Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Karola te zageszczacze zbyt wiele nie pomoga a pozniej mala nie bedzie mogla kupki zrobic.
u nas dzisiaj landlord byl i wydaje sie spoko koles. pomierzyl wszystkie zaslony i zaluzje i nowe chce kupic. jak mu powiedzialam, ze do kuchni mamy to kazal mi paragon przeslac i ze mi pieniadze odda. zobaczymy czy dotrzyma slowa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

living, bo prawie urzadzony 😉

[URL=http://imageshack.com/i/1xptc2j][IMG]http://imageshack.com/a/img69/1567/ptc2.jpg[/IMG][/URL]Uploaded with [URL=http://imageshack.com]ImageShack.com[/URL]


[URL=http://imageshack.com/i/f7vmjej][IMG]http://imageshack.com/a/img547/1609/vmje.jpg[/IMG][/URL]Uploaded with [URL=http://imageshack.com]ImageShack.com[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaka radość u Maryli 🤪 dzieci są słodkie 😁
Co do tych zagęszczaczy to zależy od dziecka. Czytałam już o tym, pytałam się na innym forum i coniektóre dzieci rzeczywiście mają problemy z wypróżnianiem, a coniektóre normalnie się załatwiają. Jak coś będzie się działo nie tak, to przestanę Jej dawać.

Maja wielki dzień przed Tobą :-) 😘

Kornelka spała dziś 9h ciągiem 🤪 być może gdyby nie słyszała taty szukającego się do pracy, obudziłaby się jeszcze później :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia fajnie 😁 !!! A Marylka jaki ma smiech zarazliwy 😁 szczery hehehe, maz maz to by w takiej przerwie lezal pewnie do gory kolami,a nie myslal zeby corke rozbawic.. 🤨
Ja spac nie moglam....ehhhh i niedlugo malla budzic bo na 8.45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja daj znac jak sie trzymasz i jak Zuzia zareagowala 😉
A Jacek, pomimo tego, ze tydzien razem to dla nas za dlugo i mielismy na siebie nerwa, odwalil kupe dobrej roboty 😜
i Maryla byla dzielna, bo zajmowala sie soba, albo przychodzila nam "pomagac" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haha ale cudowny smiech 🙂 Marylka jest nieziemska 😁 Powalilas mnie tym filmikiem.A living macie slicznie i przytulnie urzadzony,az chce sie wejsc i usiasc 🙂 I naprawde duzy jest w porownaniu z naszym 🙂
Maja powodzenia dzisiaj.Z wlasnego doswiadczenia wiem,ze Zuzia to lepiej zniesie niz ty 😁
A ja po wczorajszej wizycie u gp zwyczajnie sie poplakalam,bo ciapak jeden tylko mnie wkurzyl i tyle....paranoja nic mi nie pomoga,bo dzieciom nie powinno sie nic dawac i jeszcze mial problem dlaczego wczesniej Julii przepisano po operacji hydroksyzyne,bo on by tego nie zapisal....w koncu mu powiedzialam,ze nie zna mojego dziecka i lekarza,ktory to zapisal wiec niech sie nie wypowiada.Bo chirurg,ktory ja operowal chyba lepiej wie,co dziecko powinno brac i ze jemu tez by sie przydalo sie doksztalcic,bo fakt,ze dziecko jest na wlasciwej linii na siatce centylowej nie znaczy,ze nie ma zadnego problemu.A na zeby z laska jej zajrzal do buzi,Julia gryzla mu ten patyk,to jeszcze glos dupek na nia podniosl i kazal nam do dentysty isc bo on od zebow nie jest 🤢 🤢 🤢
A dzisiejsza noc jak zwykle-pobudka o 1:30 i nie spalysmy do 6:30 i potem 1,5h snu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co poszlam rano, odeslali nas z kwitkiem bo to popoludniowe zajecia dla takich maluchow, ktos nas w blad wprowadzil tydzien temu no ale nic zabralysmy dzieciaki na pobliska playgrupe akurat sie zaczynala 🙂 a pozniej na popoludnie zaprowadzilysmy dziewczynki i rozstanie.....tragedia. Mnie trzesie do teraz a odbieram ja za godzine, plakala bardzo babka ja wziel na rece ,a ona krzyczy ,ze chce do domku a juz wiedziala ,ze ja wychodze. Amelka jej kolezanka tez plakala, obie ......no nic to dwa flaty dalej, tel wlaczony w razie gdyby nie dawali rady. Ale serce sciska 😞 a ja juz w 2h oblecialam cala chate ze sprzataniem,chleb pieke i remament u malej w pokoju zrobilam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia może idź do innego lekarza. W ogóle jak on, mało wykwalifikowanych lekarz, bo tacy są GP, mógł podważać sposób leczenia specjalisty? Współczuję Ci takiej wizyty.

Maja, Mała z początku spanikowała, bo nie wiedziała co Ją tam czeka, a że dużo dzieci, zabawy i zabawek, to jej się spodobało :-) brawo za dzielność mamusi i córusi :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Brawo dla Zuzi 🙂 Mowilam,ze ty to gorzej zniesiesz niz ona.U nas tez tak samo bylo 😁 A ja kontrakt zaczne dopiero od 15-tego grudnia,bo musza mi nowy kontrakt wyslac,bo wytargowalam jeszcze wiecej kasy 😁 Teraz to jestem wrecz przeszczesliwa.W koncu jak to mowia,kto nie ryzykuje ten nie ma 😁
Karolcia ja juz bylam u wielu lekarzy i zawsze to samo.A w ogole ciapak mowil,ze nie ma w tym kraju leczenia problemow ze snem u dzieci a ja znalazlam pelno sleeping clinics na nhs....dzwonilam do HV i ma do mnie przyjsc w ciagu najblizszych tygodni i pogadamy o mlodej niespaniu
Jejku ale ten czas leci,byl poniedzialek,a dzis juz czwartek i niedlugo znowu weekend,jak milo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kajkack napisał(a):
A mi sie w tym tygodniu juz od wtorku ciagle wydawalo, ze juz czwartek 🤪 Moj maz zaczyna dzis urlop i do konca nastepnego tygodnia go ma i tak sie juz nie moglam doczekac 🙃

Ja sie tez meza urlopu doczekac nie moglam,a po 3 dniach juz za praca tesknilam haha 😁 Ale u ciebie jest o tyle lepiej,ze ci przy malutkiej pomoze.Lece obiadek robic,poki Mysza w przedszkolu jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha Monia mowilam ci 😉
Maja czyli Zuzia zniosla rozlake nienajgorzej 😉
a u nas problem, bo Marylka ma dola 🤔 nie chce jesc ani sie bawic, najchetniej by tylko lezala. nie da sie jej rozsmieszyc. nie wiem czy jakies chorobsko ja lapie czy jeszcze sie nie przyzwyczaila do nowego domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...