Skocz do zawartości

Mamusie z Trójmiasta | Forum dla mam


niunia26_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Blue na tym zdjeciu z avatarka bieżącego Laura też wykapana TY.

U nas z kolei zdania podzielone, Ci co znają lepiej mojego Męza mówią, ze do Niego Patryś podobny. Grono lepiej znające mnie - że do mnie 😜 Także w tym momencie najważniejsze, by BYŁ ZDRÓW 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 440
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Gerda napisał(a):
Blue na tym zdjeciu z avatarka bieżącego Laura też wykapana TY.

U nas z kolei zdania podzielone, Ci co znają lepiej mojego Męza mówią, ze do Niego Patryś podobny. Grono lepiej znające mnie - że do mnie 😜 Także w tym momencie najważniejsze, by BYŁ ZDRÓW 😁


Męża nie widziałam to fakt, ale widziałam Ciebie i widzę, że ma urodę po Tobie 🙂 no chyba, że mąż jest podobny do Ciebie 😜 u mnie też się zdarza, że mówią, że np. do mnie albo do nikogo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gerda, chyba się nie chwaliłaś, ale ja już wczoraj wylukałam na suwaczku 2 kasowniczki 🙂

Ola jak urodziła się to była klonem taty, potem była wymieszana, ale z przewagą nadal taty, aż zrobiła się wykapana ja, teraz to zależy jak spojrzy się, nadal jest bardzo do mnie podobna, ale coś z tatusia też ma. Moje ma na pewno oczy - kształt i kolor też.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka81 napisał(a):
Gerda, chyba się nie chwaliłaś, ale ja już wczoraj wylukałam na suwaczku 2 kasowniczki 🙂

Ola jak urodziła się to była klonem taty, potem była wymieszana, ale z przewagą nadal taty, aż zrobiła się wykapana ja, teraz to zależy jak spojrzy się, nadal jest bardzo do mnie podobna, ale coś z tatusia też ma. Moje ma na pewno oczy - kształt i kolor też.




U mnie to samo 🙂 najpierw tatusiek , potem taka nijaka i teraz bardziej do mnie, ciekawe jak to będzie później, a mojej koleżanki córa od małego do teraz 100% ojciec 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue, zapomniałam jeszcze napisać, że czasem daje od siebie takiego smażonego schabowego lub pierś z kurczaka, tyle że dla Oli zeskrobuje panierkę.

A co do ząbków to u jednej z mamusiek, synkowi zaczęły wychodzić ząbki dopiero jak skończył 11 m-cy, tak samo miała u starszej córki, bezproblemowo wychodził jeden za drugim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunia26 napisał(a):
Z tymi ząbkami to różnie. U Nas np. nie Pawliś ząbkuje tylko Ja ;-) Męczę się z ósemką ;-(


Mi już jedna wyrosła całkiem niedawno 🙃 3 dni dziąsło mnie bolało, ale nie aż tak mocno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gerda Ty S dojedziesz, Anulka może tramwajem i autobusem 143 lub 117, nie wiem tylko jak Blue? Dziś podpatrzyłam jak laska wsiada do SKM z wózkiem sama i w przyszłym tygodniu pojadę do pracy z Pawłem SKM i wypróbuje to wsiadanie. Wjeżdżasz wózkiem tyłem, tylne koła stawiasz na schodku od kolejki i wciągasz wózek tak jak na zwykłych schodach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No mi też zostały ostatnie dni, bo też od września wracam do pracy, Jakbym miała jechać do Sopoćkowa to tak jak Niunia napisałaś, chociaż mogłabym też skm, bo od niedawna Ola w spacerówce jeżdzi tyłem do mnie, więc łatwiej mi dźwignąć wózek pod pachą i pewnie wstwić do kolejki. Ja piszę się na spotkanie, tylko od razu piszę że 23, 24,30 i 31 odpada, reszta dni spoko, jeżeli mamy spotkać się do końca sierpnia,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam stosunkowo duży wózek, bo taki chciałam, więc u mnie odpada samej dźwiganie go do skm, więc jak będziecie chętne na spotkanie w Gda to ja się piszę, bo autobusem to spokojnie dam radę 😜 tylko druga sprawa nie wiem jak ta moja histeryczka się zachowa, bo niby mija jej strach do ludzi, ale jakby miała zacząć wyć całą drogę w autobusie to chyba bym umarła ze wstydu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerda napisał(a):
Ja to już się nie krepuję, jak Patryś daje koncercik w autobusie. Ostatnio to nawet jakiś starsze panie gadały sobie coś w stylu: Nie umie się własnym dzieckiem zająć. Pudernice jedne! 😠


Kurde a co masz zrobić jak dziecko się boi obcych.. zakleić mu buzię? 😠 żenada!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...