Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Oj Misisa strasznie wam wspolczuje,bo u was ciagle ktos chory biedactwa :*:* Magda a jak ty sie czujesz? Iwona ja nawet wazac 47kg przy 170cm mialam podwojny podbrodek 😁 Taka juz moja uroda hehe.Ja sie dzis zwazylam i juz wiem na czym stoje.Nawet nie wiecie,jak sie ciesze,ze przytylam przez ostatnie folgowanie 😁
Aska a co do tego odrzutu,to ja mam go od wedlin,bo od piersi z kurczaka to predzej umre niz mnie odrzuci hahaha 😁 😁 Wychodzi na to,ze wszystkie jedziemy na tym samym wozku,bo kazda z nas bedzie miala 2 dni wyciete z diety,wiec jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Misia nie jestem w ciąży,bo okresu dostałam dwa dni temu 😜 - zdrówka życzę! 😘

Dziewczyny powiem wam,że zastanawiamy się czy nie wyjechać z tego kraju 😞 - powiem szczerze,że zawsze byłam przeciwna jak A. tylko o tym wspominał była kłótnia ..
ale u A.w robocie zwalniają firmy,które dla nich pracują,bo nie ma roboty..A. musi wziąć dwa dni przymusowego urlopu,chciał na rocznicę wziąć,ale niestety ma w pn i wt, bo tak za nim łazili ;/ - roboty nie ma,zwolnić Go raczej nie zwolnią,bo jest jednym z najlepszych pracowników, no i pracuje tam odkąd zakład otworzyli.. wiem,że jakby zwolnili Go to nas już tu nie ma..sam powiedział,że już by go nic nie trzymało w PL. Zabiera nas stąd i nie wracamy już na stałe do PL. Ja jestem za UK, bo coś z ang.oboje kumamy..On jest za Niemcami,bo tam ma rodzinę i mogli by nam pomóc w szukaniu roboty dla Niego,mieszkania itp. Z tym,że niemieckiego nic nie kum kum! ;/ Serio jesteśmy gotowi po nowym roku wyjechać... A.stwierdził,że jakby udało się coś załatwić to bierze miesiąc lub dwa bezpłatnego urlopu i jedziemy na próbę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda ciesze sie bardzo 🙂 I oby was juz nic nie lapalo:* A ja zjadlam 2 male kawalki pizzy i chyba zaraz pekne!Matko,nie wiedzialam,ze az tak syta mi wyjdzie 😁 😁 Mezowaty tez nie chodzi tylko sie kula hahaha.Ale ciesze sie,ze mu smakowalo,bo to byla jego zachcianka.Zrobilam do tego sosy i w ogole jak w pizzerii smakowalo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda u Waas wysyp a u nas dwa na krzyż a zawsze mieliśmy kilka worków na zimę zasuszonych hehe 😁 😁 ja uwielbiam pierogi z grzybów, tylko właśnie z suszonych i z kapusty, z żywych jakoś mi nie wchodzą 🤨 jak mama ususzy to przynajmniej wiem, że jem dobre grzyby i nie robaczliwe;-) nie to co ze sklepu 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOje dziecię znowu chore 😞
wczoraj lekarka stwierdziła, że już jest ok a w nocy tak go zaczęło kaszleć, że dziś rano pojechałam na całodobową... i podobno słyszy świsty:/ nie zgodziłam się na drugi antybiotyk... to już ponad miesiąc chorowania 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to świszczenie to resztki jeszcze.. a lekarka u której byliśmy jest lekarzem ogólnym ale nie ma doświadczenia z dzieciakami więc moja ciotka stwierdziła, że mogła przerysować więc dobrze, że na antybiotyk się nie zgodziłam. na razie mu daję syropki.. odkaszluje ładnie... zobaczymy co będzie wieczorem... chciałabym, żeby to były resztki choroby a nie początki nowej 😞 doła mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny współczuję chorób:-( Gosia a może te oskrzela alergiczne są? u mnie tak było z Amelką nawet w szpitalu wylądowała na 1 tydź, i bez zmian wyszła aż sie okazało u innego lekarza, że 1 syrop i wziewy wystarczą 🤨
a u mnie porażka u mamy byłam i jutro też jadę ☺️ więc od poniedziałku będzie nie 7 a 9 do zrzucenia 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona właśnie planuję jeszcze raz zrobić mu testy.. bo już kiedyś (jakiś niecały rok temu) miał robione i wg nich Kuba nie jest alergikiem.
w każdym razie już kilka osób mi zasugerowało, że może to efekt alergii na kurz, pleśń, grzyb czy coś w ten styl i sama nawet nie wiem kiedy wysprzątałam dom, wycierając każdy kącik na szafkach... teraz padam 😉 ale jak miło jak jest tak odpierdzielone :P
no i łazienkę musiałam porządniej bo jakiś czas na ścianie wisiała mi ta mata silikonowa do wanny i jak ją zdjęłam po kilku m-cach to pod nią na ścianie zrobiło się coś w kształcie pleśni... Matę wyprałam w pralce a ścianę i wszystkie "zagrożone" kąty potraktowałam "cilit bang" i wygląda, że zniknęło. Kub ewidentnie lepiej się czuje - szaleje jak nie wiem no i przede wszystkim duuużo mniej kaszle niż do południa. Zobaczymy co będzie.

zdrówka Oluś dla Twojej niuni :* co do wyjazdu - oczywiście życzę podjęcia słusznej decyzji i powodzenia 😉 😘

Iwonka ja w stresie też co chwila podjadam.. także do pon pewnie też nazbieram 9...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
przyszłam posmecić;/
'od pon zaczynam tracic na wadze;/
a jestem wkurwiona bo sie najebałam jak kon na westernie a nikt mnie nie docenia... mąż z TESCIOWA podsumowali mnie ze nie mam dobrych dni same gorsze;/ wiec miło....;/ siedze i wyje bo powiem wam ze łapie jakas depresje... nikt u mnie mnie nie rozumie... mysla ze jak siedze w domu to jest sielanka... aja poprostu juz mam dosyc chce do pracy chce do ludzi mam dosyc bycia sprzataczka słuzaca itd.... bo i tak niky=t tego nie docenia .... nie pamietam kiedy cokolwiek dla siebie zrobiłam....w kółko dla kogos a nikt nie widzi ze sei wypalam w środku chyba potrzebuje isc do psychologa bo sobie juz sama nie radze....poprostu juz mam dosyc.... a nie moge znalesc pracy 😞 nie ma jej poprostu w tym zadupiu... mąż nie docenia mnie wg myśłi ze jak jestem w domu tomam byc spzrataczka słuzaca itd...;/ mam dosyc tego wszystkiego i coraz wiecej GORSZYCH dni... co sie strasznie odbija na mojej psychiceeee 😞haotycznie napisałam przepraszam ze smeceale pisałam co mi n iesie sie na jezyk 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...