Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Monia przez chwile bedzie ci dziwnie a pozniej zaczniesz doceniac, ze w koncu masz troche czasu dla siebie 😉 u nas masakrycznie goraca, nawet wody MAryli nalalam w ogrodzie, zeby mogla sie popluskac. a jutro skok na 18 stopni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny
Kolejny dzionek czas zaczac 🙂 Teraz mamusia ma troche czasu dla siebie, a za poltorej godzinki kolejne karmienie 🙂 i tak w kolko 🙂 U nas pogoda sie popsula. Wczoraj nie bylam z Mala na spacerze, bo tatus po nocce byl tak zmeczony, ze pospal sobie 2h dluzej i juz bylo za pozno na spacerki 😞 A dzis spacerku nie bedzie, bo niestety pada na maksa u nas 😠
Maja, ale Ciebie ciagnie do tych dzieciaczkow! Zrob z tym cos dziewczyno 🙃
Monisia Ty to masz 'dorosla' dziewczynke juz w domku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
Siedzę teraz w internecie i szukam fotelika isofix. KAya co prawda jeszcze nie wyrosła z tego, który ma, ale po 1 to nie isofix a po 2 mamy już dość tego przekladania po 2 razy dziennie z samochodu do samochodu 😠 ja zawsze przypne byle jak, byle szybko a to nie jest bezpieczne. Naogladalam sie rożnych filmikow i wiem ze chce isofix. Na razie jeden, a jak wyrośnie z drugiego fotelika to sie kupi 2gi , ale są tak rożne ze już zglupialam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc
Ja jutro juz lece 🙂 Na szczescie!
Nusia co jest? spokojnie,powoli sie pouklada NAPEWNO zawsze sie musi spierd...c zeby bylo co doceniac. A wiem z doswiadczenia,ze to wszystko leci hurtem ...t pamietasz? landordka nam oglosila,ze mieszkanie sprzedaje,dostalam list z Housingu wtedy,ze mamy oddac mase kasy dostalam list z child taxu,ze mamy oddac mase kasy i ze nam wstrzymuja i jeszcze Zuzia zaczela miec ta chorobe z utrata przytomnosci.....
Dalo rade? dalo ale nerwy sa.....nie poddawaj sie. w Pl bedziesz dopiero w doopie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia dobry fotelik jest bardzo wazny zwlaszcza jesli duzo wozisz Kaye,szukaj szukaj, i poakaz co znalazlas 😉
Ja dziewczyny wczoraj sie naprawde powaznie przestraszylam!!! Wieczorem sama z mala w lozku lezalam , z kompem na kolanach, jaki mnie bol w klatce zlapal .....az pod pachy sie rozchodzil i nasilal. Nie na zarty sie przestraszylam, wzielam aspiryne i polozylam sie na plasko na brzuchu i zezlalo jak tak lezalam az przestalo ale jak wstalam na siusiu to znow bol wrocil i tak z 45 minut! dopiero jak aspiryna zaczela dzialac zelzalo ale taka bylam zmeczona,ze szok. Michal dzwonil juz kazal mi jechac na emergency albo karetke , wiem,ze to nie zarty ale jakos czlowiek nie moze uwierzyc ,ze mi sie moze cos powaznego dziac! tym bardziej,ze mala zasnela obok...masakra ale numer mialam na tel wybrany w razie naprawde silnej potrzeby pomocy ale udalo sie jakos uspokoic i zasnelam pozno wieczorem. Ale naprawde strachu sie najadlam ,musze sie pobadac w Polsce bo zdaje sie ,ze to cisnienie - nadcisnienie wczesniej mialam jakies inne objawy jak ten guzek w oku itd i teraz juz napewno,a moja mama ma wiec mnie pokieruje co robic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
no nam sie wlasnie wszystko jeblo na raz. codziennie nowy problem 😮 juz normalnie sie boje co nastepne

napisz mi na priva,moze cos wymyslimy razem wiesz,ze czasem trzeba trzezwo spojrzec a Ty juz zestresowana jestes.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
nusia27 napisał(a):
dzieki Kasia, juz sie Majce wyrzygalam 😉

Jeśli pomogło, to ok. 😘
Pamiętaj, ze takie dołki i problemy sprawiają ze potem jest sie silniejszym człowiekiem, nie wiem o co chodzi, ale mam nadzieje ze wszystko ci sie pouklada 😘


dzieki 😉 jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo, ze chodzi o .... chlopa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia albo o chlopa,albo o kase 😁
I tez mam dola...ale z innego powodu...wczoraj chcieli mnie na sile polozyc w szpitalu..mam bardzo silna anemie...bardzo...i od porodu nie potrafia jej pokonac i jest coraz gorzej..na chwile obecna mam 4mg zelaza przy normie 80-150.. Przynajmniej wiem czemu tak zle sie czuje...powiem wam,ze zgrywam twarda,ale zaczynam sie bac,zwlaszcza po wczorajszej rozmowie z lekarzem...to i ja sie wyzalilam i lece dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny.
Monisia Ty to się trzymaj dziewczyno mocno. Zdrowie to nie przelewki, a może lepiej by było jakbyś na chwilę poszła do szpitala. Może tam by ,zrobili jakieś dokładniejsze badania?
A mojej córci odpadł kikut i ma ten pępek jakiś dziwny. Rana ma w ogóle odcień żółci i jakby mokra była 😞 mam nadzieję, że nie jest to ropa. W dodatku ja mam straszną schizę od dziecka na punkcie pępka i nawet mój własny z obrzydzeniem myję i Cornelci pępka też nie potrafię dotknąć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Karola hehehehhe rozbawilas mnie tym pepkiem,ze sie brzydzisz swojego hehehe
rana malutkiej powoli bedzie ladna , nic nie rob jak nie widzisz infekcji.
Monia gnaj do lekarza!!!!!!!
Kasia ZAJEBISTY fotelik naprawde!!!
moja zolza dopiero padla!! ale gosci mielismy znow, tyle ludzi sie przewija przez nasz dom,ze szok a wszyscy sie pozegnac 🙂 Mala zachwycona, gorzej jak wychodza i robi sie pusto...
Jutro LOT!!!!
Nusia ja to obejrze pewnie juz w Pl bo teraz maluch przy mnie a to glosne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 😉
Monia won do lekarza, bo nie daj Boze zaslabniesz jak bedziesz sama z Jula i co wtedy?
Karola popros meza, zeby przemywal delikatnie. jak ci sie wydaje, ze jest mokre to moze i troche ropki sie tam saczy. a dasz rade powachac? Maryla miala malenkiego strupka jak jej kikut odpadl i do dzisiaj ma taka malutka plamke w srodku.
Maja lec do polski i wypoczywaj 😉
my wczoraj ogladalismy world war z i dawno tak rewelacyjnego filmu nie ogladalam. przez 2 godziny non stop trzymal w napieciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...