Skocz do zawartości

Mamusie z Trójmiasta | Forum dla mam


niunia26_m

Rekomendowane odpowiedzi

Gerda napisał(a):
Oj, biedaczki moje - Olga to juz duża dziewczynka, ale Pawcio taki maleńki, na szczescie b. dzielny...


Uśmiałam się z tego posta 😁 wariatka jedna! 🙂 jak kupię spacerówkę w tym mieś. to może gdzieś się spotkamy dziewczyny?? 🙂 bo jednak będę mieć mniej do dźwigania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 440
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

niunia26 napisał(a):
Blue napisał(a):
niunia26 napisał(a):
Pamperek już jest klockiem wielkim ;-)


Ile już waży i mierzy?


Dwa tygodnie temu ważył 8 kg, w środę będę go ważyć i mierzyć.


Dobre 😁 To moja waży aż 7740g w pampersie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam wam się pochwalić, że wczoraj Laura po raz pierwszy stanęła sama w łóżeczku 🙂 i już teraz ciągle wstaje i się cieszy 🙂 raczkuje, sama siada itd. ogólnie idzie do przodu ze wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunia26 napisał(a):
Dziewczyny, ale się rozchorowałam, normalnie nie mogę oddychać. Najpierw Pawliś z katarem, teraz Ja. Mam nadzieję, że się Pawełek na nowo nie rozchoruje.


Kurcze jest taka szansa 😞 to łykaj dużo leków 🙂
Ja jestem ciekawa ile razy tej zimy zachoruję i czy Laurę ruszy, wolałabym, żeby nie.. ale jednak choroba motywuje organizm do produkcji przeciwciał.

Anulka kiedy zachorowała Ci Olcia po raz 1?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunia26 napisał(a):
Blue zjem Laurę, ona jest super bystra laska!!!!!!!!!!!!!



A co ! Po mamusi 😁zaczęła ostatnio marszczyć nos, robić usta w dzióbek i sapać nosem, to też jak to się jej pokazuje to ona od razu to robi hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunia26 napisał(a):
Blue zjem Laurę, ona jest super bystra laska!!!!!!!!!!!!!



A co ! Po mamusi 😁zaczęła ostatnio marszczyć nos, robić usta w dzióbek i sapać nosem, to też jak to się jej pokazuje to ona od razu to robi hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka81 napisał(a):
Blue, po 1 - Laura jest boska, po 2 - Olcia mi pierwszy raz zachorowała jak miała 10 m-cy na jelitówkę, a potem drugi raz jak miała 11 m-cy to miała 3dniówkę. Odpukać nie choruje i mam nadzieję, że w żłobku nie będzie za dużo zarażać się.

Niunia, zdrówka życzę 🙂


No to późno zachorowała 🙂 ja też bym chciała żeby jak najdłużej była zdrowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niunia a jak sie dziś masz?

Blue kiedy Laura ci zaczeła samodzielnie siadac i obracać sie na plecy z brzuszka?

Anulka - a jak Olga spędza czas w żłobku? Smakuje jej jedzonko i odpowiadają zabawy?

My mamy aktywny czas krzyków aktualnie - Patryś robi się znowu urwisem, ach już sie nie mogę doczekać, kiedy zrozumie słowa: Nie wolno 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...