Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
A teraz z innej beczki.Robilam chrzesnicy paczke na mikolajki i wyszlo mi 2,5kg.Poszlam na poczte zapytac ile kosztuje wysylka a pani do mnie,ze 39f!!!Wiec Piotrek pojechal po reszte prezentow na swieta dla Piotrka rodziny i wyslemy 1 paczke do tesciowej,a ona po prostu to wysle w Polsce,bo to przesada,a reszte potrzyma u siebie do swiat.Masakra skad oni te ceny biora???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

ceny royal mail ma po prostu z kosmosu. tak jak piszesz, bardziej sie oplaca wyslac 20kg kurierem niz 2 poczta 😉
Manka tez uwielbia basen i jutro otwieraja nowiusienki za naszym domem, wiec na pewno bedziemy sie u nich goscic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
Ja Ci polecam mozenie ogladalas/sluchalas Lindsey Stirling, ma swietne teledyski i muzyka dla uszu 🙂


brzmi znajomo 😉
http://www.youtube.com/watch?v=SWuAc2mcgxU&list=PL64167D43C277B2A2
posluchaj tych utworow, najlepiej jak juz mala bedzie spala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
no Nusia strasznie fajne! zapisze w ulubionych ,jaki spokoj mimo tych tyntyryntyn 🙂


standing in silence to moja ulubiona plyta 😉 wyobraznia pracuje na maxa, nie? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc :-)
Codzien mialam ochote wejsc na forum ale zupelnie nie moglam znalesc czasu. Teraz sie poddalam- nie bede nadrabiac tego co pisalyscie i mam nadzieje ze uda mi sie na bierzaco z wami pisac;-)
Krzysiu stal sie bardzo meczacy. Mam wrazenie ze nie potrafi sie juz niczym sam zajac. Jestem wyczerpana;-( nie mowi nic nowego. Stare: nie ma, NIE, daj, i czasem mama lub tata... Nie wiem kiedy sie rozgada, ale moze mu sie nie spieszy? Nauczyl sie za to sortowac klocki w garnuszku. I budowac z duplo i takich duych plastkowych klockow. I to mnie na chwile obecna cieszy.;-)
Zabkow wciaz tylko 8! Od czerwca czekamy na reszte i niemoga sie przebic! A maly co drugi tydzien szaleje wkladajac wszystko do buzi. Sliniakow mam chyba z 40 rzevy na bierzaco mu zmieniac;/
Z M juz w ogole sie nie dogaduje. Nie mam sil do niego i naszej obecnej relacji. Nie mam nawet mocy rzeby sie starac.

Ciekawa jestem co uwas? Co nowego u dzieciaczkow? Mam nadzieje ze wszystkie czujecie sie fantastycznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marylu zagladaj czesciej 🙂
chlopcy zazwyczaj pozniej zaczynaja mowic, wiec nie ma sie co martwic 😉

moja kolezanka dalej rodzi, powolutku jej to idzie. na szczescie skurcze (wedlug tej maszyny pomiarowej - zapomnialam jak sie nazywa 😜) ma prawie maksymalne, a ona odczuwa je od tak sobie 😁 jej maz do mnie dzwonil przed chwila, bo polozna jej masaz szyjki robila i mial ochote ja trzepnac w leb, zeby przestala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie zapomne, jak ja sie w czasie ciazy balam tych masazy szyjki macicy i tego sprawdzania rozwarcia . Jeszcze ja jestem po kilkuletniej przygodzie zwanej pochwica, w zwiazku z tym nie kazdemu ginekologowi dam sie zbadac, a na wymaz do cytologii moja przychodnia zamiast do pielegniarki wysyla mnie do Sexual Clinic 😁

Nusia zycz kolezance szybkiego zakonczenia akcji porodowej 🙂

Marylu nie martw sie tym, ze Krzysiu tam malo mowi. W swoim czasie zacznie rozmawiac 🙂 Ja mam tutaj dosc sporo znajomych z dziecmi i rzeczywiscie chlopcy pozniej opanowuja jezyk. Mojej kolezanki dwulatek mowi tyle co Twoj czternastomiesieczny Krzysiu, wiec nie masz sie czym martwic :-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heyka

Ja juz dzis nieco lepiej,ale tez bez rewelacji.Bylam dzis od rana z Serhanem pracy dla niego szukac i juz w drugim odwiedzonym pubie kazali mu sie jutro rano na trening stawic i pojutrze jak mu sie spodoba to prace zacznie 😁 Fuksa mial,bo akurat szef kuchni odszedl i mieli dac ogloszenie,ze potrzebuja kogos z doswiadczeniem,a on ma 15 lat zaliczone na tym stanowisku 😁 Tylko,zeby jeszcze kasa w miare byla,jutro sie okaze
Kajack ja nawet nie slyszalam o takiej chorobie.Szok.A jak to sie w ogole leczy?
Nusia zycze kolezance,zeby szybko juz poszlo
Marylu super,ze jestes.Co do mowienia,to sie nie lam.Julia w takim wieku tez malo mowila,a teraz buzka jej sie nie zamyka 🙂 A co do sprzeczania i niedogadywania to czasem tak juz bywa.W kazdym zwiazku sa lepsze i gorsze dni.Ja czasem tez mam mojego meza serdecznie dosc 😮 😮 😮 A czasem nie moge sie doczekac,az wroci z pracy,zeby sie przytulic 😁
Jakby ktoras byla zainteresowana,to w argosie jest promocja na posciele,kup 1 druga za pol ceny.Ja dzis kupilam te 2 Julii,sa naprawde dobrej jakosci i zaplacilam niecale 18f
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/1199697.htm
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/1199769.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂ciao.
Karola ja poczytalam o tej dysfuncji mam nadzieje,ze to nie na tle psychicznym u Ciebie chociaz wyglada to bardzo niefajnie....
Marylu dokladnie jak dziewczyny mowia, chlopcy czesto pozniej zaczynaja mowic, dobrze,ze wogole mowi.A co do facetow to pozostawie tu trzy wielkie kropy ...
Monia ladna posciel 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale fajna posciel 🤪 My narazie siedzimy w poscielach niemowlecych 😁
Nusia jak tam kolezanka? Urodzila juz?

A co do mnie, to minelo i mam nadzieje, ze nigdy nie wroci 🙂 A niestety to jest na tle psychicznym. Tak naprawde mozna z tego wyjsc tylko i wylacznie pracujac nad soba, swoimi lękami itp A bierze sie tez dokladnie nie wiadomo skad. I prawdopodobnie 5% kobiet ma ta przypadlosc, ale malo z nich sie zglasza z problemem do jakiego kolwiek lekarza i co najciekawsze malo ktory ginekolog potrafi postawic diagnoze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia Twoja przez sen gada, a moja tez gada, ale to tak sie rozgadala, ze jestem w szoku 🤪
Ogolnie chyba troche zaczela odczuwac, ze tatus do pracy wrocil, bo jak maz spi po nockach, to Mala jest nie do opanowania. Caly czas chcialaby byc przy cycku, placze jak sie Ja polozy czy do lozeczka czy na play mate czy na chustawke. Jak tylko tatus wstanie i sie krzata po pokoju, wystarczy ze jest w jednym pomieszczeniu dziecko sie samo soba potrafi zajac, gada sobie do zabawek, smieje sie do mebli itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...