Skocz do zawartości

Mamusie z Trójmiasta | Forum dla mam


niunia26_m

Rekomendowane odpowiedzi

niunia26 napisał(a):
OOO Laurka się kluseczką robi ;-) Pawcio to już z 9 kilo ma pewnie, jutro go zważę ;-)


a WEŹ nic nie mów bueheh 🙂 patyczak jeden 🙂 oby tylko ważyła te 9 kg mając rok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 440
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Blue napisał(a):
niunia26 napisał(a):
OOO Laurka się kluseczką robi ;-) Pawcio to już z 9 kilo ma pewnie, jutro go zważę ;-)


a WEŹ nic nie mów bueheh 🙂 patyczak jeden 🙂 oby tylko ważyła te 9 kg mając rok.


Da radę. Przynajmniej się odchudzać nie będzie musiała w przyszłości ;-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski mam pytanko, bo jak się urodziła Laura to nie kupiłam gazety, bo zapomniałam jakoś to gdzie może być jej zdjęcie w Gazecie Wyborczej czy Dzienniku Bałtyckim jeśli chodzi o Gdańsk? Jak myślicie? bo chodziła kobita, ale zapomniałam nazwy gazety 😞 a jest archiwum z tej i tej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja ma zatkany nosek, nie leci z niego katar tylko jest jakby jedna dziurka mokra od wczoraj tak ma no i zębol jej wyłazi, może to od tego? Smaruję jej nosek maścią majerankową i zakraplam solą morską. I gorączki nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunia26 napisał(a):
Blue, teraz większość dzieci z katarem chodzi. Taka pogoda ;-(


No ja i mój byliśmy chorzy mogła załapać, ale katar nadal z tego nie wyszedł 🤢 może to i dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niunia i jak Pawełek znosi ząbkowanie? Czytałam na "żłobku", że dostał od tego katarku.

Do dzisiaj myśłałam, że u Olci czekamy na jeden ząbek - ostatnią 4 (dolną), a patrzę tam cztery białe plamki na 3, więc niebawem i one ruszą. Jak w takim tępie będą szły to może na Gwiazdkę będzie miała wszytkie mleczaki hehe no zobaczymy 😉

Ola miała zdjęcie tylko w Wyborczej - oczywiście mam egzemplarz, bo jak przyszła pani z Dziennika Bałtyckiego to Ola była naświetlana lampami, więc odpuściłam sobie.

Blue, a tu coś dla Ciebie - link do gazety Wyborczej http://szukaj.wyborcza.pl/Archiwum/1,107049,8476074,Witaj_na_swiecie.html a do Bałtyckiego to już nie wiem - najlepiej zadzwoń albo napisz maila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka81 napisał(a):
Niunia i jak Pawełek znosi ząbkowanie? Czytałam na "żłobku", że dostał od tego katarku.

Do dzisiaj myśłałam, że u Olci czekamy na jeden ząbek - ostatnią 4 (dolną), a patrzę tam cztery białe plamki na 3, więc niebawem i one ruszą. Jak w takim tępie będą szły to może na Gwiazdkę będzie miała wszytkie mleczaki hehe no zobaczymy 😉

Ola miała zdjęcie tylko w Wyborczej - oczywiście mam egzemplarz, bo jak przyszła pani z Dziennika Bałtyckiego to Ola była naświetlana lampami, więc odpuściłam sobie.

Blue, a tu coś dla Ciebie - link do gazety Wyborczej http://szukaj.wyborcza.pl/Archiwum/1,107049,8476074,Witaj_na_swiecie.html a do Bałtyckiego to już nie wiem - najlepiej zadzwoń albo napisz maila.


Napisałam już do nich 🙂 facetka wszystko wyjaśniła.

Laurze ten kieł wyłazi w strasznie powolnym tempie, kilka dni to już trwa i będzie pewnie jeszcze kilka tyg. heh 🙂 A kataru nie ma, a nos niby taki zatkany, ale normalnie oddycha bez sensu, może to przez ząbki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue, z tej sinej plamki może się zrobić krwiaczek, ale nie musi. Oli zrobił się taki krwiaczek jak wychodziła jedna górna 4 i o dziwo nie przeszkadzało jej to tzn. nie płakła, nawet specjalnie nie marudziła. Lekarka była pełna podziwu, więc nic nie dawała jej na tego krwiaczka. Ja jej smaruje całyczas dziąsełka Dentinox N.

Olinka oskrzela ma już osłuchowo czyste, gardełko też ok, jeszcze ma odrobinkę katarku, ale leczymy go. Może już wychodzić na spacerki i od poniedziałku idzie do żłobka. Ciekawe ile tym razem pochodzi? Mam nadzieję, że tym razem będzie to dłużej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka81 napisał(a):
Blue, z tej sinej plamki może się zrobić krwiaczek, ale nie musi. Oli zrobił się taki krwiaczek jak wychodziła jedna górna 4 i o dziwo nie przeszkadzało jej to tzn. nie płakła, nawet specjalnie nie marudziła. Lekarka była pełna podziwu, więc nic nie dawała jej na tego krwiaczka. Ja jej smaruje całyczas dziąsełka Dentinox N.

Olinka oskrzela ma już osłuchowo czyste, gardełko też ok, jeszcze ma odrobinkę katarku, ale leczymy go. Może już wychodzić na spacerki i od poniedziałku idzie do żłobka. Ciekawe ile tym razem pochodzi? Mam nadzieję, że tym razem będzie to dłużej.


Mam nadzieję, że nic z tego nie będzie, bo to jest mikro kropeczka sina. No, ale zobaczymy. Kurcze no ile taki ząb może wychodzić. Ona to już ma od tygodnia i się ledwo co rusza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue, też dziwie się, że tak mało jest mam z 3miasta i okolic, ale może faktycznie jest tak mało albo wystarczy im forum z miesiąca narodzin dziecka. Ja jeszcze na brzuszku próbowałam rozkręcić trójmiejskie forum, ale była na ogół cisza. Dopiero jak Niunia założyła to ruszyło z naszą czwórką 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka81 napisał(a):
Blue, też dziwie się, że tak mało jest mam z 3miasta i okolic, ale może faktycznie jest tak mało albo wystarczy im forum z miesiąca narodzin dziecka. Ja jeszcze na brzuszku próbowałam rozkręcić trójmiejskie forum, ale była na ogół cisza. Dopiero jak Niunia założyła to ruszyło z naszą czwórką 🙂



No właśnie, ale nie wierzę, że tylko my jesteśmy 😉 to widocznie im się nie chce, a szkoda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulka, musze jeszcze miesiąc poczekać na nowe stanowisko, bo laska która wchodzi za mnie na to stare dopiero od poniedziałku przyszła do pracy i mam miesiąc na jej przeszkolenie.
Najgorsze, że się rozchorowałam, wzięłam dziś urlop, ale jutro muszę iść, leci mi z nosa jak z kranu. M. też chory, Pawełek chory. Masakra ;-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...