Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dzien doberek kobitki 🙂 moja mała nie da mi pisac , bo klawiature wyrywa i drze sie w niebogłosy...co ja z nia teraz mam...starą jej przyniosłam ale cwaniara wie że na tamtej nic nie napisze, jedynie filmiki na yt mogę z nią oglądać i wtedy spokojnie siedzi...
a ja po pomiarze centymetrowym i tak:
talia 65
biodra 91
uda 49 🤪 i to moja największa uciecha
łydka 34
czyli cały czas mniej..ale sie ciesze 🤪 🤪 🤪 moje ćwiczenia nie idą na marne, na wadze dziś niewiele mniej bo tylko 300 gram 😉
nhgdrrrtyggggg mmkkkkii,,.l,bgfdsaaazzxccv v
pozwoliłam jej napisać niech sie cieszy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
dzien doberek kobitki 🙂 moja mała nie da mi pisac , bo klawiature wyrywa i drze sie w niebogłosy...co ja z nia teraz mam...starą jej przyniosłam ale cwaniara wie że na tamtej nic nie napisze, jedynie filmiki na yt mogę z nią oglądać i wtedy spokojnie siedzi...
a ja po pomiarze centymetrowym i tak:
talia 65
biodra 91
uda 49 🤪 i to moja największa uciecha
łydka 34
czyli cały czas mniej..ale sie ciesze 🤪 🤪 🤪 moje ćwiczenia nie idą na marne, na wadze dziś niewiele mniej bo tylko 300 gram 😉
nhgdrrrtyggggg mmkkkkii,,.l,bgfdsaaazzxccv v
pozwoliłam jej napisać niech sie cieszy 😁

Iwonka gratulacje!!! I kto tu mówił, że ja mam nogi szczuplejsze??? Na pewno nie, bo ja w pomiarach wciąż tak samo 😞(( i w udzie ponad 50 :P w sumie wszędzie mam więcej niż Ty.
Maja ale Ty jesteś śliczna i Twoja córcia też. Naprawdę masz niesamowitą urodę :***
Gogruś jak Ty jesteś gruba, to ja jestem baleronica.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia napisał(a):
Iwona napisał(a):
dzien doberek kobitki 🙂 moja mała nie da mi pisac , bo klawiature wyrywa i drze sie w niebogłosy...co ja z nia teraz mam...starą jej przyniosłam ale cwaniara wie że na tamtej nic nie napisze, jedynie filmiki na yt mogę z nią oglądać i wtedy spokojnie siedzi...
a ja po pomiarze centymetrowym i tak:
talia 65
biodra 91
uda 49 🤪 i to moja największa uciecha
łydka 34
czyli cały czas mniej..ale sie ciesze 🤪 🤪 🤪 moje ćwiczenia nie idą na marne, na wadze dziś niewiele mniej bo tylko 300 gram 😉
nhgdrrrtyggggg mmkkkkii,,.l,bgfdsaaazzxccv v
pozwoliłam jej napisać niech sie cieszy 😁

Iwonka gratulacje!!! I kto tu mówił, że ja mam nogi szczuplejsze??? Na pewno nie, bo ja w pomiarach wciąż tak samo 😞(( i w udzie ponad 50 :P w sumie wszędzie mam więcej niż Ty.
Maja ale Ty jesteś śliczna i Twoja córcia też. Naprawdę masz niesamowitą urodę :***
Gogruś jak Ty jesteś gruba, to ja jestem baleronica.


BALERONICA hahahahahahahaha padne 😁 😁 😁 😁 😁 😁 wy sie puknijcie jestescie wszystkie super laski!!!!!!!! a do tego kochane:*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my dzisiaj będziemy zupki jeść chyba,że mój kupi co innego na szybko, tj. jakieś spaghetti..kurczak z rożna. Miałam iść z młodym po jego drzemce na spacer i od razu kupić coś,ale na razie o spaniu nie myśli..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona co Ty robisz, że Ci tak ładnie wszystko spada???
jesteś na tej drastycznej diecie 500/600 kcal?

mam doła! wiosna idzie a ja coraz grubsza 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiosna idzie,więc trzeba się w Krk spotkać! 😁
ja wczoraj na siłowni byłam i jutro też pomykam..lekkie zakwasy są ale idzie wytrzymać.! 🙂
pewnie Ci się tylko wydaje,że coraz grubsza...
Jula jeszcze raz sto lat!! choć ciotka już Cię wycałowała! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gocha postawiłam sobie jasny cel, do świąt dietuję tak czysto z ciekawości ile przez ten czas jestem w stanie zrzucić...kalorii pożeram nie 500 tylko 1000,po tym jak mnie Landusia zgadała...ale staram się nie przekraczać, choć czasem chipsów i paluszków podjem.... ☺️ zupy gotuję na samych warzywach, zresztą nie lubie zup na mięsie czy jakichś tam kościach...mięso jem normalnie tylko nie smażone,no i najważniejsze, oprócz niedzielnych grzechów całkowicie odrzuciłam słodycze i myślę, że to największa zasługa tego, że leci w dół...
ale wiem, że niedługo znów nagrzeszę bo zbliżają się urodziny Amelki 🤨 a tak chciałam do świąt dotrwać i zobaczyć ile do tego czasu schudnę 😜 żeby potem bez wyrzutów pojeść w Wielkanoc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czemu ja tak nie umiem?
zupy bezmięsne nie przejdą bo mój musi mieć na mięsie 😠 ale w sumie to jem tylko tyle co dojadam z Matika...
mięcho od teraz robię sobie na grillu bez tłuszczu... słodycze.. kurwa słodycze. Mam taką ochotę ostatnio, że głowa mała!!! 😞

A przypomnij co i jak ćwiczysz? ja się zajebię! też chcę w końcu schudnąć a tak bardzo nie potrafię 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moje ćwiczenia:
rano 200 przysiadów, wymachy nóg w pozycji leżącej i stojącej (po 50 na każdą)
skośne skłony, prawa noga do lewego kolana i na odwrót (200) nie wiem jak to opisać ale pewnie wiesz o co mi chodzi tak jak brzuszki tylko na stojaco
50 babskich pompek
obroty bioder (50 w prawo i 50 w lewo)
potem:
10 minut na twisterze
30 minut rowerek i tyle teraz, wcześniej jeszcze pół godziny tańczyłam ale teraz już nie mam czasu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😞 ja w dzień nawet nie mam czasu tyle zrobić 😞 tym bardziej, że teraz to już żaden w dzień nie śpi 😠
a wieczorem jestem taka wyjebana, że prawie na stojąco zasypiam.
KURWA!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...