Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
nie pierdolę. tak się czuję.
beznadziejna...
to Wam rozjaśniłam moje "wiosenne przesilenie"....


LAska jak ja tam do ciebie wpadne na chate i jak ci dzwiekne miedzy oczy!!!!!!!!!
JESTES zajebista dzieki Tobie sie trzymam!!!!!! dzieki rozmowom z Tobą... nie ma to jak osoba z podobnyi przejsciai.... wiec wes sie ogarnij umaluj cyc do przodu i olej tą sucz!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bądz dumna z tego ze jednak to ty góra jesteś!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

W sumie to dziewczyny mają rację, nie możesz pokazać,że jest z Twoją psychiką tak źle, bo widocznie Ona ma z tego satysfakcję i dlatego to wszystko robi??
Święta racja umaluj się, cyc do przodu i pokaż,że co by nie robiła Ty tak jesteś lepsza!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak podkrążone oczy i bladą twarz, że nawet makijaż nie pomoże :P
jest górą i to wie. a ja mam świadomość, że kiwnęłaby palcem a mój mąż by poleciał. nie chce mi się żyć. Chciałabym móc cofnąć czas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
ehhh..
dzięki dziewczyny za słowa otuchy. nie wiem jak sobie poradzę. jedno mówić, drugie robić 😞

kochane jesteście 😘


jestem kosmetyczka moge ci makeup zrobic:P taki że hhohohoho

to sie poczuj!!!!!!!!!! a nie nie ma marudzenia sa działania!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wie ponoć,że jest górą to pokaż jej,że nie jest!!! Dziewczyno zbierz się do kupy i pokaż,że Ciebie trzeba szanować,że nie jesteś osobą, którą można pomiatać!!!! Ja też powoli zaczynam się stawiać mojemu i tym, którzy mnie nie cenią..a wiesz,że u mnie też z tym ciężko było!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
ALekSanDra napisał(a):
FAcetów trzeba krótko bo jak maja za długa smyc to widzicie co sie dzieje;/

Cos w tym jest..Chociaz po czesci to tez od faceta zalezy...


też w tym troche racjii...
ale z doswiadczenia i obserwacji widze ze jak facet ma zołze to jest potulny i dobry a jak ma za dobra kobite t kozaczy;/ ksiazka faceci wola zołzy to jest prawda 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny dałam sobie cel do maja tego roku pozbędę się tego huja celulitu 😁 w tym przypadku zakupiłam bańki chińskie i już jestem po pierwszym zassaniu 😁 jak zassało to myślałam ,że udem mi resztki mózgu wyjdą 🥴 ale kit dałam rade i teraz mnie uda pieką 🥴 i pytanie czy tak ma być?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
Gogrucha teraz dopiero doczytałam więc tak ona sama niszczy sobie życie bo ty jesteś kimś a ona na późniejsze lata będzie nikim zwykłym zerem...


oklask za prawde!!!!!!!!!!!!! Gogruś ty sie nie dołuj bo tylko zmarszczek sobie narobisz przez to !!! trzeba sie piac do przodumakijarz wloski cyc do przodu ładny łaszek i do przodu pnieesz się niech twojemu gały wyjda jaka lacha z ciebie bo tak jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..a posmarowałaś sobie oliwką bądź balsamem nogi przed zabiegiem bańkami? 😜 choć ja smarowałam i też mnie troszkę szczypały.. a i ja zrobiłam to dwa razy tzn. mój i leżą w szufladzie dlatego nie pozwoił twistera mi kupić!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej......boszzz sie naczytalam..Goska dolaczam do armii zbawienia dla Ciebie moge jechac nakopac malej kurwie! az mnie cos ruszylo w srodku...co za gnoj! kurde przykro mi strasznie musisz sie podle czuc naprawde.....
A Ty badz dzielna i zyj dla siebie swoim zyciem. a na nich sie wypnij, ogarniaj siebie i dzieciaki. I pamietaj,ze swiat sie nie konczy na jednym kierunku widzenia......
Magda posmaruj przed zabiegiem bo bedzie mocniej bolalo....a bolec ma,taki urok..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...