Skocz do zawarto艣ci

hobby | Forum dla mam


Go艣膰

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie p贸藕niej...
  • Mamusie
ja mam nietypowe hobby - odkad pamietam interesowaly mnie autka... wiec jesli tylko mamy okazje jezdzimy z moim t na jakies zloty czy "car party" 馃檪 zawsze chcialam by nauczyl mnie driftowac i obiecal ze jak juz jego fiacior bedzie jezdzil to mnie nauczy (on to juz wogole ma zboczenie na punkcie aut) 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

monic87 napisa艂(a):
ojej, dwa razy mi sie wkleilo


Ja bnie widz臋 niestety zdj臋cia. Ja te偶 napisze co艣 o swoim hobby ale musze mie膰 wiecej post贸w 偶eby wstawi膰 fotk臋.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje hobby....Hmm nie wiem czy to hobby, ale jak ma艂y 艣pi staram si臋 kr膮偶y膰 w necie i og艂asza膰 bezdomne psiaki. Zak艂ada膰 im w膮tki, zbiera膰 fundusze na leczenie itp.
Aaaa no i oczywi艣cie moja najwi臋ksza pasja-dzia艂eczka 馃槣 Kwiatki, kwiatuszki, krzaczki, owoce i warzywa hehe 馃槈
Wi臋c je艣li, kt贸ra艣 z was zg艂odnieje jad膮c przez Gorz贸w zapraszam na grilla 馃榿
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Oo Iwona super!
ja nie mam aparatu jakiegos tam dobrego, a lubie sobie popstrykac fotki mojemu modelowi a ma ich muuuultuuum 馃檭
az do znudzenia biegam za nim z aparatem:P

No i grazgam sobie po scianach kartce itd.. 馃檪



Ooo Monic87 to widze ze masz jobla na auta jak szwagier.. hehe ale on to az przesadnie 馃槣 nawet w czevchach byl na zlocie ze swoim bingielkiem 馃檭 馃檭

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
my to racezj blizej jezdzimy...raz tylko w niemczech na zlociku bylismy


i mialam kiedys tez takie swoje autko o jakim marzylam (jeszcze rok temu) ale niestety sprzedalam - bylo trzydrzwiowe a przy maluszku to malo poreczne...no i mialo kubelki wiec trzeba mnie bylo wyrzucac z autka bym wysiadla w ciazy 馃槣
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
buuterfly napisa艂(a):
Iwonka kiedy mo偶na um贸wi膰 si臋 na sesj臋? 馃槣


hehe to tylko hobby,偶adna ze mnie profesjonalistka 馃榿 馃榿 ale jak chcesz kolega z naszej grupy fotograficznej zawsze ch臋tny... 馃槣 馃榿 on ma lepszy sprz臋t a co za tym idzie robi 艣wietne zdj臋cia, no i jest czasowy 馃槈 馃檪
mo偶e jak b臋dziesz kiedy艣 w woj.艣wi臋tokrzyskim i odwiedzisz taki zamek "Krzy偶top贸r" w Uje藕dzie( to moje rodzinne strony) to mo偶emy si臋 um贸wi膰 bo w tym zamku to wychodz膮 superowe foty 馃槈 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
ja sobie "dziergam" bi偶uteri臋, ozdabiam r贸偶ne rzeczy metod膮 decoupage, planuj臋 si臋 zabra膰 za mas臋 termoutwardzaln膮 i robienie kartek, ale to kiedy艣, jak M艂oda b臋dzie wi臋ksza 馃檪
jak to godz臋? Zwykle d艂ubi臋 w swoich szparga艂ach podczas jej drzemki, albo w nocy, jak ju偶 u艣nie. Ale czasu na to niewiele mam...
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Ajaj, troch臋 moich pasji p贸ki co posz艂o w k膮t... ze wzgl臋d贸w finansowych chyba bardziej ni偶 Witkowych. 馃え

Amatorsko fotografia i obr贸bka zdj臋膰. Ale p贸ki co odk艂adam pieni膮偶ki na aparat + dobry laptop. A mojemu ma艂emu modelowi te偶 w k贸艂ko cykam zdj臋cia, ale to g艂贸wnie dla rodziny, kt贸ra jest daleko a chce by膰 z nim na bie偶膮co, heh, wi臋c do aguagu to si臋 raczej nie odnosi. 馃槈

Do tego rysunek, bazgro艂ki, hie, hie. 馃槈 No i kiedy艣 co艣 na kompie...ale w艂a艣nie teraz nie mam na czym (pisz臋 na notebooku, a to za s艂abe na to 馃ゴ ).

Komiksy. 馃槣 Kiedy艣 kupowa艂am i czyta艂am, teraz z racji ci臋膰 w bud偶ecie wi臋cej po偶yczam i czytam. 馃槈 W tym te偶 komiks japo艅ski.

Ksi膮偶ki, ksi膮偶ki... przer贸偶ne... 馃槣 馃槣

Filmy. 馃槑 G艂贸wnie ogl膮dam na kompie, ale jak si臋 upr臋 i chc臋 co艣 zobaczy膰 na du偶ym ekranie to nie ma zmi艂uj! 馃榿 馃槈

Pisanie wierszy... 鈽猴笍 Do szufladki... 鈽猴笍

艢piew. 馃檪 Kiedy艣 co艣 wi臋cej, teraz tylko tak domowo. Ale chyba ju偶 i tak ca艂a okolica mnie s艂ysza艂a. 馃榿

A jak i 艣piew to i muzyka - rock, metal. Hm, no to tu fakt, kiedy艣 cz臋sto si臋 chodzi艂o na koncerty, teraz nie bardzo jest jak. 馃え Ale i tu si臋 kombinuje i si臋 czasem gdzie艣 jeszcze p贸jdzie. 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
buuterfly napisa艂(a):
Sathi czytam to co napisa艂a艣 i poczu艂am si臋 jak stara baba. Czy nasze najlepsze lata s膮 za nami? Tylko dlatego, 偶e mamy dzieci i blokad臋? Mam 23 lata a czuj臋 si臋 jak emerytka przez to wszystko.

ja my艣l臋, 偶e nasze najlepsze lata s膮 dopiero przed nami 馃檪 馃檪 zobaczycie ile talent贸w w sobie odkryjemy podczas zabawy z dzie膰mi i ile rado艣ci nam to da 馃槈

Aniu, 偶eby艣 wiedzia艂a, 偶e wszystko biegiem... 馃檪 na szcz臋艣cie moja M艂oda potrafi w dzie艅 przespa膰 3 h, wi臋c zd膮偶臋 zrobi膰 pranie, ugotowa膰 jak膮艣 zup臋, ogarn膮膰 co nieco i zostaje troch臋 czasu na zabaw臋 馃槈
ksi膮偶ki te偶 czyta膰 lubi臋, ale na to ju偶 (Ju偶?! JESZCZE!) si艂y ani czasu nie mam 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
buuterfly napisa艂(a):
Sathi czytam to co napisa艂a艣 i poczu艂am si臋 jak stara baba. Czy nasze najlepsze lata s膮 za nami? Tylko dlatego, 偶e mamy dzieci i blokad臋? Mam 23 lata a czuj臋 si臋 jak emerytka przez to wszystko.

Buuterfly dlaczego poczu艂a艣 si臋 stara? Jaka blokada? 馃槥
U mnie p贸ki co najwi臋kszy problem to finanse, ale mam to na celowniku, he, he, pieni膮偶ki jakie艣 si臋 odk艂ada, co艣 si臋 kombinuje. 馃槈 No dobrze, jeszcze mam problem ze swoim zdrowiem (kt贸ry te偶 si臋 艂膮czy z finansami), ale staram si臋 patrze膰 optymistycznie. 馃槅

Kwasiek_ hm... czas na hobby... No to u mnie pr臋dzej mieszkanie si臋 ciut zaniedba, itd. ni偶 ja np. porzuc臋 pasjonuj膮c膮 ksi膮偶k臋, albo wci膮gaj膮cy film. 馃榿 Taki ze mnie dziwny typ... m贸j facet si臋 ju偶 przyzwyczai艂, 偶e robi臋 najpierw rzeczy najmniej wa偶ne. 馃檭
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
No tak, "hondzie" (tak mawia moja kumpela zakochana w swojej civic 馃槣) s膮 ca艂kiem fajne. 馃檪 Ale co fakt: dla mnie ka偶da 3drzwi贸wka przy dziecku jest niepor臋czna. 馃あ Ja je偶d偶臋 Nissanem. 馃檪 Japo艅ce rz膮dz膮. 馃槈
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

My mamy Rovera 25.... cholerstow jak nie wiem... Mojemu zawsze sie podobalo bo male zgrabne i dupa ciagle w naprawie 馃槣 heh ale co tam tak juz jest z uzywkami 馃槈
nastepny kiedys tam musze jaka Hondzie wychaczyc 馃榿 ehhehe teraz na moje bedzie 馃槣
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋
×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...