy bym sie nie spodziewala 😞-poukladana,spokojna,mila,pracujee w PRZEDSZKOLU!! Ja ja znam ze szkoly,pozniej kontakt troche zmalal..a pozniej juz nic nie pisalysmy ze spba nawey..
Nie mam litosci w ogole dla niej!! Jak mozna cos takiego zrobic do jasnej cholery wlasnemu dziecku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa na zlym watku napisalam 🙂 zawsze klikam na te z boku ostatnie posty...i przechodze na swoj,a tym razem nie przeszlo..a ja nie zauwazylam..korzystanie z tel.sie wylania 😜 sorki za smiecenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...