Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Duzo zdrowka dla Marylki i dla Julci 😘
A my autko kupilismy i w ramach zaplaty pozbylismy sie starego gracika, do ktorego zdazylam sie juz przyzwyczaic 🙂
A ja wczoraj sie niezle oparzylam. Wszystko przez moja nieuwage. Zlapalam mieso na widelec aby tylko i jak kladlam na rozgrzany olej ono mi spadlo na patelnie i mam pol dekoldu poparzonego 😞 Pierwsze moje poparzenie i w dodatku ja tak nie lubie takich rzeczy 😲
Poza tym dzis u fryzjera bylam 🙂 Maz w tym czasie z Mala na spacerku byl i Kornelka nam spi do tej pory 🙂 A w ogole termometr pokazywal dzis 3 stopnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 😉
KArola gratuluje autka 😉
Maryla wstala dzisiaj po 1 w nocy i domagala sie jedzenia. zjadla banana i poszla spac. rano wstala, jeszcze troszke utykala na nozke ale juz nie ma opuchlizny. i w koncu wrocila moja roztanczona gwiazdeczka 😉 az mamie chce sie zyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie,ze Marylka juz wraca do normy 😁 - formy hehe,
moja mala dzis znow w przedszkolu byla i wiecie co! w ciagu 3h byla 12 razy w toalecie! dwa razy na kupke i 1 na siusiu ,z doswiadczenia wiem,ze ona jak juz pozna dzie jest kibelek to chodzi byle chodzic albo wspomina,ze tam siusiu i Pani mysli,ze ona znow chce siusiu hhehe no ale tez i dwie kupki robila a tu moze byc,ze jej sie zbieralo i nie chciala dac plamy, i nie dala !!! bardzo dumna jestem z niej, za tow domu na drzemke tata jej pampka zalozyl i wiecie co jak sie obudzila mowi,ze chce kupe, zabralam ja do lazienki sicaam pampka a tu kupa!!!!!! juz nie pamietam kiedy zrobila pod siebie...no ale po prostu nie wytrzymala bo reszte zrobila do kibelka.....cos jej dolega jeszcze. Wiem,ze sie stresuje moja niunia i kaszel ma jeszcze, nasmarowalam ja tluszczem z gesi na noc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Melduje sie i ja
Nusia nawet nie wiesz,jak sie ciesze,ze z Manka juz lepiej.Czekalam na te wiesci
Maja widzisz jaka masz zdolna corcie 🙂Nasze dzieci sa duzo madrzejsze niz same myslimy 🙂 Juz nie raz sie o tym przekonalam.Jak ja sie ciesze,ze dzis juz czwartek,bo to znaczy,ze jeszcze dzis,jutro i w koncu wolne.A naprawde musze w koncu odetchnac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia a ja jeszcze jutrro i znowu do pracy 😜 😁
MAja Zuzia zdolniacha, a nie placze juz jak ja zostawiasz?
ja tez sie pochwale, Marylka sama chodzi o toalety, lacznie z tym, ze sama sie podciera (po siusiu oczywiscie:P)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To i ja sie pochwale,ze od tygodnia sypiamy normalnie 🙂Aaaa i to napewno cos z czekolada,bo w sobote ukradla mlodemu kawalek bialej princessy i noc z glowy.
A co do nocnika,to u nas juz na szczescie od dawna spokoj.Wyobrazcie sobie,ze Lukasz od Ani jest 2 m-ce starszy od Julii,siusiu robi do nocnika a kupe tylko do pampersa i Anka nie umie go tego oduczyc.Masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Musze isc sie do dentysty zarejestrowac,jak Julie zaprowadze,bo juz 3 dzien boli mnie zab,ktory mialam kanalowo leczony i nie wiem,czy jednak nie beda musieli go usunac jak zakladali na poczatku,bo sie nad nim zrobila taka torebka w ktorej sie ropa zbiera...wtedy mi to sciagneli ale mowili,ze jak sie powtorzy,to trzeba bedzie pomyslec nad usunieciem...lepiej nie 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia,a ktory zab???Chyba nie jedynka hehe

Ja bylam u lekarza rano, dostalam skierowanie na badanie krwi pod katem anemii, sratytaty.......a ogolnie to kazal mi baardzo uwazac na to co jjem bo z tego tytulu,ze jestem wegetarianka to mam delikatniusie cialko, ktore zle reaguje na kazde szajsowe zarlo typu frytki, a nawet ziemniaki, jajka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia, tak sobie mysle, ze moze Julka ma alergie na czekolade i reaguje brakiem snu. Moja siostra ma alergie na czekolade, ale nie wiem jakie miala objawy, bo ma rowniez inne alergie.

A u mnie dni z mezem sielankowe 🙂 codziennie gdzies jezdzimy, a to cos zalatwiamy, a to auto kupowalismy, dzis bylismy w Man w konsulacie zalatwic paszport dla Malej 🙂
Kornelka byla dzielna i ladnie zniosla podroz. Biedna tylko raz zaczela nam plakac w aucie i musielismy szukac najblizszej zjazdki z A1. Okazalo sie, ze miala kupke w majtkach no i glodna byla.
Zauwazylam, ze niestarcza mi coraz bardziej mleka dla Malej, ale ona nie chce ciagnac z butli 😞 Wczesniej najadala sie z jednego cycka. Jak duzo ulala, to po ulewaniu prosila o kolejna porcje mleka, a teraz jak jej sie skonczy mleko w jednym cycku, to od razu domaga sie kolejnego, a czasem i po drugim jest rozdrazniona i jeszcze chce. Probowalam jej podawac z butli mleko modyfikowane, ale ona nie chce mi ciagnac ze smoczka i jeszcze bardziej placze 😞 I nie wiem co powinnam robic? Czy moze myle sie z tym, ze jej niewystarcza tego mleka, bo jakby niestarczalo to by po prostu zjadla z butli 🤢

A tak poza tym, to super kontakt moj maz zlapal z Kornelka 🙃 Wczesniej tak jakby sie bal Jej zmienic pieluszke, czy jak plakala, to mowil, ze u niego jeszcze bardziej placze. A teraz juz tak nie mowi, jak uslyszy, ze kupke zrobila, to mi nawet nic nie mowi, tylko idzie przewinac 🤪 Naprawde szkoda, ze nie mogl po moim porodzie wziac tych dwoch tygodni paternity, bo pewnie od poczatku by sie tak przyzwyczail do niej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kajack Julia miala stwierdzona alergie na czekolade.Za kazdym razem,co ja zjadla,to miala meeega biegunke i kaszke na twarzy..od prawie roku nie wystepowalo ani jedno,ani drugie,wiec wszyscy myslelismy,ze alergia ustapila.Owszem,ma niewielka kaszke na buzi,ale to ma odkad pamietam i nie tylko od czekolady...Nastepnym razem jak w Londku bede to znowu powtorze testy u chinczyka
A ja chora,masakra,zatoki zawalone,gardlo boli.Maja a co do zeba to 2-ka niestety.Ale zauwazylam zaleznosc,ze jak mnie zatoki bola to i zab...a wiem,ze mam wlasnie torebke z ropa nad tym zebem wiec pewnie to jest jakos powiazane...w przyszly piatek mam wizyte u dentysty,dla siebie i pierwsza dla Myszki 🙂 Pewnie nie da sobie nawet tam zajrzec :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia ja jak szlam z Zuzia pierwszy raz to juz tydzien wczesniej ja wprowadzalam co ja czeka ,ze bedzie wujek dentysta 😁! magiczne slowo wujek nie pan 🙂 no i nie plakala ,siedziala u mnie na kolanach otworzyla troszke buzie ale wystarczajaco zeby zajrzec 🙂 ogolnie wizyta przebiegla spokojnie,a ja bylam dumna 🙂 Ty tez bedziesz ,przeciez wiesz,ze my najbardziej sie obawiamy tych "zdarzen" jako matki 😁
A ze dwojka to nieciekawie .... a jak Ci ja wyrwa! 😁 🙃 dziewczyno bez zeba na przedzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 😉

niedawno dostalam smsa od dentysty, ze czas na kolejna wizyte Maryli 😉 pierwsza przebiegla podobnie jak u Zuzi 😉 zobaczymy jak teraz, bo jakby niebylo jest starsza i bardziej uparta.
wczoraj zepsola nam sie antena satelitarna i Jacek poszedl naprawiac a Maryla stwierdzila, ze ona naprawi i zaczela dmuchac na dekoder, po chwili wrocil sygnal a Maryla podekscytowana, ze to ona naprawila dmuchaniem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietni sa Nusia 🙂
A moze to Marylka ma magiczny oddech ? 😁
My od dwoch dni mamy spokojne noce, ide dzis z mala odebrac kaloszki dla niej ,babka ma nowki z hurtowni wiele sztuk po £3 ! 😁 tylko......musze sie udac do najgorszej dzielnicy...mam nadzieje,ze dzis zaczepni nie beda czarni..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia pamietrasz te czapeczki z H&M ktore nasze male takie same mialy??? Jak to dawno bylo jak sie widzialysmy u mnie, a czapeczka nadal dobra!!!!!!!! 🙂 i ani troche nie mala 🙂 czyli one glowy wielkie mialy? hehehhe bo teraz ma taka sama? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Majka pamietam 🙂 Julia ma malutka glowe,bo czapki tez ma z zeszlego roku,pasuja jej te na 12-18 miesiecy.Z reszta ja jak ogladam czapki dla siebie to przymierzam w H&M czapki na 8 lat w dziale dzieciecym 😁
Dziewczyny ale jestem chora,masakra.Dzis mam chyba apogeum,bo od rana mam taki kaszel i taka flegma mi schodzi,ze juz 3 razy wymiotowalam 😞 Masakra mowie wam,czuje sie,jakbym umrzec miala.Jedno dobre,ze zab juz nie boli,pewnie dlatego,ze cale to paskudztwo zaczelo mi schodzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moja ma wielka glowe:P
nie wiem czy ktoras z was ma problem z myciem/splukiwaniem glowy? my mialysmy i skonczyl sie po tym jak kupilam Mance okularki do plywania (od dawna o takich marzyla) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas google juz od dawna w wannie goszcza 😁 Juz chyba z rok czasu,ale to dlatego,ze staram sie isc z nia na basen chociaz raz na 2 tygodnie i ona je uwielbia.U nas Julia po namydleniu sama sie splukuje,my ja tylko poprawiamy,ale za to musi kapac sie z lalka i Piotrek myje obu wlosy i cialo 😁 Potem Julia mowi,ze lala chce isc spac,wiec trzeba lalke wyjac i polozyc a potem Julie wytrzec 😁 😁 Taka ma faze 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
A co do basenu to jestem z niej dumna,bo jak ma rekawki zalozone to potrafi juz kawalek sama przeplynac i nigdy nie chce byc tam,gdzie ma grunt 😁 Ostatnio troche basen zaniedbalismy przez te wszystkie odwiedziny,bo ostatni raz bylismy miesiac temu,ale jak dojde do siebie to jej to wynagrodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...