Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

kajkack napisał(a):
nusia27 napisał(a):
Karola sliczna malutka 😉 czekamy na wiecej zdjec

Dziękuję 🙂
Co do karmienia to wytłumaczono mi, że tak jest, żeby mi dzidzia pobudziła pierwsi do produkcji mleka 🙂


a mialas juz nawal pokarmu? do dzis pamietam jak cycuchy urosly 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
kajkack napisał(a):
nusia27 napisał(a):
Karola sliczna malutka 😉 czekamy na wiecej zdjec

Dziękuję 🙂
Co do karmienia to wytłumaczono mi, że tak jest, żeby mi dzidzia pobudziła pierwsi do produkcji mleka 🙂


a mialas juz nawal pokarmu? do dzis pamietam jak cycuchy urosly 😁


Jeszcze nie i pewnie to dzisiejsze jedzenie do tego doprowadzi. Zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Kolejny lot nam sie udal 😉 na poczatku krzys wiercil sie jak mucha w smole ale jak tylko zrobil sie zmeczony puscilammu elmo i w dwie minuty usnal 😉 na dodatek jak przyjevhalam do siostry na wszystkich dobrze zareagowal, z kuzynami Frankiemi Oskim od razu zaczal sie bawic. A w domu czul sie jak u siebie. Wiec kolejny sukces 😉
Jesli chodzi o cyca to zawsze usypia bez. Nawet sienie upomina. Zamiast cyca w usypianiu pomaga nam ipad z bajkami. Najlepoej dziala na nas elmo z feist lub kaczkami. Albo kolysanka z zdjeciami kotkow 😉 polecam odnalesc na youtube. 😉 problem mam wciaz z nocami. Ryk jestniemolosierny. Dopoki nie placze tak dlugo ze az sie rozbudzi to nie usnie bez cyca. Dopiero jak sie pozadnie rozbudzi to pamieta ze cyca nie ma. A tak to nosze go, lulam, tule. Wszystko! A on tylko sie prezy wygina i ryczy;( to jest bardzo meczace bo kiedys mimo iz sie czesto budzil to cyc szybko go usypial. A teraz lazda pobudka to przynajmniej pol godziny usypiania, plus wstawanie i chodzenie z nim po domu;( wczoraj moj m i ja sie zlamalismy i raz nad rane, go nakarmilam. Niemialam juz sil ;(

Karo.ka mam nadzieje ze juz za moment bedziesz z mala w domku;* ! Karokagdzie jest foto malutkiej?.. A z karmieniem to u nas bylo podobnie. Mozesz sprobowac przed karmieniem ja przebrac, po to zeby sie pozadnie rozbudzila i wiecej pila.

Maja to ty moze powinnas childminderka zostac? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu taka cisza dzisiaj 😁
bylam na carbootsie i zawsze biore ze soba tylko 10, zeby za duzo nie wydac i dzisiaj zatrzymalam sie na pierwszym stoisku, bo wypatrzylam super kiecke dla malej i wzielam jeszcze 2 sukienki, sweterek, plaszcz, marynarke, spodnie i dwie spodniczki i zaplacilam 10 i koniec mojego spaceru 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Nusia ah te carbody 😁 ja sie zbieram i moze w srode sie przejde rano z mala.
Aaaa i dzis wpadlo mi cos FREE babka sie wyprowadza ode mnie z ulicy i wystawila rzeczy za free, mam takie cos do cwiczen sie nogami naciska i to jest z linkami dla rownowagi nie wiem jak to sie nazywa ale jest smieszne i sobie wzielam 😁 Lampke Thomasa nocna - musialam oczywiscie kabelki ponaprawiac SAMA 😁 i dziala- ale to dla kolezanki synka i buty Nike dla chlopca wygladaja na prawie nie noszone 8ka rozmiar to tez moze ten chlopczyk bedzie mial 😁 i jeszcze z tej serii Rain forest Fisher price taka mata dla dziecka, ale nie taka jak miala Zuzia taka bardziej w formie przewijaka z bajerami.
No a moja bejbe spi 🙂 A co do bycia childminderka wiele osob mi to mowilo,serio serio. ja sie obawiam takiej odpowiedzialnosci bo oczywiscie jak juz to bylabym nianiá w domu nie na playgrupie raczej. Kolezanka teraz robi kursy itd. bardzo kosztowne, szkola w ktorej jest charytatywnie ja wyslala na nauke i super sbie radzi na dniach dostanie certyfikaty i kontrakt z ta szkola 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie wystawjki darmowe pod domem sa super czasami 😉 wczoraj wracalismy z Jackiem i zobaczylismy wozek spacerowke i chcielismy go wziac na sprzedaz a po sekundzie sie facet jakis z dzieckiem na reku wylonil z niewiadomo skad i ten wozek jego byl 😁 ale bylaby siara jakbysmy mu ten wozek sprzatneli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko Nusia tam jeszcze rower lezal Michal mowi,kurde rower za free wystawili ale zpukalam do domu zapytac 😁 rower nie ,reszta tak 😁 heheheh to by dopiero byl przypal!!! hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pamietacie jak niedawno Wam pisalam,ze koledze rower spod domu ukradli? wlasnie wrocil z hollidaya i ma list ze zdjeciem policjanta z jego rowerem 😁 znalezli go 🙂 wczoraj odebral 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciao 😁
Wczoraj wieczorem bylismy naprzeciwko u sasiadki na urodzinach i wyzloptalam 3 drinki i jeszcze mnie trzyma!!!!!!!
I byl Pan z agencji naprawnik do sciany - to juz 4ty 🤪 ciekawe czy tez sie wyceni dla nich za drogo od lutego nam sciane naprawiaja!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc kobietki.I znowu poniedzialek.Bleee ja chce spokojny weekend.Kurde od kiedy tu mieszkamy tylko 1 weekend spedzilismy sami--malujac mieszkanie 😁 Haha szok nie wiedzialam,ze tak jestesmy rozchwytywani.Wczoraj o 22 wrocilismy do domu.Super bylo.Marysia dorasta i dziewczyny ladnie sie razem bawily.A Maja jest przesliczna.Kurde powaga dawno tak ladnej dziewczynki nie widzialam 🙂
Nusia co do carbootow to my wczoraj bylysmy.Panowie wzieli dzieci na basen a my na zakupy 🙂 Nakupowalam Julii bajek na dvd po 1,5 kazda.Nareszcie mam Pingu 🙂A i siostra nas zabrala o takiego 1 funciaka gdzie maja mega wybor-nakupowalam sobie kosmetykow loreala,garniera i nawet ciebie do powiek CK 🙂
Karolcia ciesze sie,ze juz jestes w domku.A malutka jest przesliczna 🙂Cudenko malutkie
Maja szok,ze rower sie znalazl.A pomysl Marylu doskonaly.Sprawdzilabys sie w roli niani 😁 😁
Dobra ide,bo przylepa mi dzis spokoju nie daje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia tylko pozazdroscic 🙂 jak Ciebie ludzie kochaja 🙂 fajnie,ze kontakty z siostra na odleglosc sie poprawily !!!!
Kurde bylam dzis buty kupic ,w ktorych sie zakochalam PAVERS'a ale ja zawsze wszystkobaaardzo dokladnie ogladam zanim kupie i okazaly sie slabo klejone 😞 zalamka dla mnie, zlazlamcale miasto i nic dla mnie nie ma :/ tylko zamszaki piekne widzialam ale obawiam sie bo tu wiecznie pada..a tute paversy zobaczcie http://www.pavers.co.uk/pav38057
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry. Moja Nelka straciła trochę więcej na wadze niż dopuszczalne 10% 😞 ma żółtaczkę lekką i dziś w nocy nie mogłam jej dobudzic na żadne karmienie! Normalnie w nocy już się popłakałam 😞 bo nam powiedziano w szpitalu, że jak Kornelia będzie miała cokolwiek nie tak ze zdrowiem do 6 tyg życia (gorączka, brak snu, zbyt dużo snu, niemozność obudzenia itd) to będzie musiała wrócić do szpitala na kolejne dawki antybiotyku. A ten antybiotyk niestety jak każdy lek ma skutki uboczne, w tym przypadku upośledzenie układu słuchowego bądź układu moczowego.
Nie chcę, żeby brała kolejne dawki. Macie jakieś sposoby na obudzenie dziecka do karmienia?
Ją próbowałam już obmywania szmatką z zimną wodą twarzy, łaskotania, przebierania pieluszki, rozbierania całkowitego. Nic nie dalo rady w nocy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Karola wspolczuje... przezywalam to samo w szpitalu. u nas pomoglo rozbieranie do golasa i jak zaczynala plakac to do cycka, przy ktorym zasypiala i na nowo ja budzilam.

Ja tez Mala w koncu rozebralam, ale cwaniara zaczela mi spijac tylko to co samoistnie wyplywalo, a ssac jej sie nie chcialo i za chwilke usnela i wtedy to juz nie bylo nic co by moglo ja obudzic 😞 Balam sie tez, ze mi sie przeziebi, dostanie goraczki i to tez bedzie wskazaniem do kolejnych dawek antybiotyku. W koncu sie poplakalam i nie wiem jak to sie stalo, ale 50 minut od pierwszych prob wybudzenia wstala na tyle, ze pojadla 5 minut i zasnela. Mialam nadzieje, ze te 5 minut jej wystarczylo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cornelia spi, wiec mama sobie zjadla sniadanko i postanowila wreszcie umiescic zdjecie pociechy na forum 🙂

O to Cornelia Barbara (drugie imie ma po niezyjacej mamie mojego meza, wybor padl kilka miesiecy temu, a Malutka jest podobno wlasnie do babci Basi 🙂 ) urodzona 28/08 z waga 2850g.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/76k0.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/3686/76k0.jpg[/IMG][/URL]

[IMG]http://imageshack.us/a/img809/7967/l8t1.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jakie cudenko 🙂 🙂 Az sie chce miec druga dzidzie 😁
Karola ja mialam ten problem przez pierwsze 2 miesiace zycia.Nawet w szpitalu rozlozyli rece i nie byli w stanie mi pomoc...Kazali mi ja co 4h karmic wiec co 3h ustawialam alarm bo okolo godziny ja na karmienie cwybudzalismy.Rozbieralam ja do naga,dmuchalam w twarz,mokra chusteczka po ciele jezdzilam,gilgalam sotpy..wszystko,byle ja tylko na chwile obudzic.Jakkolwiek to zabrzmi za kilka miesiecy zatesknisz za tym spaniem 🙃 🙃 🙃Na pocieszenie ci powiem,ze teraz malutkiej jeszcze niewiele potrzeba do szczescia i napewno to co z ciebie spija jej wystarcza.A waga tak sie nie martw,napewno szybko Kornelcia zacznie przybierac.Julia jak wychodzila ze szpitala wazyla 2,6kg przy wadze urodzeniowej 2,874.Glowa do gory,wszystko bedzie dobrze.Ja w ogole jestem zdziwiona tym antybiotykiem,co jej podaja.Mi tez wody odeszly dosc szybko,i po 18 godzinach podali antybiotyk..ale to mi w kroplowce jeszcze w czasie porodu,zeby nie doszlo do zakarzenia,a nie dziecku
Kurde musze wam sie pochwalic...w Londynie znalazlam iphone 5,czarny 😁 I teraz lezy na polce bo musze znalesc chwile,zeby isc kupic karte sim na niego i sprawdzic,czy nie jest zablokowany..fajnie by bylo,zeby nie,bo moj sie pierdzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...