Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
ALekSanDra napisał(a):
Hej laseczki meldunek...
żyję ale mam za sobą trudne dni... wiec o...
teraz jest w miare 🙂 w koncu mam neta wiec bede czesciej...


no w końcu jakiś oddzew od ciebie..............gdzie byłaś jak cię nie było?


przechodziłam najgorsze dni w życiu... 😞
ale jestem... u mnie ogromnie sie zmieniło wszystko... nie nadrobe was kochane bo tego tyle że chocho... ale od teraz mam neta wiec jest spoko loko luazik hahahahahaha z wami raźniej własnie z nerwów zerzarłam czekolade ale spale ja obiecvuje 😁 😁 😁 a mam 3kg mniej
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia bardzo fajnie Ci w tej sukience 🙂 podobuje mi się! 🙂 co do loków to też mi się zawsze marzyły :P:P

Co do mięcha (wedlin) to ja będę galaretką (tą niedobrą co się z octem albo cytryną je:P) bo też się tak cała trzęsę:P

Ola!! Żyjesz! Pisz co się działo/ stało.. mam nadzieję, że już dobrze!!!
no i gratulacje 3 kg 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
Monia bardzo fajnie Ci w tej sukience 🙂 podobuje mi się! 🙂 co do loków to też mi się zawsze marzyły :P:P

Co do mięcha (wedlin) to ja będę galaretką (tą niedobrą co się z octem albo cytryną je:P) bo też się tak cała trzęsę:P

Ola!! Żyjesz! Pisz co się działo/ stało.. mam nadzieję, że już dobrze!!!
no i gratulacje 3 kg 🙂



eh daj spokój to makabra sie działa... 😞ale jest teraz cisza zobacyzmy jak bedzie dalej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Maja ty sie zdecyduj..rano byl salceson,teraz pani pasztetowa,a ja to co? 😁 😁 Hmmm juz wiem..to ja jestem pani Sloninka 😁 😁 😁 😁 😁

Monia do Słoninki to Ci bardzo daleko. Nie przesadzaj!!! Obiektywnie stwierdzam, że odkąd Cię widziałam to bardzo schudłaś 🙂)) i tak trzymaj dalej, a wyznaczony cel będzie coraz bliżej. Poza tym bardzo ładnie wyglądasz, a Twój uśmiech to odwraca uwagę od krągłości, które wcale nie są niewiadomo jakie 🙂)))
A ja śmieję się z siebie, bo Maja kiedyś napisała: śniadanie zjedz jak król, itd. ja jem odwrotnie... na śniadanie mało, na drugie więcej, na obiad też, a na kolację właśnie zjadłam pół grahamki, resztę chleba po młodym, kabanosa drobiowego i miskę surówki z obiadu... ehhh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheehhehe Gogr rozwalilas mnie galareta 😁 🤪 zajebisty tekst 😁
Ja polatalam na miotle troche teraz odpoczynek 😁
Aleksandra fajnie,ze wrocilas 🙂 i gratulacje za kilogramy 😁 tak trzymaj 😁 jesli masz slabe dni za soba to oby te przed Toba byly juz tylko lepsze :*
a ja zlopie wode dzis jak kon 😁 😁 😁 😁 i moj maz ma jeszcze jutro wolne chyba go wysadze w powietrze jak bedzie taki leniwiec jak dzis 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,
ja dzisiaj byłam a siłowni...będą zakwasy jutro,ale cieszę się,że poszłam 😁 i na pewno będę chodzić!! Dzisiaj Pan Trener pokazał co mamy robić przez kolejne 4razy, a później mamy się zgłosić po stworzenie planu ćwiczeń..piszę mamy, bo byłąm z jedną z marcówek. 🙂
herbatę z liścia senesu również dziś wypiję..
Monia śliczna sukienka,a co do kilogramów zbędnych to zrzucimy, damy radę, bo kto jak nie my Dziewoje? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia i Anetti dziekuje za mile slowa 🙂Olu super ze jestes i gratuluje kg.I nie smutaj sie.Cokolwiek sie stalo,napewno wszystko sie ulozy.Tuska,pewnie,ze schudniemy.GoGr galaretko 😁 😁
Jutro wielki dzien.Moje dziecko bedzie mialo roczek,a ja polamana zostaje z nia sama,bo Piotrek wraca do pracy.Koles jedzie na urlop i dupa 😞 😞Musze do piatku sama dac rade,bo w czwartek w nocy tesciowa przylatuje.Boje sie jutra!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneti napisał(a):
Witam Kobietki,
ALekSanDra fajnie, że wróciłaś 🙂,
Monisia super słodka ta Twoja córeczka,
Magda123 a baleron też weźmiesz??
Misia fajna figurka, zgrabniutka i cycuszki fajne 🤪


i baleron i galaretkę też wezmę jak mięsny to mięsny bo tutaj mięsem też czasem się rzuci 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z siostra dzis rozmawialam..szkoda slow..dowiedzialam sie,ze moj problem z plecami jest niczym w porownaniu z jej ciaza...i ze mam sie przyzwyczaic,lekarze pewnie mi nie pomoga,a nikt cale zycie nie bedzie wszystkiego za mnie robil...az sie poplakalam po tej rozmowie.Niby moja siostra,a zachowuje sie...ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Z siostra dzis rozmawialam..szkoda slow..dowiedzialam sie,ze moj problem z plecami jest niczym w porownaniu z jej ciaza...i ze mam sie przyzwyczaic,lekarze pewnie mi nie pomoga,a nikt cale zycie nie bedzie wszystkiego za mnie robil...az sie poplakalam po tej rozmowie.Niby moja siostra,a zachowuje sie...ehhh


oj biedna.. nojgorzej bola słowa od rodzinyyyy....;/ 😘 buziak dla ciebie taki ze wsparciem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...